Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dokonalé odstranění vrásek, strií, akné, pigmentace a jizev

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 59 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Martina Vacková

Dobrý den, je mezi procedurami i chem.peeling? A jak silný..? Děkuji Martina

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, paní Vacková, toto ošetření neobsahuje chemický peeling. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Veronika

Dobrý den,
chci se zeptat, zda se doporučuje před procedurou ještě třeba čištění ultr. špachtlí, nebo něco jiného? Jak dlouho procedura trvá a mohu přijít z práce, normálně nalíčená? Byla jsem u vás na dermabrázi a paní kosmetička byla dost nepříjemná, že nejdřív jsem měla jít na špachtli a pak, že toto ošetření vlastně není pro mě vůbec vhodné. Ptám se proto teď raději předem, jestli není potřeba nějaká konzultace před zakoupením voucheru..

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Veroniko, toto ošetření je určitě možné absolvovat bez předchozího hloubkového čištění (špachtli před fotorejuvenací doporučujeme pouze v případě silně aknózní pleti, kde je pak výsledný efekt výraznější). Mrzí mě, že jste se u kolegyně necítila příjemně, kolegyně se však určitě snažila doporučit nejvhodnější ošetření právě pro Vaši pleť. Věřím, že s ošetřením budete moc spokojena a těším se na Vaši návštěvu. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Hana Klimtová

Dobrý den. Od jakého věku je ošetření vhodné? Děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Hano, toto ošetření je vhodné pro všechny věkové kategorie. Máme klientky i v pubertálním věku, které velice trápí problematická pleť, spíše tedy než na věku záleží na problematice a typu pleti (u nezletilých je však nutný doprovod zákonného zástupce). S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

monika

Zdravím,mám zajem o váš voucher na odstranění akné a jizev,kolik bych měla absolvovat procedur,děku­ji Monika

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Moniko, pro maximální efekt doporučujeme 3 až 4 ošetření dle stavu Vaší pleti. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru