Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Kompletní servis klimatizace ve vašem voze

4,4 / 5 Pneucentrum Motol Praha - Motol  (mapa) 200 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Eda

Dobrý den, zajímalo by mne zda mi bude stačit jeden voucher na vůz Opel Zafira r.v. 06 ? Myslím si, že jsem již nyní úplně bez chladiva, děkuji za odpověď.

Barbora

Dobry den, pravdepodobne mi uchazi nekde kapalina v klima. Opravujete to take? Je to zahrnuto v cene voucheru? Dekuji

Pneucentrum Motol

Dobrý den,
klimu opravujeme, ale to není v ceně. V ceně je pouze kontrola oběhu a plnění

Pneucentrum motol

Jan

Dobry den, chtel bych provest kontrolu a doplneni klimatizace. Celkova napln je 650g, ale klimatizace normalne chladi, cili nepredpokladam, ze bude nutne doplneni vice, nez rekneme 200 g naplne.
Z nabidky neni zrejme, zda doplneni 200g je v cene (limit 500g) a nebo uctujete doplatek nad 500g celkove naplne, tj. doplatek v mem pripade za 150g.
Dekuji za objasneni.

Pneucentrum Motol

Dobrý den,
v tomto případě jak uvádíte žádný doplatek není a do ceny se bez problémů vejdete.

Pneucentrum Motol

Jakub Vaniš

Mate termín zitra nebi ve středu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube, termíny a rezervace je potřeba provádět na telefonu 733 526 527. Pěk­ný den

Jakub Vaniš

Kdybych si u vás nechal vyčistit auto, jste schopni se mi při té příležitosti nezávazně kouknout na klimatizaci a sdělit mi, zda mi postačí tento voucher?

Pneucentrum Motol

Dobrý den,
když k nám zajedete, zkusíme klimu napojit a zjisit stav

Pneucentrum Motol

Petra

Dobrý den, mám Renault Megane 2005, potrebuji klimatizaci i doplnit, je zřejmě úplně prázdná, ale netuším obsah – kolik bych případně doplácela za plnivo? Děkuji

Pneucentrum Motol

Dobrý den,

v rámci voucheru máte v ceně 500gramů plniva, většina aut má okolo 500gramů… počet gramů ve voze je na štítku v motorovém prostoru.

S pozdravem Váš team Pneucentrum Motol

Jakub

Dobrý den, kolik tedy na místě zaplatím? Mám renault megane II, 2007. Upřímně nerad bych na místě doplácel nějaké horentní sumy a zde nevyplývá co je ještě třeba udělat, náplň jsem ještě neměnil, tak co co stojí?

Pneucentrum Motol

Dobrý den,

v rámci voucheru máte v ceně 500gramů plniva, většina aut má okolo 500gramů… počet gramů ve voze je na štítku v motorovém prostoru.

S pozdravem Váš team Pneucentrum Motol

Jan

Dobrý den, stačí jeden voucher na škodu octavia combi 1.9 tdi? Děkuji

Pneucentrum Motol

Dobrý den,
jeden voucher by měl stačit. Pouze v případě, že by se doplnilo o něco více plniva by byl možný příplatek, ale to je v řádu desítek korun.

Váš team
Pneucentrum Motol

Miroslav

Dobry den. Cistite klimatizaci ozonem? Kontrola netesnosti je taky v cene? Je nutno doplacet za novy kabinovy filtr, nebo je vymena jiz v cene?

Pneucentrum Motol

Dobrý den,
v ceně je kontrola netěsnosti. Čištění ozonem a kabinový filtr jsou za příplatek.

Váš team
Pneucentrum motol

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru