Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

SUV Tesla X P90D: nejrychlejší elektromobil v ČR s výkonem 770 koní

ELEKTRIKCARS (3 pobočky) Praha  (mapa) 7 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Zu Zuza

Dobrý den, máte ještě nějaké volné termíny na pobočku v Liberci?
Psala jsem e-mail, ale dosud mi nepřišla žádná odezva..
Děkuji.

ELEKTRIKCARS

Dobrý den, v Liberci jsme jezdili naposledy 21.9.2018. V prů­běhu října budou min.ještě dva termíny, kdy v Liberci jezdit budeme. Děkujeme za poptávku.

Martina

Dobrý den.
Měla bych zájem o tuto vaši nabídku.
Rada bych vedela, zda-lí můžete vystavit voucher jako vánoční dárek. A v tom případě by mě zajímala délka platnosti dárkového poukazů.
 Dekuji

ELEKTRIKCARS

Dobrý den, ano na této variantě se již pracuje a bude k dispozici každou chvíli. Děkujeme za pochopení.

Ondřej

Dobrý den,
zde píšete: „Jízdu můžete uskutečnit téměř v kterýkoliv čas a ve kteroukoliv lokalitu nejen v Praze, Liberci, či Mladé Boleslavi, ale kdekoliv v ČR.“
Přitom se s Vámi snažím již od 1.5.2018 domluvit termín na jednom z Vašich výjezdových bodů (v Praze na Černém Mostě). Vźdy mi je sděleno, že v dohledné době se zde jízdy neplánují. Proč tedy tento výjezdový bod nabízíte?
Děkuji za vysvětlení.

ELEKTRIKCARS

Dobrý den, nejbližší termín na Černé Mostě je dopoledne dne 16.9. Černý Most je od nás nejvíce preferované místo pro konání tohoto zážitku. Prosíme o sdělení emailu, abych zjistila podrobnosti k Vašemu termínu.

Děkuji za pochopení.

Petr Matějka

Dobry den, rad bych vyuzil ale zajima mne zda si muzu vybrat kde se jizda uskutecni (liberec) a take hodinu kdy se uskutecni. Mam namysli ze bych rad vyzkosel se jen projet takze bych zvolil hodinovy pronajem, ale jde mi i o to aby se jizda dala zrealizovat navecer. Jednak kvli pocasi a jednak kvuli provozu. dekuji

ELEKTRIKCARS

Dobrý den,
děkujeme za Váš dotaz. Jízdu můžete uskutečnit téměř v kterýkoliv čas a ve kteroukoliv lokalitu nejen v Praze, Liberci, či Mladé Boleslavi, ale kdekoliv v ČR. Vše záleží na předchozí domluvě. Napiště prosím svůj dotaz na elektrikcars@email.cz Děkujeme

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru