Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Jarní či letní dovolená v Krkonoších: polopenze a láhev vína nebo bobovka

4,5 / 5 Pension u Bernardýna Harrachov (mapa) 8 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra Andrlíková

Dobrý večer, prosím chtěla jsem se zeptat,zda-li by byl u vás volny termín v příštích 14-ti dnech na 2–3 noci pro 1×dospeli a 2 děti (11 a 5 let)

Pension u Bernardýna

Dobrý den,

od 8.7. ještě volné termíny máme. Kontaktujte mě prosím na 604242391 a rád Vám volné termíny sdělím.
Policar

Renáta Marková

dobrý den, bylo by možno se ubytovat od 3. do 14.9. ? Jsme 2 osoby. Děkuji.

Pension u Bernardýna

Dobrý den, volné termíny v září ještě jsou. Předpokládám že nemyslíte se ubytovat na 11 nocí?
Volné termíny prosím kontrolujte na 604242391
Policar

Klara

Dobry den, kdyby jsme chteli pobyt na 5 noci? Daji se vouchery scitat (2+3 noci)?
A mate volny pokoj (3luzkovy nebo moznost pristylky) v rozmezi od 27.7. do 12.8. na 5 noci?
A doplacelo by se za jidlo pro 2lete dite?

Dekuji za odpoved

Pension u Bernardýna

V tomto rozmezí ještě volný pokoj máme. Prosím o zavolání na 604242391 ohledně aktuálně volným termínům a dalším informacím.
Děkuji
Policar

Alice Doktorová

Dobrý den, pokud s námi pojedou děti 1 rok a 3 roky, tak mají v rámci voucheru na 7 nocí nárok na jídlo a nebo by se na místě muselo dokoupit?

Slevomat.cz

Dobrý den, Alice, děti do 3,9 let mají pobyt zdarma při pobytu dvou dospělých osob na pokoji. Za stravu se doplácí na místě. Pěkný den

Daniela

Dobrý večer. Chtěla bych se zeptat,zda máte volné dva pokoje v období 3.-5.srpna. ( v každém pokoji 2 osoby a dítě).Moc děkuji Daniela

Pension u Bernardýna

Dobrý den,
Volné termíny prosím na 604242391
Policar

Jana

Dobry den, mate volno od 27 do 29.7. Pro dve rodiny kazda se dvema detmi?
Dekuji, lesakova

Eliska Palova

Dobry den,mate jeste volny pokoj pro 2 dospele+2 deti (4 a 6 let) na vikend od 13. nebo od 20.cervence? Dekuji. Palova

Pension u Bernardýna

Dobrý den,
Volné termíny prosím na 604242391
Policar

Jitka Adamová

Dobrý den,mám zájem o zakoupení voucheru na 2 noci s polopenzí. Máte ještě volný pokoj v termínu 23.-25.června pro 2 dospělé a jedno 3,5leté dítě ??? Děkuji za odpověď Adamová

Pension u Bernardýna

Dobrý den,

Momentálně volný pokoj v tomto termínu máme.
Policar

Lucie

Dobrý den, máte ještě volný pokoj na termín 4.-7.7?děkuji za odpověď :)

Pension u Bernardýna

Dobrý den,

Momentálně ještě volný pokoj máme. Záleží pro kolik osob by jste potřebovala. Pro aktuálně volné termíny mě prosím kontaktujte na 604242391
Policar

Simona

Dobrý den, je u vás prosím k dispozici Wifi připojení? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Simono, v celém penzionu je zdarma k dispozici WIFI. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru