Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Regenerace pro vaše vlasy: keratinový zábal nebo hloubková kúra vč. střihu

4,7 / 5 Kadeřnictví Relax Praha - Dejvice  (mapa) 60 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Pavla H.

Dobrý den, chtěla jsem kombinovat spíše kůru ultrasonic repairing system a teatree olejovou masáž proti lupům. Mám suchou pokožku hlavy i suché vlasy. Děkuji

Kadeřnictví Relax

Dobrý den,
raději bych tyto dvě kúry opravdu nedávala v jeden den. Vlasy budou příliš nasáknuté mastnotou a tím bude účes špatně držet a vlasy budou ležet jako bez života. Raději si dejte nejprve olejovou masáž a nejdříve za týden kúru Ultrasonic repairing system. S přáním hezkého dne
kadeřnictví Relax

Pavla H.

Dobrý den, bylo by možné přikoupit i olejovou masáž proti lupům? Je vhodné tyto dvě procedůry spojit? Děkuji za odpověď.

Kadeřnictví Relax

Dobrý den, tyto dvě kůry bych dohromady nespojovala. Jelikož keratinový zábal je také mastný a olejová kúra také, mohlo by to v jeden den příliš zatížit vlasy. Vlas by mohl být těžký a více se mastit. V případě zájmu o obě kúry najednou by byl doplatek 250,–Kč. S přáním hezkého dne
Kadeřnictví Relax

Romana Brokešová

Dobrý den,
váhám mezi balíčkem Kreatinový zábal a Hloubková kúra. Co jsem si tak přečetla, tak oba jsou vhodné pro to, aby se poškozené vlasy zregenerovaly. Jsem bruneta s roztřepenými suchými konečky, délka vlasů do půl zad. Která z těch dvou variant má dlouhodobější efekt? Chci, aby vlasy vypadaly celkově zdravěji. Snažím se je méně fénovat a žehlit, třepí se ale i tak.

Děkuji.
 RB

Kadeřnictví Relax

Dobrý den, pokud na narušený vlas budete používat žehličku, tak bohužel jejich třepení neustane. Žehlička vytahuje z vlasů veškeré živiny. Určitě bych doporučovala keratinový zábal. Působí celou dobu teplo na celou plochu a tím je určitě účinější.

S přáním hezkého dne
Čermáková

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru