Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Krásná klasika pro malé i velké: baletní představení Louskáček v Hybernii

4,5 / 5 Agency Artistic International Praha - Nové Město  (mapa) 3 004 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Jana Šajtarová

Dobrý den, měli bychom zájem o představení Louskáček, ale jak zjistím, než koupím vouchery že na 25.2.2019 bude 9 míst volných? Je nás celá skupina 9 lidí z toho dvě děti do 15 let. Moc děkuji za info,

Agency Artistic International

Dobrý den,

aktuální obsazenost si můžete najít na našich stránkách www.pragueclassicconcerts.cz. Místa pro slevomatové zákazníky v kategorii A jsou označeny zámečky. Kategorie B a C jsou formou otevřeného sezení, kdy si místa vybíráte až v divadle.

S pozdravem
AAI s.r.o.

Benešová

Dobrý den, je možné mít s sebou tříleté dítě na klíně zadarmo? Předem děkuji za odpověď.

Agency Artistic International

Dobrý den, bohužel to není možné. Každá osoba (i tříleté dítě) musí mít své sedadlo.

Pěkný den.

Hubková Miroslava

Prosím,hlavně se mi ozvěte,stále nemám voucheri na představení 27.12.2018,
jak mám objednat vstupenky.Na spamu se mi stále ukazuje potvrdit adresu..,nic nefunguje.To mám nechat vouch.propadnout a koupit si lístky v pokladně?
Kupuji takto poprvé,nevím si rady
Hubková 734493507

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Miroslavo, Vaše vouchery jsem Vám poslala na email znovu, zkontrolujte všechny záložky na emailu :-) najdete je i sekci „Mé objednávky“ na Vašem profilu :-) krásný den

Hubková Miroslava

Kde si vyzvednu zaplacené lístky?

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslavo, kód voucheru vyměníte zde https://www.pragueclassicconcerts.cz/ za vstupenku na vybrané představení :-) krásný den

Silvie

Dobrý den, je možné koupit vstupenky na fakturu? Děkuji.

Agency Artistic International

Dobrý den, Fakturu by měl vystavit Slevomat.
AAI s.r.o.

Monika Krištofová

Zaplatila jsem dnes Louskacka na 23.12. Kde di lístky vyzvednu a vyberu? Dekuji

Agency Artistic International

Dobrý den, vouchery ze Slevomatu je třeba změnit na vstupenky. Prosím rezervujte si místa na našich stránkách www.pragueclassicconcerts.cz dle pokynů ze Slevomatu.

Děkuji
Daniela
Agency Artistic International

LUCIE

Dobry den. Neznam hlediste, tak bych rada radu. Pujdeme se sedmiletou dcerou. Je lepsi hlavni balkon, nebo pro ni bude lepsi sezeni v cislovanem sektoru A 19.rada?? Dekuji.

Agency Artistic International

Dobrý den,
pro dceru bych zvolila nějakou z řad blíž k jevišti.
Třeba řada 3. je ideální.
AAI s.r.o.

Mirka

V jakém divadle a od kolika hodin?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirko, baletní představení Louskáček si můžete užít v divadle Hybernia. Na výběr je mnoho termínů a několik variant sezení v hledišti. Přeji hezký den. Ivet :)

Agency Artistic International

Dobrý den,
představení se hraje v divadle Hybernia. Na program se můžete podívat na www.pragueclassicconcerts.cz
Děkuji
Daniela
Agency Artistic International s­.r.o.

Marcela Součková

Dobrý den, mám stejný dotaz jako Michaela, koupila jsem vouchery na balkon a v košíku se mi nezobrazuje ikona pro zadání slevy?? Díky moc za info, jak mám postupovat. MS

Michaela Sl

Dobrý den, dle návodu na online nákup vstupenek se mi ne a ne zobrazit v košíku ikonka $ vedle částky v košíku, takže nemám kam zadat kód, poradíte mi, jak na to? Mám nečíslovanou řadu hlavní balkon. Díky za radu.

Petra Jenčková

Dobrý večer,je některé z představení Louskáčka ve všední den dopoledne, pro školáky ?Ráda bych přijela s 50ti dětmi 3–5 tř.ZŠ.Díky za upřesnění podmínek 🙋 Petra J.

Agency Artistic International

Dobrý den,
bohužel všechna naše představení jsou v odpoledních hodinách.
S pozdravem
 Frič

Katerina Sirkova

Dobrý den, pokud koupím číslovanou řadu na baletní představení Louskáček, mám někde možnost zarezervovat si určitá místa? Nebo je aspoň garance, že pokud koupím tři lístky, budou místa vedle sebe ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, pro rezervaci v číslovaném sektoru A (rezervace na konkrétní místo) si vyberte pouze volná sedadla označená zámkem. Jedná se pouze o 2., 3., 19. a 20 řadu. Pro přesný postup stačí u nabídky kliknout na kolonku Jak uplatnit, kde je přesně postup rozepsán :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru