Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

2denní víkendový výtvarný kurz: práce s pastelkami, 18 hodin výuky

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Dagmar Hrubá

Dobry den, rada bych tento kurz absolvovala, ale mam dotaz…musim mit pred absolvovanim tohoto kurzu zvladnute obe kresleni pravou hemisferou? Uz jsem kresleni pravou mozkovou hemisferou absolvovala 2×, ale u jine firmy, kde nemeli I. a II., navic jsem ted nejakou dobu nekreslila :-(. Rada bych vedela, zda musim/mam absolvovat obe hemisfery nebo rovnou mohu jit na pastelky? Necham si poradit, rada bych se k pastelkam dostala, protoze uz me dlouho pritahuji, ale nechci to na ukor kvality, jestli mi rozumite. Dekuji. D. Hruba

Atelier Mozaika

Dobrý den, paní Hrubá,
absolvování kurzů tužky je jistě výhodou, nicméně jej nevyžadujeme, takže se na kurz pastelky přihlásit určitě můžete hned.
Pokud Váš zájem trvá, zašlete nám e-mail na info@ateliermozaika.cz a my Vás rádi přihlásíme.
S pozdravem a přáním krásného dne,
Ateliér Mozaika

Jana Daničková

Dobrý den, po kliknutí na termíny a města se zobrazí prázdná stránka…

Atelier Mozaika

Dobrý deň, skúste sa prekliknúť z tohto odkazu: http://ateliermozaika.cz/home-page/terminy-a-mesta/, malo by to fungovať. mne to funguje, normálne, takže možno to bude len probém v prehliadači. S pozdravom a prianím krásneho dňa, Atelier Mozaika

Simona Kratochvílová

Dobrý den, pokud koupím tento kurz v Kolíně za 1699,–Kč, mohu uplatnit slevový kupon, který mám z kresby tužkou? Pokud ano, jak to mám uplatnit? Děkuji

Atelier Mozaika

Dobrý deň, zľavy bohužiaľ nekumulujeme. Môžete využiť zľavu, ktorá je pre Vás najvýhodnejšia. Portál sprostredkuváva naše kurzy za zvýhodnenú cenu. S pozdravom a prianím príjemného dňa, Atelier Mozaika

patricie vachutková

Pastelkou moderně a od začátku
dobrý den, ráda bych si zakoupila tento kurz – ale koukala jsem, že jej nemáte vůbec vypsaný v termínech. koukám blbě, nebo nebude do konce roku 2018? děkuji za info.patricie vachu

Atelier Mozaika

Dobrý den, paní Vachutková,
kurzy pastelkou probíhají souběžně s kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou (tužka) a s kurzy pastelu.
Na našich stránkách si můžete pozorně prohlédnout plánované termíny a města:
http://ateliermozaika.cz/home-page/terminy-a-mesta/
Všechny techniky mají naplánované kurzy, jistě najdete nějaký, který by Vám vyhovoval.
Pro jistotu upozorňuji, že červeně zvýrazněné termíny jsou již zcela zaplněny, tak raději koukejte po těch černých.
Místo si pak můžete rezervovat zasláním zprávy na náš e-mail: info@ateliermozaika.cz
Děkujeme a budeme se těšit na Vaši zprávu.
S pozdravem a přáním krásného dne,
Ateliér Mozaika

Marie

jaksi nemohu najít místo konání.

Atelier Mozaika

Dobrý den, paní Marie,
na našich webových stránkách najdete termíny všech plánovaných kurzů do konce kalendářního roku. Místa konání doplňujeme průběžně, zpravidla nejpozději týden před kurzem.
Aktualizaci adres můžete sledovat zde:
http://ateliermozaika.cz/home-page/terminy-a-mesta/
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Ateliér Mozaika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru