Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Velká fotokniha XL nebo A4 v pevných deskách

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Anettka Dratnálová

Naprostá spokojenost.
Dnes mi dorazily dvě objednané foto knihy a jsem z nich nadšena. Na vytvoření je jednoduchý program a dobře se v něm pracuje. Jediné co jsem nevěděla je, jak se vloží dvě různé knihy do jedné objednávky, tak jsem vytvořila dvě objednávky a napsala jsem na FotoMagica, kde mi ochotně spojili dvě objednávky v jednu abych nemusela platit dvakrát poštovné. Až budu zase vytvářet foto knihu, tak jedině s FotoMagica.
Za mě mohu jen doporučit. :-)

Slevomat.cz

Dobrý den, Anettko, jsme rádi, že se Vám fotokniha líbila, děkujeme za nákup a přejeme Vám hezké svátky :)

M.

Dobrý den, svou knihu jsem odeslala 6.12. a nepřišel mi ještě žádný email. Platba je na dobírku, ale kdy se dozvím, kdy mi fotokniha přijde ?

FotoMagica

Dobrý den, kontaktujte prosím přímo zákaznickou podporu s číslem objednávky, rádi Vám pomůžeme a objednávku skontrolujeme.

Kateřina

Dobrý den, v nabídce máte uvedeno, že garantujete doručení objednávky do Vánoc, v případě že bude přijata platba včetně poštovného do 7.12. Přitom poštovné se hradí až při převzetí nebo je to jinak? Při odesílání objednávky se nedala zvolit jiná možnost než platba poštovného při převzetí. Moje objednávka byla nahrána do systému 28.11. a prozatím nemám žádné zprávy o tom, že by byla objednávka zpracovávána nebo odesílána. V kontrole stavu objednávky na fotomagica.cz je stále uvedeno pouze, že je objednávka přijata v systému. Děkuji

FotoMagica

Dobrý den, kontaktujte prosím přímo zákaznickou podporu s číslem objednávky, rádi Vám pomůžeme a objednávku skontrolujeme. Poštovní se hradí přímo zaměstnanci kurýrní společnosti při doručení zasilky.

Lenka

Dobrý den, mám vytvořený návrh na fotoknihu s 88 stranami, což odpovídá násobku osmi, a přesto mi aplikace neumožní odeslat objednávku. Systém mi hlásí, že je požadováno 92 stran a zda si přeji přidat prázdné stránky, které samozřejmě nepotřebuji. Kde je problém?
Děkuji za odpověď.

FotoMagica

Dobrý deň. Počet stránek se počíta bez obálky. Pokud máte 88 stran, aplikace musí odeslat návrh. Pokuste se, prosím, vytvořit screenshot obrazovky a poslat přímo na naši podporu zákazníkům http://www.fotomagica.cz/kontakt/ .

M.

Dobrý den, objednala jsem si fotoknihu, která by podle slevy měla stát 299,– ale v potvrzení o objednávce byla cena 499,–. A ještě mi ani nepřišel žádný email s informací, že byla objednávka přijata. Mohla bych poprosit o nějaká telefonní číslo na fotomagica, abych se s nimi mohla domluvit ? Předem děkuji za odpověď

FotoMagica

Dobrý den. Cena objednávky je upravena při expedici produktu. Pokud byl použit voucher, cena bude vynulována. Potvrzující email může být v SPAM složce, pokud jste potvrzení neobdržela, prosím zašlete číslo objednávky pro kontrolu přes formulář na http://www.fotomagica.cz/kontakt/ .

Romana Černá

Dobrý den,chtěla jsem se optat,25.11.jsem odeslala úspěšně obj na fotoknihu.za jak dlouho by mi mela cca přijít?Máme to k vánocům pro babičku a zatim mi od vas přišlo nic o info k objednavce.prisel mi od vas akorat email o prijeti objednávky.děkuji

FotoMagica

Dobrý den. Zpracování objednávky je standardně 10 pracovních dní , z data 25.11 byste měla objednávku každým dnem obdržet.

Nikola Novakova

Dobrý den,
mohu se prosím ještě zeptat. Už mám v programu nachystané všechny 3 knihy. Když si zde zakoupím tři vouchery na 3 knihy, dorazí mi 3 nějaké slevové kódy, které pak budu zadávat při objednávce? Mám tedy objednat každou fotoknihu zvlášť a do kolonky pro slevový kod, zadat vždy jen jeden příslušný kod, který mi bude zaslán a Vy si to pak už spojíte dohromady jako jednotnou objednávku a zašlete mi ty 3 knihy na jedno poštovné? Nerada bych platila poštovné 3krát. Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikol, ano, koupíte tři vouchery a jejich kódy vložíte v 2. kroku objednání do pole pro slevové kupóny. Cena bude manuálně upravená při zpracovaní objednávky. V případě, že nebude kód kupónu zadaný v poznámce, bude produkt účtovaný dle standardní ceny. Zaplatíte samozřejmě jedno poštovné :-) krásný den

Nikola Novakova

Dobrý den,
vytvořila jsem si v programu fotoknihu a když jsem dala náhled, tak fotky a texty mi přijdou rozmazané (nekvalitní). Tak to bude vypadat i po výtisku nebo to je jen v počítači a v reálu budou fotky v knize krásné a kvalitní? Není to tím, že bych měla nekvalitní fotografie. Nemám u fotek žádný červený a žlutý otazník, kterým upozorňujete, že je fotografie nekvalitní a malá (takové fotky jsem odstranila)… Jak píši, jsou rozmazané jak texty, tak i fotky a nevím, čím to je. Nerada bych koupila fotoknihu s tím, že fotky a texty nebudou ostré, ale rozmazané.
Děkuji za odpověď,
Nováková.

FotoMagica

Dobrý den. Fotografie jsou zobrazovány v aplikaci v nižší kvalitě, kvůli rychlé práci s návrhem. Při odesílání objednávky jsou fotografie přenášeny v originální kvalitě.

Jana Krátká

Dobrý den, mám zakoupené vouchery, připravené knihy k odeslání, ale jakmile podle návodu kliknu na objednat, nereaguje to, nic se neděje. Děkuji

FotoMagica

Dobrý den. Prosím kontaktujte přímo zákaznickou podporu FotoMagica, prostřednictvím formuláře na http://www.fotomagica.cz/kontakt/

Lucie

Dobrý den, mám přibližně 113 fotek jakou bych měla zvolit fotoknihu??

FotoMagica

Dobrý den. Počet fotografií a jejich velikost ve fotoknize je libovolný. Záleží od Vás, jaký formát a orientaci preferujete.

Nikola Grée

Dobrý den,

je možné vytvořit jednu fotoknihu, tu zkopírovat a následně si druhou kopii upravit – některé fotky vyměnit za jiné či něco odebrat či doplnit?
Většina toho bude stejného, ale jelikož je fotokniha pro rodiče, jedni tam budou mít více svých fotografií a druzí zase ty své.

FotoMagica

Dobrý den. Návrh fotoknihy můžete okopírovat tak, že z horního menu si otevřete položku „Objednavky“ a následně „Objednat další kopii“ a následně můžete novou kopii upravovat.

eda

Dobry den, je vazba/vzhled knihy stejny jako na uvodnim obrazku?

FotoMagica

Dobrý den,
ano, jedná se o vazbu v tvrdých deskách.

Sandra

Dobrý den, jak je to prosím s poštovným? Kdy se platí? Když dám do košíku např. 5 voucherů na 5 fotoknih, kdy budu platit poštovné? Až při převzetí? Nebo nějak předem?

FotoMagica

Dobrý den,
poštovné se hradi na dobírku při přebírání zásilky.

Jana Krátká

Dobrý den, stáhla jsem si program, ale nějak z něj nejsem moudrá, dá se nastavit rozmístění fotek nebo si to program udělá sám? Děkuji

FotoMagica

Dobrý den, ano na rozmístění fotek můžete použít šablony, které naleznete na levé straně, vedle návrhu.

Michal Reinisch

Dobrý den, chci se zeptat, zda se dá již hotová stránka jedné knihy kopírovat do druhé? Děkuji za odpověď.

FotoMagica

Dobrý den, bohužel stránku z jedné knihy nelze kopírovat do druhé knihy.

Veronika

Dobrý den. Kdybych odeslala objednávku na 4 knihy 15.prosince přijde mi to do štědrého dne?

FotoMagica

Dobrý den, bohužel garance dodání do Vánoc je na kompletní objednávky zaslané do 4. 12. 2018.

Radka Nováková

Dobrý den, mohu koupit voucher na A4 40 stran a použít jej na fotoknihu, kterou si vytvořím jen na 30 stran? S vouchrem by totiž cena byla i tak nižší než běžná cena. Děkuj za odpověď

FotoMagica

Dobrý den,
ano kupón můžete použít i na menší počet stran. Není však možné odeslat 30 stranovou fotoknihu ale jen 32 stranovou. Počet stran při odeslání objednávky musí byt dělitelný osmi.

Ivo Klásek

Dobrý den, na Slevomatu nabízíte knížku A4 fotokniha se 40 stranami, já ale bych chtěl mít 48 stran. Je to možné? A jak mám postupovat, abych využil tento voucher?
Děkuji.

FotoMagica

Dobrý den. Použít můžete voucher na 40 stranovou fotoknihu, 8 stran bude zpoplatněno částkou 80 Kč (doplatek 80 Kč je za každých 8 stran navíc), platí se při přebírání zásilky.

Petra Kovačíková

Dobrý den,koupila jsem si fotoknihu XL A20,. Je možné ji mít ve formátu A4?? Ne čtverec?? Nebo ji musím stornovat?? Děkuji za odpověď.

FotoMagica

Dobrý den. Voucher na XL fotoknihu (typ A20) můžete použít na fotoknihu A4 s orientací na výšku (typ A30).

Eliška Zděnovcová

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem. Chci vytvořit 5 různých fotoknih. Jak postupovat při objednávce? Lze každé vydaní ,,vložit do košíku,, a objednat až budu mít nahrané všechny varianty? Popřípadě jak to udělat ohledně poštovného? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško, ano přesně tak vložíte do košíku všechny varianty a až poté objednáte. Doručení prostřednictvím služby GLS je za 135 Kč přímo do rukou na adresu v České republice. Na jedno poštovné lze objednat maximálně 3 ks. Pro více informací můžete kontaktovat přímo FotoMagica na emailu: podpora@fotomagica.cz. Hezký den, Simča :)

Eva Zímová

Ještě jednou dobrý den. K mám doplňujici dotaz k pěti kopiím jedné knihy. Mám si na slevomatu koupit jeden voucher nebo pět, abych měla všechny za zvýhodněnou cenu?

FotoMagica

Dobrý den. Potřebné je zakoupit 5 ks, za každou kopii fotoknihy jeden.

Lucie Čejkova

Dobrý den, pokud se mi nepodaří zaplnit všechny strany a budu mít koupený voucher na více stran. Je prosím možné poslat méně stran, které budou v násobku osmi, jak jsem četla výše?
Děkuji Lucie Čejková

FotoMagica

Dobry den. Voucher Vam bude akceptovan i na mene stranovou fotoknihu.

Eva Zímová

Dobrý den, ráda bych u vás zakoupila 5 fotoknih. Všechny ale budou stejné (v podstatě to bude jedna v pěti kopiích). Jak nejlépe to technicky provést? Bojím se, abych v případě, že objednám více kusů, nemusela knihu tvořit 5×… Chci ji v programu vytvořit jednou a nechat ji 5× vytisknout. Předem děkuji za radu.

FotoMagica

Dobry den .Pri odeslani navrhu obejdnavky prosim zvolte pocet kusu 5.

Sofie

Dobrý den, jak jsou spojené stránky ve fotoknize? Je to šitá vazba nebo něco jiného? Předem děkuji za odpověď.

FotoMagica

Dobrý den. Fotokniha má tvrdou vazbu, použita knihařské technologie je lepená vazba V2 s doplňujícím systémem prošití skobou pro zajištění vypadávání stran.

Radka

Dobrý den, mám v plánu objednat několik knih, ale většinou počet stránek přesně neodpovídá variantám. Je možné, aby se u knihy, kde mi třeba přebývají 2 stránky, tyto 2 stránky „přesunuly“ ke knize, kde mi chybí pro daný počet stran vybrané varianty? Je to asi složité a snad dobře pochopitelné, ale jde mi o to, aby mě program pustil k objednání, když třeba místo 48 stran budu mít jen 46 nebo naopak 50 apod. Děkuji za odpověd.

FotoMagica

Dobrý den. Počet stran ve fotoknize musí být násobek 8. Pokud fotokniha má jiný počet stran (např. 46 nebo 50), aplikace neumožní odeslání objednávky

Markéta Nagy

Dobrý den, každý rok u vás kupuji XL fotoknihu s 88 stranami. Nyní ji v nabídce nemáte. Budete ji ještě do konce roku nabízet v jiné svojí akci na Slevomatu? Děkuji za odpověď. Markéta Nagy

FotoMagica

Dobrý den. Letos varianta s 88 str. nebude v nabídce Slevomatu, k dispozici jsou nejblíže fotoknihy s počtem stran 72 a 96.

Milan

Dobrý den,
XL fotokniha umožňuje mít až 128 stran, je možné oněch 8 stran nad Vámi nabízenou maximální variantu (120 stran) doplatit spolu s platbou poštovného?

FotoMagica

Dobrý den. Ano, doplatek za strany navíc se hradí při přebírání zásilky – na dobírku.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru