Atelier Mozaika

4,2 / 5 (138 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vynikající dárek! Dva dny, po které byl dostatek času na procvičování jednotlivých vyučovaných technik kreslení a stínování. Kladně hodnotím i zapůjčení veškerých materiálů a především přístup lektorky. Vřele doporučuji, výsledky jsou znát (viz. foto =)) Ráda přijdu na pokračující kurz kreslení pastelkou.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Atelier Mozaika

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Atelier Mozaika

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kanka

Milá lektorka – uměla poradit.
Dobré vybavení.

Probíhaly dva různé kurzy naráz (akvarel a akryl). Na akvarelu bylo 10 lidí. Na akrylu cca 25/30. Lektorka musela lítat mezi oběma skupinami.
Preferovala bych, kdyby se mohla naší skupině věnovat více. Chtělo by to buď víc lektorů nebo jenom jednu skupinu.

20. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
lenka

Skupina byla opravdu veliká – cca 30 lidí

19. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Ivanoslava

Vše bylo fajn. Lektorka velice mila, příjemná a profesionální. Kurz byl senzační a určitě se chystám na nějaký další.

Lokalita za mě super, prostředí hezké , jediné mínus byl konkrétní prostor. Málo místa na tolik lidí a hlavně špatné osvětlení.

25. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jitka

koupila jsem to jako dárek manželovi, celkem si to kreslení užil,

snad jen to prostředí pronajatého sálu v hospodě, kde byli účastníci silně „pobízeni“ ke konzumaci místních nápojů i jídla, myslím, že vlastní nápoje a jídlo ani nebylo dovoleno si donést, takž to kurz poměrně prodražilo, no měla jsem se lépe informovat

Vyjádření partnera
Atelier Mozaika Před 3 měsíci

Dobrý den,

velice děkujeme za Vaši recenzi. Naše kurzy pořádáme buďto v hotelových saloncích anebo ve vhodných restauračních prostor.

Nikoho však nepobízíme ke konzumaci místního jídla. Jestli-že má nějaký účastník chuť či žízeň, pak má možnost si něco objednat.

Prostory vyhledáme i s tím, že máme domluvený společný oběd ale je na každém účastníku, zda se k nám připojí. :)

Naopak, když nám někdo zavolá s tímto dotazem, informujeme ho, že bude mít možnost dát si oběd spolu s celou skupinkou ale pokud chce, může si donést vlastní svačinku a nápoj.

S pozdravem Ateliér Mozaika

13. 12. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Barbora

+ přátelská atmosféra

– v porovnání s kurzem, kde se kreslilo tužkou (a byla jsem z něho tenkrát nadšena), je kurz kreslení křídou velmi slabým odvarem
- kurzy byly spojeny dohromady (tužka, pastelka i křída), tím pádem nás na 1 kurzu bylo mnoho a lektorka se nám nemohla absolutně věnovat, nové věci učila jen ty, kteří kreslili tužkou… vlastně celý kurz byl věnován pouze kreslení tužkou
- kurz křídy spočíval v tom, že jsme si vybírali předlohy, dle kterých chceme kreslit, po 2 hodinách ukázali, co jsme si sami nakreslili, případně dostali pochvalu a šli na výběr dalšího obrázku… (takhle si mohu kreslit i doma a nedávat za to 1200 Kč)
- dále může stát za zmínění, že ti, co kreslili křídou začali o 20 minut déle, z toho důvodu, že čekali na 1 pozdně příchozí osobu (vzhledem k tomu, že jsme 20 minut koukali z okna, abychom si následně každý zvlášť vybrali předlohu a kreslili si v koutku, mi přišlo směšné)
- dále si např. lektorka pustila nahlas techno-hudbu, což bylo mnoha lidem nepříjemné, i vzhledem k tomu, že na kurzu byla spíše starší generace (po požádání ji hned vypnula)
- takových detailů, který kurz znehodnocovaly, bylo spousty…

Z těchto důvodů kurz kreslení křídou doporučit nemohu, na rozdíl od tužky – tu doporučuji.
Na druhou stranu určitě hodně záleží na lektorce, která zrovna bude na vašem kurzu, a kurz se tak může změnit o 100 % k lepšímu.

Vyjádření partnera
Atelier Mozaika Před 6 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i přesto, že nebylo pozitivní . Jako vždy jsme se snažili zjistit veškeré možné podrobnosti ohledně stížností. Celou věc jsme komunikovali s náhodně vybranými účastníku kurzu, dále pak s lektorem. Snažili jsme se kontaktovat také Vás Paní Barboro, ale bohužel se nám nepodařilo s Vámi spojit. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte. K problémům se stavíme tak, abychom sjednali nápravu. Zároveň bychom chtěli pro veřejnost přidat naše osobní hodnocení problému.
1. Nevhodně zvolená hudba - lektorka byla poučena a vyzvána k vysvětlení, přičemž ona sama uvádí, že hudbu pouštěla ze svého vlastního telefonu, poněvadž se jí nedařilo připojit k internetu. Snažila se pouštět příjemnou a chillout muziku, která ale bohužel skončila a následovala hudba, která se skutečně na kurz nehodila. Lektorka ji okamžitě na vyzvání šla změnit. My osobně nevíme, poněvadž jsme tam nebyli, proč tomu a zda bylo až na vyzvání. Každopádně se omlouváme a poučili jsme o tom i všechny ostatní lektory.
2. Pokračovací kurzy pastelka a křída - Vzhledem k tomu, že máme v nabídce celou řadu možností k pokračování a vzhledem k naším dřívějším zkušenostem se ukázalo být lepší, umožnit naším zákazníkům pokračovat v rámci základního kurzu tužky a nevypisovat samostatné termíny na pastelku, křídu apod. Dříve byli všichni nuceni vyčkávat poměrně dlouhou dobu než se naplní skupina se stejným zájmem. Takto mají příležitost všichni ostatní pokračovat bez tohoto omezení, což je všemi účastníky kladně hodnoceno. Občas se stane, že by to někomu vyhovovalo jinak. Po zvážení pro a proti jsme se rozhodli některé pokračovací kurzy umožnit absolvovat v rámci základního kurzu tužka a máme na to spíše pozitivní ohlasy. Paní Barboro i Vy když jste byla na základním kurzu tužkou ve dnech 26. - 27. 9. 2015, měla jste tam příležitost nahlédnout do kurzu pastelky, které tam absolvovaly dvě paní.
3. Nedostatečná péče a vysvětlení ze strany lektorky - Kontaktovali jsme celkem 5 osob, kterých jsme se dotázali na přístup a výuku lektora, přičemž tři z dotazovaných, absolvovali právě pokračovací kurzy. Byly to dvě paní na pastelku a jedna paní na křídu, konkrétně paní Věra absolvovala stejný kurz a taktéž již u nás dříve byla na základním kurzu tužkou. Její pocity a dojmy byly naprosto odlišné. Odcházela prý z kurzu nadšená a určitě se chce zúčastnit dalšího pokračování. Poprosili jsme jí o případné doplnění hodnocení na těchto stránkách z její strany. Uvidíme, zda se jí to podaří. Byla to již starší paní. Osobně jsme se na to dotázali i lektorky, která situaci zhodnotila tak, že si neuvědomuje, že by měla nějaký nedostatek z její strany, ale sama uvedla, že mohla nabýt dojmů a šikovnosti účastníka, a že tedy potřebuje méně péče. Byla poučena, že i ti nejšikovnější mají právo na stejnou péči a proto Vás paní Barbora žádáme spojte se s námi, abychom mohli uvést celou věc do pořádku. Děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem Ateliér Mozaika.

26. 10. 2016
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (43)

Kolotoč štěstíHledáte kolotoč štěstí?

Od teď máte kolotoč štěstí hned po ruce – nahoře v hlavičce pod tlačítkem