Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Návštěva Prestige Hair clubu: střih, styling, ombre i balayage či keratin

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Eliška

Dobrý den,
při případném zakoupení voucheru na balayage je možné se také objednat přímo ke konkrétní kadeřnici a to k slečně Samanthe S. pokud s Vaším salonem spolupracuje ? Děkuji za odpověď

Prestige hair club

ano jde to a nebo Karol .řekl bych že techniku maji stejnou .Jen samanta neni určena na vouchry ze slevomatu .Prestige

Eliška

Dobrý den,

bylo by případně možné při zakoupení varianty s keratinem provést i balayage či stínování nebo zesvětlení vlasů ?Jaká by byla prosím cena ? je také možné k barvení použití olaplexu a kolik případně stojí ? Děkuji za odpověď.

Děkuji za odpověď

V případě, že ano

Prestige hair club

Dobry den .keratin 2390 kč ,stinovani 1890 cca 8 dni po keratinu a olaplex dle vlasu odhad cca 500kc. zavolejte prosim 777277022 je to spiše na osobní rozhovor kratký- Prestige halbych

Lucie Mašínová

Dobrý den, již balayage mám, ale chtěla bych zesvětlit trochi horní část vlasů. Je to možné pokud si koupím voucher na balayage. Děkuji L.M.

Prestige hair club

je to možne ale lepsi je se zastavit osobně a nebo zavolat,poslat mms 777277022. děkuji halbych

Barbora Charvátová

Dobrý den, máte i nějaké ukázky práce na dámách? Vidím jen něco málo u pánůa vzhledem k zacílení to chápu, ale ráda bych měla aspoň přibližnou představu o schopnostech kadeřnice, které se mám svěřit s dámským střihem a hlavně barvením ;) Díky moc, Barbora.

Prestige hair club

kouknete na Prestige women hair club. a potom reference

Irena

Dobrý den, jaký používáte keratin a doporučili byste aplikaci pro jemné a poškozené vlasy?
 Děkuji

Prestige hair club

Rad bych poradil ale to je opravdu na osobni konzultaci . zastavte se středa, ctvrtek od 11h-20h .

Michala

Dobrý den,
lze místo barvy dát na vlasy pouze přeliv?
Děkuji za odpověď.

Prestige hair club

ano .ale zaleži v jakem stavu jsou vlasy – idealne se zastavte nebo zavolejte 777277022

Květa

Dobrý den,
mám zbytky melíru a ráda bych se u Vás objednala na baylage. Mám ale méně vlasů, jemné a kratší. Myslíte, že by baylage byl vhodný, že by účes vypadal opticky objemnější?
Děkuji za info
 Květa

Prestige hair club

Ideálně se zastavte středa nebo pátek na konzultaci , nebo volejte zítra 777277022. Mimo to máme i prostředky pro zvětšení objemu. Dekuji

Martina Pavlů

Dobry den,
Je mozne zakoupeni jen balayage? Bez upravy atd. A jaka by byla cena?
Dekuji
S pozdravem
 Pavlu

Prestige hair club

Je to možné zavolejte v pondělí 777277022 dekuji

Ivana

Dobrý den,

Bylo by možné zesvetleni vlasů v případě varianty s keratinem a jaký by byl cca příplatek? Krásný den,
 Ivans

Prestige hair club

Ano ale zesvetleni cca po 14 dnech . Zesvetleni 750.kc

Denisa

Dobrý den, bylo by možné nějak zakoupit pouze samotnou balayage? Díky

Prestige hair club

Ano v pondělí zavolejte 777277022 dekuji

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru