Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pošlete chloupky na dlouhou dovolenou – pečlivá epilace partií, jaké si vyberete

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 92 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Marie

Dobrý den, dá se u vás domluvit anglicky? Stačí základně. Chci k vám poslat svou kamarádku cizinku, díky

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Marie, se všemi našimi zákazníky se vždy domluvíme, i když bohužel opravdu spíše základně :-). Věřím, že kamarádka bude spokojena a už se na ni moc těšíme. S přáním hezkého dne, tým PRO visage

Andrea Štěpánková

kolik aplikací je nutno koupit k definitivnímu odstranění chloupků na bradě? Děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Andreo, vždy záleží na počtu chloupků, jejich zbarvení a síle, nicméně na bradě doporučujeme kolem 6 až 10 aplikací, dle stavu ošetřované oblasti. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Monika

Dobrý den, měla bych zájem o epilaci některých partií a zároveň uvažuji o epilaci paží, avšak chlupy mám na pažích spíše světlejší, neholila jsem je nikdy, vadí mi spíše délka a některé jsou prostě světlejší a některé tmavší, tudíž, nejsem si jistá, zda to laser přijme :) Můj dotaz tedy je, dá se dokoupit na místě voucher až třeba po konzultaci? Děkuji

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Moniko, naše klinika disponuje přístrojem, který velice dobře odstraňuje i světlé či jemné chloupky. Spíše bych tedy doporučila ošetření vyzkoušet a na paže zatím zakoupit pouze jeden voucher a až v případě Vaší spokojenosti další vouchery dokoupit. Věřím, že s ošetřením budete moc spokojena a těším se na Vaši případnou návštěvu, Martina – PRO visage

Klára

Dobrý den, chci se zeptat, zda je možný koupit balíček pro muže (komplet trvalá epilace intimních partií) a popřípadě jaký balíček teda zakoupit? Děkuju

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Kláro, ano, u nás ošetřujeme i muže, pro intimní partie stačí zakoupit voucher na epilaci intimních partií :-). S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

ana

kolikrat musim chodit, at uplne odstranit zbytecne vlasy?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, pro maximální efekt doporučujeme zhruba 6 návštěv. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru