CMKarting

4,7 / 5 (530 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše 😉“

Láká vás si zazávodit na motokárách a poměřit síly s ostatními, nebo si jen vytvořit nový nezapomenutelný adrenalinový zážitek se svými nejbližšími? Tak či tak, na nic nečekejte a přijďte navštívit zbrusu novou arénu Caravan Metropol Carting na Zličíně, kde si můžete na téměř 700 metrů dlouhé tří úrovňové trati s pikantní klopenou zatáčkou o náklonu 30°, zařádit na komfortních elektro motokárách s vysokou akcelerací, zajišťující pořádnou zábavu. V nabídce jsou polohovatelné elektro motokáry pro dospělé, děti a dokonce i jedna dvojsedadlová vhodná jak pro vás a vaši polovičku, tak pro rodiče s menšími dětmi. Trať je jako jedna z mála v ČR vhodná již pro děti od 5 let díky bezpečnosti motokár s elektrickým pohonem. K zajetí co nejlepších výsledků vás motivuje časomíra umístěná na velkém LED displeji nad tratí a vyvýšená terasa pro pozorovatele. Ty nejrychlejší z vás navíc budou mít možnost zajezdit si ve speciální Race motokáře, ve které budete moci jezdit ještě lepší časy a poměřovat se s historicky nejlepšími závodníky na trati! Prohlédněte si video a nalaďte se na tu správnou závodní vlnu. Kromě samotného adrenalinového zážitku na trati vám na míru rádi připraví firemní a soukromé akce až pro 150 lidí včetně přípravy rautů, školící místnosti nebo uspořádání závodů a časovek.

Dnes otevřeno: 15:00–23:00 Zobrazit všechny dny

http://www.cmkarting.cz
rezervace@cmkarting.cz
+420 602 501 111

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Motokáry, Rodina a děti, Zážitky pro děti

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku CMKarting

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Klara

Vše 😉

13. 10. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Nikča

Vše v pořádku. Skvěle motokáry! :)

29. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marketa
20. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
David

Prostě paráda, co se týká motokár, okruhu, personálu, není co vytknout. Na začátek je určitě lepší zakoupit alespoň 2 jízdy, více optimální.

Restaurace a bar jsou dle mého zbytečně drahé, ale jinak personál ochotný a příjemný. :-)

19. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Michael

Vše super, možná jen nevýhoda jet hned první jízdu dne, motokary na trati kliužou bez zahřátí. Třetí jízda dne už super :)

14. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (112)