Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Privátní wellness pro dva: vířivka, sauna i varianty s občerstvením

4,6 / 5 X-Style Beauty Praha - Nové Město  (mapa) 390 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lenka

Dobrý den, je možné objednat wellness až třeba na 17.00h? Nebo jen do 13.00h, Chtěli bysme variantu 90 min saunu i viřivku, Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, voucher můžete využít pouze od pondělí do soboty do 13.00. Pěkný den

X-Style Beauty

Milá paní Lenko,
opravuji tvrzení Slevomatu, pokud zvolíte variantu za 1149 Kč (s detoxikačním čajem), můžete přijít kdykoliv v otevírací době od 8:00–21:00. Dopolední variantu máme za 899 Kč, bez občerstevení (v ceně voda s citrónem).
S pozdravem, Edita

Martin

Dobrý den, jak dopředu, je nutné rezervovat vířivku se sanunou? Měli bychom zájem o 29.10. nebo 30.10. v dopo­ledních hodinách. Děkuji Vám za odpověď Martin

X-Style Beauty

Dobrý den,
nejlepší je zavolat na recepci a ověřit si aktuální dostupnost Vámi požadovaného termínu. Telefon je 222 540 363.
Děkujeme

HANA Reblová

DOBRÝ DEN MĚLA BYCH DOTAZ JÝ JSEM DOSTALA BALÍČEK WELNESS A NEVIM JAK TO JE ZDA JE TO NA 1 DEN ČI NA VÝKEND DĚKUJI REBLOVÁ

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, bohužel je těžké odhadnout, kterou variantu jste dostala. Napište nám na vip.podpora@slevomat.cz nejlépe kód voucheru nebo nám zavolejte na číslo 222 745 354, kde se na to společně podíváme. Pěkný den

Pavla Kukalová

Dobrý den, voucher bych chtěla zakoupit již nyní… je to však dárek k Vánocům pro dceru a zetě. Využít lze ale pouze do února 2019. Nebudou po Vánocích potíže s termínem???
Moc děkuji za odpověď.

X-Style Beauty

Dobrý den, s Vánočním dárkem doporučujeme počkat na akci která bude spuštěna začátkem listopadu, kde bude delší platnost voucheru. Přejeme hezký den, X-style Beaty

Zuzana Stuchlikova

Dobrý večer. Chci se zeptat, zda je možne si zarezervovat vyhřivku se saunou na 3 hodiny, a kolik dnu do předu si to mam rezervovat.
Dekuju za odpověd
 Zuzana

X-Style Beauty

Dobrý den,
ano rezervace na 3 hodiny je možná. Zavolejte si prosím na recepci, recepční s Vámi ochotně udělá rezervaci dle Vašich časových možností.
S poděkováním,
X-Style Beauty

Renata

Dobrý den, ráda bych objednala vířivku, ale jen vířivku bez sauny s Prosecem na 120 minut. Lze to?

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, v rácmi této nabídky je možné si vybrat pouze z nabízených variant. V případě individuální poptávky můžete kontaktovat přímo obchodníka. V tomto případě pak cena bude podle platného ceníku X-Style Beauty :) Pěkný den

Iveta

Dobrý den, mohla bych vědět do kolika hodin provozujete? Bohužel máme náročnou pracovní dobu a mohli bychom přijít až po 19 hodině.
V pondělí například. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Iveto, otevírací doba je Po-Pá 8:00 – 21:00. V sobotu 9:00 – 21:00. V neděli je provozovna zavřená. Přeji krásný den.

Michal Linhatr

Dobrý den,už jsem si zaplatil voucher ale nikde jsem nezadavav datum na kterém mi záleží,vim za dostanu voucher i.mail ale aby nebylo pozdě.chtel jsem 18.10 hodina cca 17.dekuji za vstřícnost.Linhatr

X-Style Beauty

Vážený pane Linharte,
pro rezervaci termínu si prosím volejte na telefon 222 540 363, kde s Vámi recepční ochotně zarezervuje termín. Kód voucheru můžete doplnit později, jakmile ho obdržíte. S pozdravem, Edita

Anastázie Kelnarová

Dobrý den cca za měsíc se chystáme s přítelem na víkend do Prahy a chtěli by jsme využít voucher do 13h. Chci se zeptat je potřeba to zarezervovat hned jak to koupím nebo stačí až třeba 14 dní dopředu? Děkuji za odpověď

X-Style Beauty

Dobrý den,
čím dříve tím lépe, zvlášť pokud máte pouze jeden vybraný termín a je to víkend.
Děkujeme, Edita

Kristýna

Dobrý den
S přítelem se chystáme příští neděli do Prahy,chceme na neděli na večer wellnes,chci se zeptat: máte v neděli otevřeno?
Je potřeba rezervace po telefonu?

Děkuji za odpověď

X-Style Beauty

Dobrý den,
bohužel, neděle je náš zavírací den. Každopádně i kdybyste se k nám nakonec rozhodli přijet jindy, rezervaci potřebujete vždy. Děkujeme za dotaz,
 Edita

Denisa Marouskova

Dobrý den, našla jsem tento voucher, dle požadavku, možností platby Flexy passy. Souhlasí to ? Chtěla bych poradit jak tedy voucher flexy passy zaplatit, dochází k platbě až na místě ? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Deniso, ano můžete uhradit tuto nabídku Sodexem. Nejdříve je potřeba provést převod bodů na kredity. Více informací naleznete zde: https://www.slevomat.cz/cafeteria a poté zakoupit voucher na Slevomatu :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru