Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pošlete chloupky na dlouhou dovolenou – pečlivá epilace partií, jaké si vyberete

4,7 / 5 PRO visage - laser clinic Praha - Vinohrady  (mapa) 173 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Lucie

Dobrý den, kolik voucherů na odstranění chloupků na bradě je nutné zakoupit? Respektive kolikrát je nutné depilaci opakovat do úplného odstranění?
Děkuji.Lucka

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Lucko, pro maximální efekt v oblasti obličeje, kde se chloupky odstraňují pomaleji, doporučujeme 6 až 8 návštěv. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Jiří K.

Dobrý den, potřebuji odchlupit ušiska, trčí mi z nich úplné koště. Jaké vouchery si mám zakoupit?

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Jiří, na epilaci uší je třeba zakoupit voucher na epilaci podpaží. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Monika Lacinová

dobrý den, kolik vouchru je cca potřeba na celý obličej? děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Moniko, v nabídce je přímo voucher na celý obličej, který je možné si zakoupit a máte vše v jednom voucheru. :) Hezký den.

Jiří Snopek

Dobrý den, epilace intimních partií je i pro muže? Kolik návštěv je zhruba zapotřebí a co se konkrétně při tom epiluje?
Děkuji Jirka

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Jirko, ano, tato metoda je vhodná i pro muže. U mužů, kteří mají chloupky silnější, doporučujeme 8 až 10 návštěv. U epilace intimních partií se epilují celé intimní partie či dle potřeb zákazníka. S pozdravem, Martina – PRO visage

Bára

Dobrý den chci se zeptat kdybych si zakoupila voucher na celý obličej , máte to napsane ze se procedura musí ale opakovat 4 krát az 6 krát to znamená že si mám zakoupit 4 až 6 vouchru?Děkuji za odpověd Bára

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Báro, ano, je to přesně tak, jak píšete, pro maximální efekt doporučujeme 4 až 6 návštěvu, tzn. že je třeba si zakoupit 4 až 6 voucherů, které přinesete na Vaše první ošetření a my Vám místo nich vystavíme permanentku s delší platností. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Pavel

Dobrý den,
prosím jaký typ mám zakoupit pro laser krku zadní strana a laser zarustajicich chloupků v líčkách? Předem děkuji P.

Pro visage - laser clinic

Dobrý den, Pavle, pro odstranění chloupků na zadní straně krku a líčkách zakupte 2× voucher na epilaci přední strany krku. S přáním hezkého dne, Martina – PRO visage

Eliška Opavská

Dobrý den, dá se na tuto nabídku uplatnit sodexo kategorie? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Eliško, mrzí mě to ale u této nabídky není možné využít benefity. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru