Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Horský pobyt v Bavorském lese: skiareál jen 100 m, wellness, all inclusive light

4,3 / 5 Sky Tours, s.r.o. Šumava - Německo (mapa) 57 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra

Dobrý den,
byl by volný pokoj pro dva dospělé od 26.2.-1.3.Prosim o cenu skypasu . Lze na fakturu napsat rekreační pobyt pro zaměstnavatele ?
Děkuji Petra Lovasova

CK Sky Tours

Dobrý den Petro,
děkuji za Vaši zprávu. Ano, termín bych měla zatím volný. Ceny skipasů: http://www.mitterdorf.cz/cenik/
Ano, fakturu můžeme vystavit. V případě dalších dotazů se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz. Děkuji Monika

Kristýna Sedláková

Dobrý večer, chtěli bychom se zeptat, zda-li je možné ubytování pro 5 dospělých osob (například 2 dvoulůžkové pokoje + přistýlka), na termín od 2.1. do 6.1. 2019. Předem děkuji za odpověď. Kristýna

CK Sky Tours

Dobrý den Kristýno,
tento termín nemám v nabídce, ale mohu zkusit vyžádat. Napište mi a pošlete Vaši poptávku ještě jednou na monika@sky-tours.cz a já zatím zkusím vyžádat. Děkuji Monika

CK Sky Tours

ještě jednou dobrý den, já jsem se dívala, že se jedná o hotel Almberg- mně se totiž označení nejdříve vůbec neukázalo a podle nadpisu Bavorský les jsem si myslela, že se jedná o hotel Predigtstuhl Resort. V Almbergu mám nějaké rezervace na tento termín, tak mi stejně napište a já zatím prověřím, zda jsou aktuální. Děkuji a budu se těšit. Monika

CK Sky Tours

Dobrý den paní Sedláková,
potvrzuji dostupnost. V případě, že byste měla o rezervaci zájem, tak se co nejdřív ozvěte, abychom provedli rezervaci. Pěkný den!
 Monika

Jiří

Dobrý den. Ten pobyt je bez skipasu? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, ano, tento pobyt je bez skipasů :) hezký den

Milena Ćechová

Dobrý den chybí mi informace adresa místa – hotelu , chtěli bychom z Prahy zkusit veřejnou dopravu . Děkuji za doplňující informaci

CK Sky Tours

Dobrý den paní Čechová, to Vás předem musím zklamat, ale to je tak náročné, že to opravdu nemá cenu.
Pokud byste chtěli nějaký hotel na dopravu vlakem, tak třeba hotel Pawlik: https://www.slevomat.cz/akce/1350599-pobyt-v-alpach-4-8-dni-s-all-inclusive-light?rel=suggest . Tam je dobrá dostupnost.
 Monika

Michaela N.

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda by nebylo možné ubytování pro 2 dospělé a 2 děti ve věku 3 a 5 let v pokoji bez poschoďové postele. Moc děkuji. Michaela N.

CK Sky Tours

Dobrý den,
prověřím a budu Vás informovat. Napište mi ještě termín, o který byste měli zájem – monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Lucie

Dobrý den, byl by prosím ještě volný pokoj od 2.1. na 4 noci pro 2 dospělé a 1 dítě (7 let)? Děkuji za odpověď.

CK Sky Tours

Dobrý den Lucie,
děkujeme za Vaši poptávku. Vidím jeden pokoj v rezervaci, tak prověřím, jak je to aktuální a budu Vás informovat.
V případě, že by bylo volno, tak mi napište na mail a já bych Vám poslala všechny potřebné informace pro provedení a potvrzení rezervace. Můj mail je monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Lada

Dobrý den ,
náhodou , není volný pokoj 2 dospělí , děti 18 + 8 , v termínu 9–17 .2. ,
3 – 4 dny ?

CK Sky Tours

Dobrý den, zkuste mi napsat na mail (monika@sky-tours.cz) a zkusím vyžádat. Pěkný den! Monika

Helena

Dobrý den,měli byste volný termín od 9.2. pro 2 dospělé a 2 děti 8 a 12 let?Děkuji,He­lena

CK Sky Tours

Dobrý den Heleno,
velice děkujeme za Vaši poptávku. O kolik nocí byste měla zájem? Mám volný poslední apartmán, tak v případě zájmu prosím o upřesnění co nejdříve. Děkuji Monika (monika@sky-tours.cz)

Lenka Dobešová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je na místě dětská školička i s česky mluvícím instruktorem popřípadě kolik by školička stála na hodinu. Dále by mě zajímalo, na kolik vyjde ski pas a jestli máte volné dva dvoulůžkové pokoje v termínu 4.2. – 10.2.

Děkuji za odpověď. Lenka

CK Sky Tours

Dobrý den Lenko,
děkujeme za Vaši poptávku. 2 dvoulůžkové pokoje bych v uvedeném termínu volné ještě měla. Zde máte informace k dětské školičce: http://www.mitterdorf.cz/skoly-pujcovny-servisy/. Možná by stálo zato si předem školičku s českým instruktorem rezervovat, abyste měla jistotu. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak jsem Vám plně k dispozici na monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Lucie Brousková

Dobrý den, ráda bych se zeptala na dostupnost termínu 14.2. – 17.2. a ev cenu, děti 13 a 15 let a jeden, či dva dospělý…3 noci???

Děkuji Lucie

CK Sky Tours

Dobrý den Lucie,
děkujeme za Vaši poptávku. V uvedeném termínu je cena na 3 noci: 3 790 Kč
Jestli budete jeden nebo dva dospělí, tak to je celkem dost zásadní, protože pokoj musí být obsazen min. 2 plně platícími osobami.
Takže pokud by byla 1 dosp. a 2 děti 13,15 let, tak navrhuji nechat starší dítě na pevném lůžku, abychom mohli uplatnit větší slevu na dítě 13 let.

1+2 děti 13,15 let
Cena na osobu a 3 noci: 3 790 Kč
Dítě 15 let na pevném lůžku: 3 790 Kč
Dítě 13 let: – 50% = 1 895 Kč
Celkem: 9 475 Kč/ pobyt

Pokud byste byli 2+2 děti, tak tam bychom pak navíc mohli uplatnit slevu na dítě 15 let a to 10 %. Prosím pozor: volný mám v uvedeném termínu poslední pokoj pro 2+2 děti.

V případě, že byste měli o nabídku zájem, tak prosím o zprávu co nejdříve (monika@sky-tours.cz).

Děkuji a budu se těšit.

 Monika

Lucie

Dobrý den, máte ještě volný pokoj pro jednoho dospělého a dvě děti (7 a 9 let) v týdnu 23.2.-3.3.2019 na 4 noci? Jaká by byla konečná cena? Děkuji.

CK Sky Tours

Dobrý den,
cenová kalkulace Vám byla zaslána na mail. Pěkný den! Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru