Kategorie

Atelier Mozaika

4,2 / 5 (127 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vynikající dárek! Dva dny, po které byl dostatek času na procvičování jednotlivých vyučovaných technik kreslení a stínování. Kladně hodnotím i zapůjčení veškerých materiálů a především přístup lektorky. Vřele doporučuji, výsledky jsou znát (viz. foto =)) Ráda přijdu na pokračující kurz kreslení pastelkou.“

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Ostatní kurzy, Zábava a volný čas, Rodina a děti, Zážitky pro děti

Hodnocení podniku Atelier Mozaika

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jitka

koupila jsem to jako dárek manželovi, celkem si to kreslení užil,

snad jen to prostředí pronajatého sálu v hospodě, kde byli účastníci silně „pobízeni“ ke konzumaci místních nápojů i jídla, myslím, že vlastní nápoje a jídlo ani nebylo dovoleno si donést, takž to kurz poměrně prodražilo, no měla jsem se lépe informovat

Vyjádření partnera
Atelier Mozaika Před 26 dny

Dobrý den,

velice děkujeme za Vaši recenzi. Naše kurzy pořádáme buďto v hotelových saloncích anebo ve vhodných restauračních prostor.

Nikoho však nepobízíme ke konzumaci místního jídla. Jestli-že má nějaký účastník chuť či žízeň, pak má možnost si něco objednat.

Prostory vyhledáme i s tím, že máme domluvený společný oběd ale je na každém účastníku, zda se k nám připojí. :)

Naopak, když nám někdo zavolá s tímto dotazem, informujeme ho, že bude mít možnost dát si oběd spolu s celou skupinkou ale pokud chce, může si donést vlastní svačinku a nápoj.

S pozdravem Ateliér Mozaika

13. 12. 2016
Užitečné? Ano
Barbora

+ přátelská atmosféra

– v porovnání s kurzem, kde se kreslilo tužkou (a byla jsem z něho tenkrát nadšena), je kurz kreslení křídou velmi slabým odvarem
- kurzy byly spojeny dohromady (tužka, pastelka i křída), tím pádem nás na 1 kurzu bylo mnoho a lektorka se nám nemohla absolutně věnovat, nové věci učila jen ty, kteří kreslili tužkou… vlastně celý kurz byl věnován pouze kreslení tužkou
- kurz křídy spočíval v tom, že jsme si vybírali předlohy, dle kterých chceme kreslit, po 2 hodinách ukázali, co jsme si sami nakreslili, případně dostali pochvalu a šli na výběr dalšího obrázku… (takhle si mohu kreslit i doma a nedávat za to 1200 Kč)
- dále může stát za zmínění, že ti, co kreslili křídou začali o 20 minut déle, z toho důvodu, že čekali na 1 pozdně příchozí osobu (vzhledem k tomu, že jsme 20 minut koukali z okna, abychom si následně každý zvlášť vybrali předlohu a kreslili si v koutku, mi přišlo směšné)
- dále si např. lektorka pustila nahlas techno-hudbu, což bylo mnoha lidem nepříjemné, i vzhledem k tomu, že na kurzu byla spíše starší generace (po požádání ji hned vypnula)
- takových detailů, který kurz znehodnocovaly, bylo spousty…

Z těchto důvodů kurz kreslení křídou doporučit nemohu, na rozdíl od tužky – tu doporučuji.
Na druhou stranu určitě hodně záleží na lektorce, která zrovna bude na vašem kurzu, a kurz se tak může změnit o 100 % k lepšímu.

Vyjádření partnera
Atelier Mozaika Před 4 měsíci

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení i přesto, že nebylo pozitivní . Jako vždy jsme se snažili zjistit veškeré možné podrobnosti ohledně stížností. Celou věc jsme komunikovali s náhodně vybranými účastníku kurzu, dále pak s lektorem. Snažili jsme se kontaktovat také Vás Paní Barboro, ale bohužel se nám nepodařilo s Vámi spojit. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte. K problémům se stavíme tak, abychom sjednali nápravu. Zároveň bychom chtěli pro veřejnost přidat naše osobní hodnocení problému.
1. Nevhodně zvolená hudba - lektorka byla poučena a vyzvána k vysvětlení, přičemž ona sama uvádí, že hudbu pouštěla ze svého vlastního telefonu, poněvadž se jí nedařilo připojit k internetu. Snažila se pouštět příjemnou a chillout muziku, která ale bohužel skončila a následovala hudba, která se skutečně na kurz nehodila. Lektorka ji okamžitě na vyzvání šla změnit. My osobně nevíme, poněvadž jsme tam nebyli, proč tomu a zda bylo až na vyzvání. Každopádně se omlouváme a poučili jsme o tom i všechny ostatní lektory.
2. Pokračovací kurzy pastelka a křída - Vzhledem k tomu, že máme v nabídce celou řadu možností k pokračování a vzhledem k naším dřívějším zkušenostem se ukázalo být lepší, umožnit naším zákazníkům pokračovat v rámci základního kurzu tužky a nevypisovat samostatné termíny na pastelku, křídu apod. Dříve byli všichni nuceni vyčkávat poměrně dlouhou dobu než se naplní skupina se stejným zájmem. Takto mají příležitost všichni ostatní pokračovat bez tohoto omezení, což je všemi účastníky kladně hodnoceno. Občas se stane, že by to někomu vyhovovalo jinak. Po zvážení pro a proti jsme se rozhodli některé pokračovací kurzy umožnit absolvovat v rámci základního kurzu tužka a máme na to spíše pozitivní ohlasy. Paní Barboro i Vy když jste byla na základním kurzu tužkou ve dnech 26. - 27. 9. 2015, měla jste tam příležitost nahlédnout do kurzu pastelky, které tam absolvovaly dvě paní.
3. Nedostatečná péče a vysvětlení ze strany lektorky - Kontaktovali jsme celkem 5 osob, kterých jsme se dotázali na přístup a výuku lektora, přičemž tři z dotazovaných, absolvovali právě pokračovací kurzy. Byly to dvě paní na pastelku a jedna paní na křídu, konkrétně paní Věra absolvovala stejný kurz a taktéž již u nás dříve byla na základním kurzu tužkou. Její pocity a dojmy byly naprosto odlišné. Odcházela prý z kurzu nadšená a určitě se chce zúčastnit dalšího pokračování. Poprosili jsme jí o případné doplnění hodnocení na těchto stránkách z její strany. Uvidíme, zda se jí to podaří. Byla to již starší paní. Osobně jsme se na to dotázali i lektorky, která situaci zhodnotila tak, že si neuvědomuje, že by měla nějaký nedostatek z její strany, ale sama uvedla, že mohla nabýt dojmů a šikovnosti účastníka, a že tedy potřebuje méně péče. Byla poučena, že i ti nejšikovnější mají právo na stejnou péči a proto Vás paní Barbora žádáme spojte se s námi, abychom mohli uvést celou věc do pořádku. Děkujeme za pochopení a jsme s pozdravem Ateliér Mozaika.

26. 10. 2016
Užitečné? Ano
Andakralova

Vynikající dárek! Dva dny, po které byl dostatek času na procvičování jednotlivých vyučovaných technik kreslení a stínování. Kladně hodnotím i zapůjčení veškerých materiálů a především přístup lektorky. Vřele doporučuji, výsledky jsou znát (viz. foto =)) Ráda přijdu na pokračující kurz kreslení pastelkou.

Vyjádření partnera
Atelier Mozaika Před 26 dny

Dobrý den,

velice nás těší Vaše krásně recenze. Rádi bychom Vám také doporučili nás nový kurz Obrázek osobního úspěchu, který je navazující na náš základní kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Takže pokud by jste si chtěla rozšířit své obzory a dovednosti v kreslení jak v autoportrétu tak i v reálné kresbě, určitě budeme rádi, když bychom Vás na něm uviděli. :)

12. 10. 2016
Užitečné? Ano
Juli

Zúčastnila jsem se kurzu v terminu 24–25.09.16. Byla jsem naprosto spokojená, nadšená a překvapená výsledky, které splnily mé očekávání.
Kromě toho příjemné prostředí a veškeré pohodlí . Paní lektorka byla úžasná! Velice příjemná, vstřícná a ochotná.
Kurz vřele doporučuji každému , kdo si vždy přál malovat, ale neví jak na to.
Zajímavá metoda a nádherné výsledky:)

Vyjádření partnera
Atelier Mozaika Před 26 dny

Dobrý den,
velice náš těší, že jsem jsme Vám mohli pomoct dosáhnout kýžených výsledků. :) Lektorce Martina jsem hodnocení poslala. Určitě ji potěší, tak jako nás. :)
Vašeho doporučení si ceníme a určitě Vás na kurzu znovu uvidíme.

S pozdravem Ateliér Mozaika

12. 10. 2016
Užitečné? Ano
Miroslav

Kurz jsem zakoupil pro manželku. Manželka byla s kurzem spokojena. Za mě plus domluva při rezervaci – voucher byl platný do 30.09. a kurz proběhl 01.10.

Vyjádření partnera
Atelier Mozaika Před 2 měsíci

Dobrý den pane Novotný,

jsme velice rádi, že Vaší manželce se na kurz líbilo.

Také nás těší, že kladně hodnotíte i domluvu při rezervaci. Vždy se snažíme všem vyjít vstříc.

S pozdravem Ateliér Mozaika

10. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (40)