Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Čarokrásný Adršpach: Dovolená s polopenzí a termíny až do podzimu 2019

4,3 / 5 Hotel Praha Adršpach (mapa) 303 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka Bálintová

Dobrý den,máte prosím volný termin na 5dní(4noci) pro 3osoby od 22.7.- 26.7 nebo 29.7– 2.8.a kolik by byl doplatek za přistylku? Děkuju za odpověď LB

Hotel Praha

Nejdříve uděláme rezervaci. Zavolejte 777801991, dohodnema to rychleji.

Hana Hrušková

Dobry den, ty arogantní odpovědi na recenze zákazníků píše majitel hotelu? Děkuji.

Hotel Praha

Ano. I já se mohu bránit. Zákaznice už při pobytu vyžadovala služby, kreré naše nabídka na Slevomatu neobsahuje, tudíž si je nezaplatila a my ji je neposkytli. Někdy se s tím setkáváme. Většinou se jedná o zákazníky kteří voucher dostali darem, nevědí tudíž co bylo v nabídce a mají přemrštěná očekávání. Rozumný obdarovaný si to nechá vysvětlit. Nerozumný má svou pravdu a píše neobjektivní recenze. Hotel ročně navštíví na 10.000 spokojených hostů, je tu nádherné okolí. Nemáte se čeho bát.

Petr

Dobrý den, prosím vás máte volno v termínu od 29.7 na 4 dny /3 noci/. Pokud ano hnedle bych koupil voucher. Děkuji.

Hotel Praha

Nevim kolik Vás je. Zavolejte 777801991, nejdříve uděláme rezervaci.

zapletalovaverca@seznam.cz

DSobrý den,mohu si rezervovat i více voucherů a udělat delší pobyt? Děkuji Zapletalová věra

Hotel Praha

Ano, před koupí nejdříve zavolejte 777801991 a uděláme rezervaci.

Lucie

Dobrý den,měla bych dotaz jestli by jste měli volné termíny v červnu a to od poloviny měsíce do konce června dva pokoje na 4 dny.CCa 20–23.6
Děkuji za odpoved Lucie

Hotel Praha

Mám volno 19.-22.6. nebo 21.-24.6.2019, Zavolejte na 777801991, dohodnemo to rychleji.

Michal Prynych

Dobrý den,
čte někdo ze Slevomatu odpovědi majitelů hotelu Praha na hodnocení zákazníků? Něco tak arogantního jsem snad nikdy neviděl. Myslel jsem, že na Slevomatu jsou především prověřené podniky, do kterých nemusím mít strach jít.

Hotel Praha

Dobrý den, hotel vedu 28 let ke spokojenosti našich zákazníků. Hoteliér

Petra Skoupilova

Dobrý den, jsou v blízkosti hotelu trasy na běžky? Dekuji.

Hotel Praha

Ano, hned za městem a ve středisku Janovičky.

Kamila

Dobry den, pokud koupím voucher s terminem a nevyhovoval by, je zde moznost zmeny? Diky

Hotel Praha

Kupte voucher bez termínu. Nejdříve ale udělejte rezervaci na 777801991

Nikolka Horová

Dobrý den, četla jsem, že mazlíčci jsou u Vás povoleni. Chci koupit voucher rodičům k Vánocům jako dárek, proto jsem se raději chtěla zeptat, zda mohou přijet s jezevčíkem a kolik to prosim bude stát? Děkuji předem za odpověď🙂

Slevomat.cz

Dobrý den, Nikolko, u zvířat jsou podmínky nastaveny takto: malý domácí mazlíček za 200 Kč/den, velký domácí mazlíček za 300 Kč/den (podmínkou je přivézt mu jeho vlastní pelíšek; nutno nahlásit předem). Krásný den

Karolina

Dobrý den, mohli byste mi prosím poslat odkaz na ubytování? Ráda bych se podívala, jak to tam vYpadá :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Karolino, stránky hotelu naleznete zde: www.hotel-praha.cz. Pěkný den

Alena Vintrlíková

Dobrý den,
máte prosím volno v termínu od 20. do 23. června 2019 a můžete mi prosím tento termín rezervovat? Číslo voucheru bych odeslala ihned po zaplacení. Děkuji.

Hotel Praha

Ano. rezervaci napište i se jmánem na: hotel-praha@hotel-praha.cz
Rezervaci potvrdím a potom koupíte voucher.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru