Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená v chorvatském městečku Pirovac: 7 nocí s dopravou a polopenzí

4,3 / 5 CK Pelhrim Dalmácie - Chorvatsko (mapa) 59 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lenka

Dobrý den, prosím o cenu pro tři dospělé, jedno dítě 2 roky. Cesta vlastním autem. děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, na Slevomatu prodáváme balíčky, doprava, ubytování, polopenze. Pokud si přejete nabídku na vlastní dopravu, napište na náš email. ckpelhrim@seznam.cz. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Magdalena

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,jestli je ještě volný termín pro dvě osoby (dvou lůžkový pokoj) od 5.9.-14.9. Děkuji M.K.

CK Pelhrim

Dobrý den, ano je možno. S pozdravem Němcová CK Pelhrim

Vladislava Rohanova

Dobrý den. Prosím. Mám tě volný termín v období od 18.9 do 1.9. Prosím? Pro 2 osoby.
Rohanova Vlaďka Sokolov

CK Pelhrim

Dobrý den, měla bych volno v termínu 22.8.-31.8. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Sofia

Děkuji za odpověď. Je nějaký doplatek za 3 lůžkový pokoj?

CK Pelhrim

Dobrý den, ne žádný doplatek není. Němcová CK Pelhrim

Sofia

Dobrý den, máte ještě 1– lůžkový nebo 3– lůžkový pokoj v termínu od 15.08.? Chceme si pořídit vouchery pro 3 dospělé. Děkuji.

CK Pelhrim

Dobrý den, ano, mám tu poslední třílůžkový pokoj, rezervuji Vám ho do pátku.
S pozdravem, Fikarová CK Pelhrim

františek šarisky

dobry den mužete mi řic kolik to bude stat dekuji šarisky

CK Pelhrim

Dobrý den, 4 osoby, tedy dva dvoulůžkové pokoje, cena 4 × 7599/voucher. Pěkný den CK Pelhrim

martina

Dobrý den,prosím jaká bude cena 2dospelý a 2 deti 7,11let, termin 22.8.-31.8.2018 šli by 2pokoje s vyhledem na moře?děkujiDoč­kalová

CK Pelhrim

Dobrý den, cena 2 x voucher a 2 × 7100,–,na moře jeden, jeden na zadní stranu (i takto si klienti berou), večer posedí tam, kde např. méně svítí, prostě mají na výběr. Pěkný víkend CK Pelhrim

František sarisky

Dobrý den máte volní místo na 22.8.2018.pro štíri Lídy dospělý děkuji sarisky

CK Pelhrim

Dobrý den, ano, ve Vámi zvoleném termínu místo máme. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Ševčíková

Dobrý den, máme roční dceru a jsme dva dospělý, jak by to bylo s obsazenosti v autobuse? Platím jak za místo tak za pobyt? Předem díky moc za odpověď :-) Ševčíková

CK Pelhrim

Dobrý den, cena 2 voucher , dítě bez lůžka 3500,–, samozřejmně má v buse svojí sedačku. Němcová CK Pelhrim

Markéta Zahradníková

Dobrý den, je ještě volný termín od 22.8. do 31.8. pro 2 osoby? Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, ano v tomto termínu místo máme. S pozdravem Němcová CK Pelhrim

Simona

Dobrý den, je prosim volný termín 15.8–24.8 pro jednu dospělou os a dvě děti? A nástupní místo Brno,když jsme z Olomouce? Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, ano je to možné odjezd Brno také. CK Pelhrim

Tereza

A kdybych měla zájem o termín 22.8.-31.8.2018, tak mi umíte zjistit, jestli budeme mít vyhled na moře prosím? Pokoj pro dvě osoby. Děkuju moc

CK Pelhrim

Ano, ve Vámi zvoleném termínu mám v 1. i ve 2. patře. Němcová CK Pelhrim

Tereza

Dobrý den, má nějaký pokoj výhled na moře? Děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, ano mají, záleží však na termínu.Němcová CK Pelhrim

Jitka Malá

Dobry den. Chtěla bych jet sama. Je to možné?? A odjížděla bych z Prahy je v termínu od 25 srpna víc lidí?? A o kolik by byl zájezd dražší pokud pojedu sama?? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, tato nabídka je koncipována pouze pro zakoupení 2 voucherů. Pěkný den

Barbora Klabochová

Dobrý den, prosím o sdělení, zda je ještě volno v termínu 4. – 13. 7. pro 2 dospělé a 5 dětí. Možno umístit v pokojích dle libosti. Prosím o sdělení ceny vč. polopenzí.
Věk dětí – 12 let, 12 let, 10 let, 8 let, 8 let.
Děkuji Vám!
Barbora Klabochová

CK Pelhrim

Dobrý den, ano ve Vámi zvoleném termínu je ještě možno 2 pokoje (dvoulůžkový a třílůžkový s rozkládací přistýlkou), nebo 2 dvoulůžkové a 1 třílůžkový. Cena 4× voucher (4×7899) a 3 × 7100,–.Pěkný den
Němcová CKPelhrim

Petr durak

Mám zájem o dovolenou pro jednu dospělou a jedno dítě 9 let dovolenou že stravou a dopravou…dekuji

CK Pelhrim

Dobrý den,napište mi na ckpelhrim@seznam.cz jaký termín by Vám vyhovoval, cena je 1 voucher +po sepsání smlouvy doplatek 7100,–. Pěkný den Němcová Dagmar

Mirek

Dobrý den! Je možno objednat zájezd bez dopravy? Nástupní místa máme dost od ruky.

CK Pelhrim

Dobrý den, na Slevomatu nabízíme pouze balíčky doprava, ubytování, polopenze. Samozřejmě nabízíme i ubytování + polopenzi, pro více info napište na ckpelhrim@seznam.cz. Pěkný den Němcová Dagmar

Alice

Dobrý den, mohu se zeptat, zda jsou dvě volná místa v termínu 4.7. – 13.7.2018 a
jestli lze podepsanou smlouvu poslat přes poštu?

CK Pelhrim

Dobrý den, ano, je možno smlouvu zaslat i poštou. Ve Vámi zvoleném termínu je ještě možno. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Irena Exnerová

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat, zda je ještě volný termín od 18.7.-27.7.2018 pro dvě osoby? Děkuji. Hezký den

CK Pelhrim

Dobrý den,
ano, ve Vámi zvoleném termínu je ještě možno. Pěkný den Němcová Dagmar

Petra Hánová

dobrý den, děkuji, ještě jeden dotaz: v popisku se píše:
„Nástupní místa u jednotlivých termínů můžou být rozdílná v závislosti na obsazenosti“.
Je naším nástupním a výstupním místem v době 8,8–17,8. 100% Praha? A časy?
 děkuji

CK Pelhrim

Dobrý den, ano v tomto termínu Praha bude, již zde klienty máme, čas mezi 14.00 a 16.00 hod., upřesnění cca 10 dnů před odjezdem v pokynech na cestu. S pozdravem Němcová CK Pelhrim

Petra Hánová

dobrý den, máme zájem o koupi 4 voucherů v době 8.8– 17.8. Pro dvě dospělé osoby a dva teenagery 12 a 15 let. Bude se jednat tedy o dva rozdělené pokoje?
S plnou cenou za další pokoj počítám. děkuji Petra H.

CK Pelhrim

Dobrý den,
ano, 4 vouchery, 2 samostatné pokoje. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

václava víchová

Dobrý den chci se zeptat jestli máte volný termín 3.8.20018 měli bychom zájem dvě dospělé osoby a dvě děti ve věku 8 a 12let také bych chtěla vědět jestli je sleva na děti předem moc děkuji z pozdravem Víchová

CK Pelhrim

Dobrý den, do Pirovacu odjíždíme každou středu, s týdením pobytem, tj. termín 1.8.-10.8., v tomto termínu mám třílůžkový pokoj s možností přistýlky – rozkládacího lůžka. Cena za děti 7100,–Kč. Pěkný den
Němcová Ck Pelhrim

jana simandlova

dobry den,pri doplnovani o zaplaceni mi to nenabidlo detskou slevu,mam zajem o zajezd od 18.7. ale objednavku jsem nedokoncila…dekuji Simandlova

CK Pelhrim

Dobrý den, vouchery koupíte pouze pro dospělé osoby, poté zašlete CK a při sepsání smlouvy doplníme dítě, které se slevou zaplatíte přímo CK. Pěkný den Němcová CK Pelhřim

KLÁRA

DOBRÝ DEN, ráda bych se zeptala zda jsou v místě nějaké obchody kam příp. zajít a pláž na fotografii je jediná v tomto letovisku?Děkuji Benešová

CK Pelhrim

Dobrý den,
Pirovac je menší letovisko ale obchůdky a restaurace zde samozřejmě jsou. Na obrázku je pláž Lolic oceněná Modrou vlajkou, ale jsou zde i jiné zátoky, např. Makirina s léčivým bahnem. Pěkný den Němcová Dagmar

Ivana Jankůjová

Dobrý den. Chci koupit vouchery pro 2 dospělé osoby v termínu 18.7.- 27.7. Je možné pevně zajistit abychom měly pokoj s balkonem? Děkuji. Jankůjová

CK Pelhrim

Dobrý den, všechny pokoje ve vile Vicenco mají prostorné terasy. Pěkný den Němcová Dagmar

Jindřiška Kaminská

Dobrý den,
je možný odjezd z Ostravy a jak dlouho trvá cesta?
Děkuji Kaminská

CK Pelhrim

Dobrý den,
je mi líto, ale nejbližší odjezdové místo Vám je Brno, odtud odjezd cca v 19.00 hod.
Pekné dny Němcová CK Pelhrim

Jankůjová Ivana

Dobrý den, jsou ještě volná 2 místa pro dospělé osoby v termínu 18.7.- 27.7.?
Děkuji. Jankůjová

CK Pelhrim

Dobrý den, ano v tomto termínu je ještě možno. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Jana Kuchařová

Dobrý den, je možná vlastní doprava?

CK Pelhrim

Dobrý den, ano nabízíme možnosti i s vlastní dopravou. Pro informaci nám napište na email ckpelhrim@seznam.cz nebo zavolejte Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Jindřiška Kaminská

Dobrý den,
nevím odkud jsou odjezdy.
Děkuji Kaminská

CK Pelhrim

Dobrý den, základní odjezdová místa jsou : Praha, Humpolec, Pelhřimov, Jihlava, Brno. Trasa se ale upravuje podle potřeby klientů v jednotlivých termínech. S pozdravem Němcová CK PELHRIM

Alena

Dobrý den. Mám dotaz, zda máte nějaké ubytovací řešení pro 3 dospělé a 2 malé děti (4,5 a 2,5r.)?
A jaká cena by byla za ty děti? Předem děkuji za odpověď a srdečně zdravím, A.

CK Pelhrim

Dobrý den, jsou dvě možnosti, dvoulůžkový pokoj + třílůžkový pokoj, tehdy cena za děti 2 × 7100, nebo dva dvoulůžkové pokoje tj. jedno dítě bez lůžka, tehdy cena 1 × 7100 a 1 × 3500. Pěkný den Němcová CK PELHRIM

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru