Kategorie

Hotel Lesana

4,3 / 5 (1445 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vsechno..“

Dnešní nabídky Hotel Lesana

Hodnocení podniku Hotel Lesana

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Nikola

Poloha hotelu

Bohužel problémy už od začátku. Na recepci pro nás neměli připravený router ačkoliv jsme si předem rezervovali internet na pokoj. Pokoj malý, s úklidem si tu hlavu nelámou. Podlaha špatně vytřená, pod nábytkem velké vrstvy prachu. Stolek a stojan na oblečení na rozpadnutí, pavučiny po zdech, uražené rohy a lišty, koupelna rozhodně taky nepůsobila čistě nemluvě o černých flecích okolo okna. Na pokoji zima, kterou po požádání vyřešili zaprášeným přímotopem. Jídlo spíš podprůměrné a bez velkého výběru.. Z prostředí i služeb jsme byli hodně zklamaní, nikomu bych nedoporučila.

25. 12. 2016
Užitečné? Ano
Petra

Vsechno..

22. 2. 2017
Užitečné? Ano
Ivana

Wellnes a jidlo bylo výborné

Pokoj nic moc

12. 2. 2017
Užitečné? Ano
Filip

– super dětské herny s možností sledování přes kameru
- milá obsluha v restauraci
- čerstvě dělaná vejce přímo při snídani
- postupně vcelku obstojně rekonstruovaný hotel (byť poměrně levně, plastové Ikea doplňky, Ikea nábytek apod.)

– špína pod postelemi
- neodtékající odpad ve sprše
- některé pokoje (asi pro ubytované přes vouchery) staré doposud nezrekonstruované
- platba předem, platba každý večer v restauraci
- malé wellness se slabší hygienou
- nepřidělaný trezor
- vrzající dveře
- u snídaně k pití velmi ředěný tang nebo něco takového, džus není
- nemožnost regulace topení
- nefungující lampičky

Hotel, který svůj business plán postavil na masovosti díky slevomatu, přes který jsme dorazili i my. V rámci podniků nabízejících na slevových portálech asi lehce nadstandardní, jinak běžná ubytovna střední třídy s mnoha nedostatky. Měli jsme 2 pokoje (4 dospělí, 2 malé děti), na jednom neodtékal odpad, nepořádek pod postelemi, nefungovaly lampičky, dveře vrzaly, hotelový trezůrek byl položený volně na poličce (tedy na nic). Nepořádek a odpad jsme reklamovali na recepci přímo u paní majitelky (nebo ženy majitele), bohužel za celou dobu pobytu nezájem, takže koupačka ve sprchovém bazénku a spaní nad hromádkami prachu (viz foto). U snídaně je místo džusů jenom velmi naředěný tang (nebo něco podobného). Za vše musíte zaplatit dopředu, účet v restauraci si nemůžete nechat napsat na pokoj. Asi aby jim kunčafti ze slevomatu neujeli s nezaplaceným pivem. :-D Wellness malinký, ale super, že je. U prohřívacích lavic v rohu na zemi evidentně neuklizeno hodně dlouhou dobu, na zdi je věšák na župany a ručníky, bohužel mi do té močůvky pod ním župan spadl. Šťavnaté. Je také nutno počítat s tím, že není možné ovládat topení.

Stravování v rámci kategorie v pořádku, vždy se dá vybrat, jídla dobrá, zeleninový bar, sladké jídlo, u snídaně paní dělá na počkání libovolně připravená vajíčka – super.

Hotel má všude vystavené fotogtafie celebrit, jak si u nich užívají, je nutno počítat s tím, že je personál ubytovává do nových z rekonstruovaných částí a že plebs ze slevomatu musí vzít za vděk nezrekonstruovanými pokoji s nedostatky výše.

Celkově je ubytování vcelku fajn, dobré pro rodiny s dětmi, lokalita v pohodě. Je škoda uvedených nedostatků, které celkový dojem sráží a naprosto zřetelně snižují celkovou kvalitu na „slevový hotel“. Ale majitelům takto podnik prosperuje, takže je vše v pořádku, jen je třeba při objednávce počítat s tím, že služby a stav určitě nejsou stoprocentní…

8. 2. 2017
Užitečné? Ano
Jana

Perfektní – ubytování, wellness , jídlo i personál :) určitě se někdy rádi vrátíme :)

nic, co by se dalo vytknout :)

6. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (570)

Podobné podniky