Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pohádkový pobyt v Chateau Zbiroh: wellness pod skálou i večeře v krčmě

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Chateau hotel Zbiroh Západní Čechy (mapa) 206 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
dvorakova Marie

dobry den, chrtela bych se zeptat ohledne platnosti,pisete do konce unora. je to mysleno ze pobyt musi do te doby probehnout, nebo je i moznost ze zabukuji jiny pevny termin po unoru do teto doby? dekuji dvorakova

Chateau hotel Zbiroh

Vážená paní Dvořáková, platnost do února znamená, že pobyt musí proběhnout do konce února. Posledním možným dnem příjezdu na hotel je 28.2. Po tomto datu nelze voucher uplatnit. Nyní jsou v nabídce i vouchery s platností do 30.4.2019. S poz­dravem recepce

JIRI nohel

Dobry den , je mozne u vas pobyt objednat telefonicky a moznost zaplatit az namiste. Mel bych zajem leden 2019 3 dny a dve noci ? diky

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, pro cenu uvedenou na Slevomatu je potřeba nejdříve zakoupit vouchery na Slevomatu a poté si v hotelu udělat rezervaci podle instrukcí na voucheru. Pěkný den

David Faktor

Dobrý den mám zájem a objednala jsem synovi k narozeninám 3.denní pobyt ale při platbě kartou jsem zjistila že nemám platby po internetu aktivované můžu pobyt zaplatit převodem?Zare­zervovaný termín je 18 – 20.2.2019 kolik času mám na zaplacení.Děkuji Faktorová

Chateau hotel Zbiroh

Vážená paní Faktorová, platební podmínky má na starosti přímo portál Slevomat.cz, nikoliv my. Obraťte se prosím na jejich kontatky. S pozdravem Recepce

Markéta Hudcová

Je možné se u vás ubytovat s dvěma malými pejsky? ( Jsou bezproblémový těžší a čistotní)

Chateau hotel Zbiroh

Vážená paní Hudcová, pobyt se zvířaty u nás není povolen. Děkujeme za pochopení.
S pozdravem
Recepce

Radek Šatava

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte volno 16.-18. 11. 2018 děkuji

Chateau hotel Zbiroh

Dobrý den pane Šatavo, Vouchery není možné využít v těchto termínech: 17. 11., 29. 11., 6. 12., 24.–26. 12., 29. 12. 2018 – 1. 1. 2019, 13.–17. 1., 8.–10. 2., 15.–17. 2. 2019 jak je uvedeno v nabídce. Můžeme Vám nabídnout termín 14. – 16.11. nebo 15. – 17.11.2018 (den odjezdu).
S pozdravem
Recepce

Dana

Dobrý den, je možné čerpat pobyt z fondu FKSP, fakturu vystavit na zaměstnavatele? Dě­kuji

Chateau hotel Zbiroh

Dobrý večer,
ano, je možné vystavit fakturu na zaměstnavatele. V případě zájmu nám prosím na email hotel@zbiroh.com zašlete o jaký pobyt a termín se jedná. Nazpět Vám zašleme informace jak platba proběhne.
S pozdravem recepce

Milan

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli máte volné dny od 30.12.-2.1.19

Slevomat.cz

Dobrý den, Milane, nabídku není možné využít od 29. 12. 2018 – 1. 1. 2019. Pěkný den

Lenka

Dobrý den, welness pro dva. Znamená to, že bude hodina v bazénu soukromá. V hodnocení návštěvníka uvedeno, že k nim byli přidáni další 3 lidé. Děkuji

Chateau hotel Zbiroh

Dobrý den Lenko, jak je uvedeno níže v nabídce: využití wellness -maximální kapacita wellness je 6 osob, doporučujeme rezervaci času wellness domluvit předem s recepcí, ideálně již při rezervaci pobytu. Pobyt privátní v rámci voucheru není (k dispozici bazén s protiproudem, vířivka, sauna, multifunkční vana, fitness, masážní křeslo).
S pozdravem
Recepce

Jan Kolář

Dobry den,
kdyz pominu, ze vycet terminu, kdy neni mozne voucher vyuzit je tak dlouhy, ze by monza bylo rychlejsi napsat, kdy je mozne voucher vyuzit, tak jsem se chtel zeptat na ty deti. Mame dve deti 6 a 7 let. Hned v zahlavi nabidky je psano „1–2 deti do 11.9 let vc. stravy v cene“. Nicmene nikde jinde v popisu jsem tuto informaci jiz nenasel. Naopak je tam uvedeno, ze deti jsou za priplatek. Jak to tedy je? Pokud je informace chybna, asi by bylo dobre to dat pryc, pokud ne, asi by bylo dobre doplnit. Diky.

Chateau hotel Zbiroh

Vážený pane Koláři, při online rezervaci jsou omezené kapacity. Veškeré Vámi poptávané termíny je možné si v hotelové recepci ověřit a poté si zakoupit netermínovaný voucher.
Voucher je pro 2 osoby. Je možné si zakoupit vouchery dva a mít pokoje v těsné blízkosti. Každá další osoba na pokoji je zpoplatněna a v ceně přistýlky je pouze snídaně. Děti do 3 let mají pobyt zdarma bez nároku na lůžko. Cena přistýlky do 8 let činí 805,– Kč/noc vč. DPH se snídaní.
Informaci v záhlaví nabídky ihned upravíme – nevztahuje se k dané nabídce. Děkujeme.
S pozdravem
Recepce

Jaroslav Vlosovský.

Dobrý den. Chci se zeptat zda je nějaká nabídka pro jednu osobu na dva, nebo tři dny? Všechno je to tady pro dvě osoby. děkuji…VLOSOVSKÝ

Chateau hotel Zbiroh

Vážený pane Vlosovský, voucher je nastaven pro 2 osoby, ale je možné ho využít jen jednou osobou. Cena v tomto případě zůstává stejná.
S pozdravem
Recepce

Petrásková Jana

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, jestli je možné zaplatit benefity Sodexho a pokud ano, tak jakým způsobem. Předem moc děkuji. Pěkný den. Petrásková

Chateau hotel Zbiroh

Vážená paní Petrásková, v našem hotelu platba těmito poukázkami bohužel možná není. Pro možnosti plateb na slevovém portálu, prosím, kontaktujte přímo konkrétní slevový portál. S pozdravem recepce

Martina

Dobry den, chtela jsem se zeptat zda je mozne domluvit se na jine veceri,napr. Kureci s fazolkami.

Chateau hotel Zbiroh

Dobrý den, součástí balíčku je menu, které je pevně dané. V případě zájmu o jinou večeři si můžete vybrat ze široké nabídky dle našeho jídelního lístku a doplatit na místě. S pozdravem recepce

Jana Ledvinová

Dobrý den, pro dítě, sedm let, platí, že pobyt se stravou má v ceně, jak je psáno v záhlaví nabídky, nebo že doplácí, jak je psáno pod nabídkou? Děkuji Ledvinová

Chateau hotel Zbiroh

Dobrý den, voucher je pro 2 osoby. Pokud přijedete s dítětem, které bude na přistýlce – cena je 805 Kč/noc se snídaní, bez dalších služeb.
S pozdravem
Recepce

Pavel

Dobrý den, je možný pobyt na pět dní, od pondělí do pátku? Děkuji

Chateau hotel Zbiroh

Dobrý den, pobyt je takto možný. Můžete si zakoupit dva vouchery na celkem 4 noci. Pro dostupnost termínu kontaktujte recepci na email hotel@zbiroh.com.
S pozdravem
Recepce

Miloslava Davidová

Dobrý den, jakým způsobem bych mohla objednat pobyt pro 3 osoby? A ještě mám dotaz – pokud bychom měli pobyt na dvě noci, znamenalo by to, že budeme mít 2× stejné jídlo k večeři?

Chateau hotel Zbiroh

Vážená paní Davidová, zakupte si voucher a ověřte si termín na hotelové recepci. Při objednání pobytu si rezervujte přistýlku (do 8 let 805,–Kč/noc a nad 8 let 1380,–Kč/noc). Osoba na přistýlce si doplácí ostatní služby na místě. Na voucheru je uvedena 1× večeře za pobyt. Další stravování je možné v zámecké krčmě.
S pozdravem
Recepce

Jiří Kučera

Dobrý den,

je možnost si k tomuto voucheru připlatit apartmán místo Deluxe?

Chateau hotel Zbiroh

Vážený pane Kučero, apartmá se dá připlatit. Ve všední dny je doplatek 1000,– Kč /noc a o víkendu 2000,– Kč/noc. V případě zájmu si zakupte voucher a poté kontaktujte hotelovou recepci.
S pozdravem
Recepce

Ivucha

Dobrý den, večeře je ta krkna? Čili bez možnosti výběru a pouze jídlo, nebo jak to mám chápat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivucho, v ceně voucheru je večeře pro dva a jedná se grilovanou vepřovou krkovici na smetanových fazolkách se slaninou. Pěkný den

ludmila křiváková

Dobrý den. Je možné objednat pobyt v období vánoc ? Nástup 22.12. nebo 23.12. 2018 Děkuji Křiváková

Slevomat.cz

Dobrý den, Ludmilo, vouchery není bohužel možné využít v těchto termínech: 17. 11., 29. 11., 6. 12., 24.–26. 12., 29. 12. 2018 – 1. 1. 2019, 13.–17. 1., 8.–10. 2., 15.–17. 2. 2019. Pěkný den

Marie P.

Dobrý den, ráda bych se zeptala na pobyt s dětimi – 2 dospělí a 3 děti (11, 6, a 5 let)…jsou možné větší pokoje nebo je zapotřebí koupit 2 pokoje z toho 1 s přistýkou? děkuji za odpověď

Chateau hotel Zbiroh

Dobrý den, bylo by nutné rezervovat 2 pokoje, z toho jeden s přistýlkou. Vybrali bychom pro Vás pokoje v těsné blízkosti.
S pozdravem recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru