Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Na výlet do poutního městečka Mariazell: vánoční trhy i průvod čertů

4,2 / 5 CK České kormidlo Alpy - Rakousko (mapa) 166 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Urbanová

Dobrý den, v kolik hodin bývá odjezd z Brna? Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, Brno (5.00, autobusové nádraží Zvonařka, nástupiště číslo 31,32 )

Jaroslava Nytrová

Dobrý den.
Link na odjezd z prahy mi skáče error stranky. Kde ke chyba prosím?

CK České kormidlo
Tomáš

Dobrý den, v kolik hodin je odjezd z Prahy? Děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý den, cca ve 3 hodiny ráno.

Petra Levá

Dobrý den,
v pondělí jsem zaplatila adventní výlet do Mariazellu pro dvě osoby. Dosud jsem neobdržela voucher. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den

Katka Černá

Dobrý den byl by možný odjezd z Berouna? Děkuji Černá

CK České kormidlo

Dobrý den, bohužel odjezd z Berouna není možný. Z Prahy odjíždíme směr České Budějovice.

DANA Blatná

Dobrý den,můžu si objednat zájezd,jak poznám ,zda není zaplněn?Děkuji Blat­ná

CK České kormidlo

Dobrý den,
stále jsou volná místa. Dokud Vám půjde vytvořit rezervace na našem webu či zakoupit vouchery zde na Slevomatu, kapacita je volná.

 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, pokud v nabídce kliknete na kolonku Jak uplatnit, je tam přesný postup co dělat, aby Váš nákup proběhl bezkomplikací :) Za prvé – před koupí voucheru si vytvořte online nezávaznou objednávku pro odjezdy z Linky 1 (Čechy) nebo z Linky 2 (Morava). Vyberte počet osob, datum odjezdu, místo odjezdu a spočítat cenu, následně přidat do košíku. Zkontrolujte si obsah nákupního košíku a stiskněte tlačítko pokračovat. Vyplňte všechny povinné údaje a do poznámky uveďte slovo SLEVOMAT. Odešlete nezávaznou objednávku. CK vám poté zašle potvrzení objednávky. Následně si zakupte voucher a zašlete do CK jeho kód. Po uplatnění kódu vám bude zaslána smlouva o zájezdu, kterou je nutné podepsat a odeslat zpět (naskenovanou e-mailem nebo poštou). :) Pěkný den

Hanička Ondráčková

Dobry den. Včera jsem zaslala kody voucheru. Kdy mam ocekavat smlouvu? Dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den,
kam jste prosím vouchery zaslala? Na Brno@ceskekormidlo.cz?

Hanička Ondráčková

Ano, presne tam jsem je poslala … jsou tri

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru