Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Relax pro 2 v designovém hotelu s chutnou polopenzí a privátním wellness

4,5 / 5 Bellevue Hotel Karlov Střední Čechy (mapa) 131 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra

Dobrý den! Máte i nějakou nabídku masáží, případně za jaké ceny? Děkuji!

Bellevue Hotel Karlov

Dobrý den paní Petro,
nabídku masáží můžeme zaslat do emailu. Pro více informací kontaktujte přímo recepci hotelu.
Jolana Švejdová, hotel Karlov

Jiří Terč

Dobrý den. Je možné k balíčku doplatit lepší pokoj? Síť hotelů Bellevue je má oblíbená, zejména ten v Krumlovský. Bohužel pokoje typu Superior mne v Karlově ani dle fotografií moc nezaujaly. Přeji hezký den a předem děkuji za odpověď.

Bellevue Hotel Karlov

Dobrý den pane Terči,
samozřejmě je možný upgrade z kategorie Superior na Deluxe za 800 Kč za noc, anebo upgrade z kategorie Superior do kategorie Atelier za 1.300 Kč za noc. V kategorii Deluxe i Atelier máte v ceně víno, vodu, pralinky a kávu, které je na pokoji.
Přeji krásný den,
Tereza Nachtigalová, recepce hotel Karlov

Jiří Macháček

Dobrý den,
můžete mi prosím sdělit v kolik hodin se podává snídaně a v kolik večeře. Chceme trochu pocestovat po okolí, tak abych si mohl naplánovat výlety. Děkuji a pěkný den, Jiří Macháček

Bellevue Hotel Karlov

Dobrý den pane Macháčku,
v týdnu se podávají snídaně od 7–10 víkendy a svátky 8–10.
Večeře se podávají v rozmezí 18–20 hod.

S pozdravem
Jolana Švejdová, recepce hotel Karlov

Markétka Jelínková

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt na 4 dny ( s online objednáním), chtěla bych k tomu,ale přiobjednat 1 noc navíc. Jak mám postupovat?

Bellevue Hotel Karlov

Dobrý den,
navrhuji zakoupit pobytový balíček na 4 dny a na místě připlatit jednu noc (1 200,–).

Iveta

Dobrý den, je možné k tomuto pobytu dokoupit přistýlku a služby pro 3. osobu (ne dítě)? Děkuji

Bellevue Hotel Karlov

Dobrý den,
určitě je to možné. Pro více informací prosím kontaktujte recepci hotelu na emailu: reservationkarlov@bellevuehotals.cz.
Přeji krásný den.
Nikol Weingartová
hotel Karlov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru