Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dvě svižné jízdy v nadupané motokáře na trati s klopenou zatáčkou

4,7 / 5 CMKarting Praha - Zličín  (mapa) 1 799 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
marek

Dobry den, pisete ze v cene nabidky je Kukla pod helmu, ta nam pak zustava, nebo se vraci a priste je k zapujceni za poplatek?

CMKarting

Dobrý den, kukla Vám zůstává. Příště je dobré si ji vzít s sebou, ať si ji nemusíte znovu kupovat (100,–/ks). Kukly bohužel nepůjčujeme.

Přeji Vám hezký den, Dominika, CMK

Martina

Dobrý den, otevírací doba uvedená u nabídky se liší s aktuální letní otevírací dobou uvedenou na webu. Jaká tedy platí? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, děkujeme za upozornění. Otevírací dobu jsme upravili :) Pěkný den

Pavel -

V podminkach se pise, ze voucher lze vyuzit od pondeli do patku, na dotazy ale odpovidate, ze ho lze SAMOZREJME vyuzit i o vikendu. Jak to tedy prosim je? Diky

CMKarting

Dobrý den,
mrzím mě předešlá odpověď, ale poukaz NELZE v žádném případě čerpat o víkendu. Omlouvám se a děkuji za pochopení.
Antonín, CMKarting.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavle, předešlou odpověď u podobného dotazu jsme odstranili a za chybu kolegyně se omlouváme. Dle podmínek v nabídce platí to co je uvedeno, že je možné využít pondělí až pátek. Pěkný den

Miroslav Vlach

Děkuji za odpověď, já měl na mysli situace kdy já bych na místě doplatil double-kart a jel s dcerou, tak jestli je nějaký limit věk/výška do které by neměla být jako spolujezdec (není tak malá helma atd..) a jestli druhý dospělý bude platit plnou cenu za druhou motokáru.
 Děkuji

CMKarting

Dobrý den,
minimální věk dítěte do doublekart je 5 let, od 6 let pak mohou jezdit děti sami. Druhý dospělí si musí doplatit jízdu sám, avšak nepojede ve stejné jízdě – double-kart pojede v dětské jízdě a dospělí v dospělé jízdě.
Hezký den, Antonín.

Juraj

No jo zase Praha ako jinač co takhle Brno

Slevomat.cz

Dobrý den, Juraji, kdo ví, co není může být někdy v budoucnu :) Hezký den

Libor

Dobrý den, jde voucher využít i o víkend?děkuji

CMKarting

Dobrý den,
mrzí mě to, ale dle podmínek NELZE čerpat poukaz o víkendu. Pokud jste si již poukaz na víkend zakoupil, můžeme případně vrátit peníze ihned.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den,
Antonín CMKarting.

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, omlouváme se za předešlou chybnou odpověď kolegyně. Opravdu dle podmínek, které jsou viditelně zobrazeny v nabídce, je možné využít pouze pondělí až pátek. Pěkný den

Petr P.

Dobrý den,

jde využít voucher o statní svátek? Nenašel jsem nic, kde by bylo napsané že ne.

Děkuji

 Petr

Slevomat.cz

Hezký den, Petře. Voucher můžete využít kdykoliv, kdy nebude dráha uzavřena pro soukromé účely. :) Zdraví Janča

Miroslav Vlach

Dobrý den, od kolika cm je vhodné vzít na double-kart dítě?
Pokud přijdeme 2 dospělí a dítě, doplatím double-kart, tak další káru platím zvlášť?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslave,

jízda na motokáře se doporučuje pro děti od 5 let :)

Martina Pustková

Dobrý den,
již jsem u Vás byli a kukly máme: je možné kuklu z nabídky vyměnit za 2× příplatek dvojmotokáry? Děkuji.

CMKarting

Dobrý den,
kuklu lze měnit pouze za některou z našich domácích limonád, nikoliv za příplatek double-kart.
Hezký den, Antonín.

Jirka

Do kdy je prosím možné vouchery koupit? Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Jirko, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem akce se u ní objeví časový odpočet :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru