Pneucentrum Motol

Praha - Motol, Plzeňská 305/215e

„Rychle a profesionálně. Měl jsem prázdný systém. Plnění 425gr média +10gr oleje. Bez doplatku, v ceně voucheru. Celkem cca 20min.“ — Dmitrij, Před 26 dny

„Rychle a profesionálně. Měl jsem prázdný systém. Plnění 425gr média +10gr oleje. Bez doplatku, v ceně voucheru. Celkem cca 20min.“ — Dmitrij, Před 26 dny

Pneucentrum Motol
Plzeňská 305/215e, Praha - Motol, 15000 (zobrazit na mapě)

Pneucentrum Motol

Plzeňská 305/215e, Praha - Motol

Dnes otevřeno 8:00–18:00
Zobrazit na mapě
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Karel

ochota, komunikace

drobné detaily, když již něco dělám tak to dělám pořádně a nejen to co musím

Realphoto

Rychlé

Róbert

– perfektni domluva stran terminu
- rychlost servisu, cele to trvalo 1/2 hodiny
- prijemny, komunikativni personal
- moznost posedet hned vedle u Trabanta, nez probehl servis

Hodnocení podniku Pneucentrum Motol

Hodnocení podniku Pneucentrum Motol

4,1/5 (87 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Karel

ochota, komunikace

drobné detaily, když již něco dělám tak to dělám pořádně a nejen to co musím

23. 6. 2018
Realphoto

Rychlé

21. 6. 2018
Róbert

– perfektni domluva stran terminu
- rychlost servisu, cele to trvalo 1/2 hodiny
- prijemny, komunikativni personal
- moznost posedet hned vedle u Trabanta, nez probehl servis

21. 6. 2018
Karel

Vstřícnost technika, bezproblémové objednání

Nestandardní kalkulace ceny, díky které zde zaplatíte stejně, jako jinde bez voucheru. Pneucentrum vyvolává zdání, že oněch 500g chladiva je zdarma, ale ve skutečnosti si vše zaplatíte, jelikož vám vypumpují veškeré dosavadní chladivo a vám naúčtují chladivo do celé nádržky. Takže at máte úbytek chladiva jakýkoli, vždy vám naúčtují celý objem chladícího systému minus oněch 500g. Pokud tedy máte kapacitu 700g, zaplatíte dodatečně ještě 200g, tj 400 Kč. S touto praktikou jsem se zatím nikde nesetkal. Konkurence nikdy recyklaci starého chladiva neúčtovala a do uvedených gramů zdarma se počítal jen rozdíl mezi skutečným stavem náplně a předepsaným stavem náplně – tedy jen to, co uniklo.

21. 6. 2018
Dmitrij

Rychle a profesionálně. Měl jsem prázdný systém. Plnění 425gr média +10gr oleje. Bez doplatku, v ceně voucheru. Celkem cca 20min.

20. 6. 2018
Ivan

Ochota technika, vstřícnost při komunikaci

poměrně dlouhé čekání (30min), ačkoliv byl dojednán termín

15. 6. 2018
Linda

Profesionální přístup obsluhy, auto bylo pěkně umyto

15. 6. 2018
Matěj

Přístup, péče, rychlost.

14. 6. 2018
Fišer

Jednání dobrý

Prace nic moc objednal jsem díly a pokaždé bylsnim problem

12. 6. 2018
Jarolimekmira

Super pristup
Doporucuji tuto partu ochotnych chlapu, pekne prostredi, priznive ceny. Ja osobne dekuji panu Pepovi, ktery nejen ze udelal svou praci, ale se zapalem se pustil do opravy zavady na klimosce(neoriginalni zapojeni)nasel zavadu a odstranil ji.
Jeste jednou dekuji moc a tento servis doporucuji vsem.

11. 6. 2018
Michal

Práce technika plnícího klimatizaci, vše ochotně ukázal a vysvětlil.

Tato nabídka je velice zavádějící:

v ceně mělo být podle podmínek voucheru 500g nového chladiva. Do mého auta bylo doplněno 180g oproti původnímu stavu, což mě potěšilo v domnění, že jsem v limitu. O to větší bylo mé překvapení, když mi naúčtovali doplatek 2 Kč/g za doplnění, tedy nějakých 360 Kč. Pán za kasou to vysvětlil tak, že odsátí, přefiltrování a zpět vrácení původního chladiva zpět do klimatizace je něco tak nadstandardního, na jejich blahosklonnosti závislého a možného jen díky jejich ultrasofistikované plničče za 120tis. a proto se to vrácené chladivo nepočítá do celkového součtu a že můžu být nakonec rád, že jsem neplatil celých 1050 gramů (tolik se vejde do mé klimatizace). To je samozřejmě nesmysl jak jsem si později ověřil, ale nebyl jsem si v tu chvíli jistý, takže jsem tomu uvěřil. Odsátí, přefiltrování a navrácení chladiva zpět do systému je naprosto normální a obvykle se platí jen rozdíl mezi odsátým a doplněným chladivem – to vám řeknou kdekoliv jinde než v této provozovně, jak jsem zjistil později.

Ty peníze vem čert, spíš mě mrzí jak jsem se nechal napálit…
Pokud tedy sečtu náklady na voucher + neoprávněný doplatek, vyšlo to nakonec dráž než u konkurence za normální cenu.

2. 6. 2018
Kočí

Přístup a komunikace technika při opravě.

1. 6. 2018
Jana

Perfektně uklizené auto, byli jsme moc spokojeni.

25. 5. 2018
Jirka

Dobře umyté disky a pneumatiky.

Když jsem se objednával na mytí exteriéru tak jsem oznamoval a ptal se, že mám na autě starý fleky po polepech a zaschlý lepidlo na autě, vybral jsem si tenhle program mytí exteriéru jelikož to obsahuje leštění a údržba karosérie, pan mi řekl, že fleky by tím měli zmizet a lepidlo taky plus odstranění malých škrábanců.
Abych začal odznova, krom toho že auto si převzal nějaký pán, který si do toho auta vlezl s tím že to není jeho auta, a odpéroval to tam takovou rychlostí dovnitř areálu že jsem ani nestihl všimnout, když jsem koukal na pány kteří se tam smály tomu jak jejich kolega si veme nějaký pití do pusy a pofluše mi auto se nekoukalo moc pěkně, upřímně by mě zajímalo co by dělal kdybych mu prsknul vodu do huby já, je to moje auto, to auto si k Vám nechávám jít umýt a nehodlám aby se mi k tomu autu chovali lidi jak dobytci.
Při převzetí auta, krom toho že jsem tam čekal 15 minut před stím, že koukám na auto o který se nikdo už delší dobu nezajímá jsme byly dohodnuty s pánem že až to bude tak pán zavolá, nedalo mi to a vešel jsem dovnitř stím, že jako kdy bude auto hotovo, že už dávno mělo být, a pán mi sdělil že ještě 10 minut, a teprv rychle šli ve dvou ho tam nastříkavat a leštit. Při prevzetí auto pořád stejné stím, že fleky po polepech jsou nadále vidět, a škrábance ani nezmizeli, mohu Vám zajistit, že do takéto společnosti určitě už svoje auto nedám.

Vyjádření partnera
Pneucentrum Motol Před 2 měsíci

Vážený zákazníku,
ve Vaší recenzi je poměrně dost emocí. Nebudu se vyjadřovat k Vašim hrubým výrazům, ale uvedu zde raději na pravou míru program, který jste měl objednaný a postup jak se řeší.
Měl jste objednaný program na mytí exteriéru, který zahrnuje i konečné ošetření prostředkem s nanotechnologíí. Ta mimo jiné odstraňuje mikroškrábance, ale ne, pokud je lak narušený. Nikdy Vám čistící prostředek neopraví poškrábané auto, jak jste si zřejmě představoval. To je pak práce na minimálně celý den a stojí několik tisíc, ne 369,-Kč. Podobně je tomu pak u odstranění lepidla po polepu. Jednak odstranit lepidlo je poměrně detailní práce, dále pak je potřeba lak po důkladném ošetření rozleštit leštičkou, jelikož kvalita laku pod samolepkou a původního je rozdílná. Opět se pak bavíme o službě mnohem dražší.
Co se týče mytí konkrétně Vašeho auta, postup je následující:
Nejprve auto opláchneme a vyčistíme zvenku, poté se čistí detaily jako mezidveřní prostory, kola, pneu, skla a podobně. Nakonec se nechá vozidlo odstát a po úplném vyschnutí se začne nanášet konečná vrstva s nanotechnologií.
Byl jste domluvený, že jakmile bude auto hotové, zavoláme Vám a vyzvednete si jej. Když jste přišel dříve, šel kolega z recepce na pomoc udělat finální vrstvu, aby bylo vozidlo co nejdříve hotové.
Je nám líto, že jste nebyl s naší službou spokojený, ale opravdu nelze splnit Vaše požadavky na úpravy laku když si objednáte pouze službu ručního mytí exterieru.

S pozdravem
Petr Rys
Pneucentrum Motol

24. 5. 2018
Daniela

už jsem byla podruhé a určitě půjdu zas, vše super

27. 3. 2018
Jan

Vůz byl vyčištěný dobře

Čekal jsem, technik odešel, nic neřekl, Znovu jsem čekal, když se vrátil sdělil mi, že mám za 5 minut přistavit vůz. Opět nic. Až po další urgenci si alespoň vzal klíče, abych mohl odejít a nečekal tam (měl jsem domluvenu schůzku).

Vyjádření partnera
Pneucentrum Motol Před 5 měsíci

Dobrý den,

není třeba to vidět tak černě, většina zákazníků si čeká něž se vůz uklidí. Kdyby jste řekl hned na začátku, že potřebujete odjet na schůzku, celá věc by se řešila jinak.

S pozdravem Pneucentrum Motol

15. 2. 2018
Kateřina

Byla jsem spokojena s komunikací i se službou. Personál je v pohodě, je vidět, že jim na zákaznících záleží.

15. 2. 2018
Tereza

Ochota personalu…jak na recepci, tak pana, ktery cistil auto..prijdu znovu

1. 2. 2018
Lucie

Objednání a příjem vozu na čas, celková doba úklidu 1,5 hod, auto detailně vyčištěné a krásně provoněné

26. 1. 2018
Pavel

Ohledne personalu a samotne prace vse v mezich ocekavani.

Nemam namitek.

17. 1. 2018