Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Za krásami Moravského krasu: pobyt s polopenzí a vstupem do jeskyně

4,3 / 5 Holiday hotel Macocha*** Jižní Morava (mapa) 37 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Radka Kosinová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na termín 28.9–30 září jestli je ještě něco volneho Děkuji

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den. Máme volno pouze 28.09.2018 na 1 nocleh. Nebo ev. termin před tím.
Pro více informací nás prosím kontaktujte . Recepce tel 517333300

JANA H.

Dobrý den,

chci se zeptat na volný termín od 14.9.-15.9.2018 se vstupem do Kateřinské jeskyně.

 Děkuji

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, tento termín je již obsazen.
Volné termíny:
10.09.
11.09
12.09
23.09
24.09
25.09
Prosím před provedením rezervace nás kontaktujte pro upřesnění, zda je skutečně volno. Recepce

Vaculik Roman

Dobry den,
Tento patek 7.zari…rezervace na 1 noc do soboty 2×dospeli a dite 8let…je volno?Dekuji

Holiday hotel Macocha***

Dobry den Dobrý den, tento termín je již obsazen. Volné termíny: 10.09. 11.09 12.09 23.09 24.09 25.09 Prosím před provedením rezervace nás kontaktujte pro upřesnění, zda je skutečně volno. Recepce

Hana Musilová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na volný termín 8.9. –9.9.2018 pro dva dospělé a 1 dítě /10 let/ . Děkuji

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, bohužel v tomhle termínu 8.9.-9.9.2018 máme již plně obsazeno. V případě ověření dalšího termínu mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com. Děkuji hezký den

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, tento termín je již obsazen. Volné termíny: 10.09. 11.09 12.09 23.09 24.09 25.09 Prosím před provedením rezervace nás kontaktujte pro upřesnění, zda je skutečně volno. Recepce

Klára V.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte volný termín (2 osoby, 2 dny – 1 noc) v termínu 27.-30.9.2018. Děkuji za informaci

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, máme pouze volný termín od 27.9.-28.9.2018. V pří­padě ověření dalšího termínu mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com. Děkuji hezký den

Barbora

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volný pokoj pro 2 osoby od 24.8 do 26.8.? Děkuji

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, Bohužel v tomhle termínu máme již plně obsazeno. V případě ověření dalšího termínu mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com. Děkuji hezký den

Kateřina

Dobrý den, máte volný termín pro dvě osoby od 28.9. – 30.9. 2018. Dekuji 774188475

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, Bohužel v tomhle termínu máme již plně obsazeno. V případě ověření dalšího termínu mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com. Děkuji hezký den

Bára

Dobrý den, máte volný pokoj pro 2 dospělé a 2 děti (8 a 14 let) v termínu 12.8.-14.8.2018? Děkuji

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, Bohužel v tomhle termínu máme již plně obsazeno.

Aleš Rozsypal

Dobrý den,prosím o info,zda by u vás byl volný pokoj v termínu 7.8.-9.8.vč.Jsme dva dospělí a dvě děti 7 a 9 let.Moc děkuji,Rozsypal,O­lomouc.Tel.725858844

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, v tomhle termínu máme bohužel už plně obsazeno. Přeji hezký den

Jana Koubková

Dobrý večer chtěla bych se zeptat zda je volný pokoj pro dvě osoby na další víkend od 10.8.-12.8.

Děkuji, Jana Koubková

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, bohužel v tomhle termínu máme již obsazeno.

Bartoňová

Dobrý den mate volný termin v tydnu od 25.8 na dve noci dve dospělé osoby a dvě deti? Prosim o info na tel. 774989966 dekuji

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, informovala jsem Vás telefonicky. Děkuji a přeji hezký den

Zámečník

Zdravím je možná ještě rezervace od 12.8 do 14.8 pro rodinu 2dospeli děti 9 a 17 let

Holiday hotel Macocha***

Vážená Paní
pro další upřesnění rezervace prosím o vaše telefonní číslo.

Holiday hotel Macocha***

Vazeny Pane Zamecnik, prosime o vase telefonni cislo.

Marie Vlachova

Dobry den mate nejaký volný termin od 26.8.2018 pro 2 dospelé a jedno dítě 13?Na 3 dni a dva noci?

Holiday hotel Macocha***

Vážená Paní

pro další upřesnění rezervace prosím o vaše telefonní číslo.

roman tovaryš

Dobrý den ,máte prosím ještě volný termín 22–30.7,18
na dvě noci pro dvě osoby, děkuji

Holiday hotel Macocha***

Vážený Pane
pro další upřesnění rezervace prosím o vaše telefonní číslo.

Lucie Gaborcikova

Dobrý den náhodou tenhle víkend ještě volný pokoj pro dva v termínu 20.7–22.7 děkuji

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, bohužel tenhle víkend už máme plně obsazený. V případě ověření dalšího termínu mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com. Děkuji hezký den

Majka

Dobry den mate volny termín 30.8?

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, bohužel v tomhle termínu máme již obsazeno. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com. Děkuji hezký den

Jana

Dobrý den, je možné ubytovat se 2 dospělými i 3 děti (5,8 a 11 let)? Zájem o termín cca 26.8.-1.9.? Děkuji předem za odpověď.

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, v tomhle termínu máme zatím volné pokoje,
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com. Děkuji hezký den

Lenka

Dobry den,

Mohu se zaptat,zdali do 30.9. máte nějaké volné termíny, které by byly pátek -neděle?

Předem moc děkuji za odpověď

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, víkendový termín máme volný pouze 27.-29.7. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com. Děkuji hezký den

Lenka

Dobrý den,máte volné termíny v srpnu od 3.8…do. ..10.8.na dvě noci pro dva dospělý a jedno dítě 17 let.....Děkuji

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, v tomhle termínu máme volný termín pouze 5.8.-7.8. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com. Děkuji hezký den

Soňa Šťastná

Dobrý den prosím o informaci zda máte volný termín 27–29.8.2018,
Jsou to 3 dny,2 noci pro 2 dospělé a 2děti 5 a 8 let.,se vstupem do Punkevní jeskyně.Prosim o předběžnou kalkulaci. Děkuji předem za odpověď. Šťastná

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, ano v tomhle termínu máme volno. Děti jsou za poplatek 400,–Kč/noc/dítě. V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com. Děkuji hezký den

Jaroslava Vansová

Dobrý den, jaká by byla cena pro 2 dospělí a 3 děti (necelý rok, 2,5 a 7 let). Děkuji za odpověď. Pěkný den.

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, děti do 2 let jsou zdarma a dítě 7 let za příplatek 600,–Kč/noc.
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com.
Děkuji hezký den

Lenka Komínková

Dobrý den, byl by volny termín od 28.7. ? Na dvě noci. 2 dospělý a 2 deti 4 a 9 let? Děkuji

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, ano v tomhle termínu máme zatím volný termín.
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com.

Miroslav Pavel

Dobrý den, jak se prosím počítá 2,5leté dítě? Je tam asi někde chybka, protože jedna kategorie je do 1,9 roku a další začíná od 3 let… Děkuji

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, děkujeme Vám za upozornění. Dítě 2,5 leté je zdarma.
V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na rezervace@swiss-service.com.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru