Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Jednotlivé masáže vč. relaxu s rybkami Garra Rufa v Thajském ráji

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha  (mapa) 1 472 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Hana Studená

Dobrý den,
při zakoupení 2 masáží (pro mě a mého přítele), bude masáž probíhat současně?
Děkuji za odpověď

Thajský ráj

Dobrý den Hano,
pokud se na našem online rezervačním systému zarezervujete společně, tak ano :) Krásný den

Andrea M.

Dobry den,mate prosim volny termin na 24.5.?Dekuji

Thajský ráj

Dobrý den, spojte se prosím s naší technickou podporou na email podpora@thajsky-raj.cz nebo tel: +420 778 082 2­25 Krásný den :)

Andrea Vaňková

Dobrý večer, lákáte na 90 minut relaxace a po otevření na mne vykouknou tři nabídky na 60 minutovky. Ano máte tam 30 minut rybky, ale dříve jste nabízeli 9o minutové masáže a ty už dlouho nebyly. V budoucnu budou??? Děkuji Andrea

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, přesně právě proto není u nabídky uvedeno 90 minut masáží, ale 90 minut relaxace, protože se jedná o kombinaci dvou relaxačních služeb. Pokud si do vyhledávače na Slevomatu zadáte Thajský ráj, najdete také nabídky na 90 minut masáží. Pěkný den

R. Licakova

Dobrý den,když dnes objednam voucher za 299,–Kč = 60 min masáž + 30 min rybičky, v Mostecke ul., budu do ctrvrtka 17.5.2018 mít na mailů voucher. ????Chtěla bych to jako dárek. Je šance na volný termín voucher uplatnit? Četla jsem o nějakém problemu s volnými místy na čerpání voucheru. Děkuji za odpověď. R. L.

Thajský ráj

Dobrý den, pro jistotu o doručení Vašeho voucheru na Váš email kontaktujte prosím pro jistotu klientskou podporu slevomatu, kde Vám určitě poskytnou informace. Termíny jsou vhodné rezervovat ideálně 10 dní dopředu, avšak pokud chcete znát možnost termínů ještě před zakoupením voucheru můžete kontaktovat podporu thajského ráje na emailu podpora@thajsky-raj.cz či na tel.čísle +420 778 082 2­25. Krásný den :)

Mykola Hryhorčak

Dobrý den ,zakoupil jsem 5 permanentek na masáž ale nemůžu se objednat, jelikož nemáte volný termin. Jak mám postupovat dal? Děkuji za odpověď. S pozdravem Hryhorčak

Thajský ráj

Dobrý den,
spojte se prosím s naší technickou podporou na email podpora@thajsky-raj.cz nebo tel: +420 778 082 2­25 Krásný den :)

Jana Novotná

Dobrý den, když ještě dnes zaplatím vouchery, stihnete mi je poslat do soboty? Máme víkendový pobyt v Praze, ale asi půjde taky o to, jestli oni na nás budou mít volný termín, že?
Děkuji Novotná.

Slevomat.cz

Krásný den, Jano. Pokud voucher zaplatíte kartou online nebo Twistem, budete ho mít okamžitě. Jestliže zvolíte platbu bankovním převodem a uhradíte ho zítra (ve středu), je to dost na hraně, ale kdyžtak si v pátek můžete zavolat a na platbu Vám mrkneme. V případě, že by volné termíny neměly, voucher půjde do 14 dnů od zakoupení stornovat. :) Zdraví Janča

Lidija Kovarik

Je mozne prijet na masaž
s holcickou ktera je stara 5 let? Ona by s maminkou sla na masaz. Zaplatili bysme normalni cenu. Dekuju moc

Thajský ráj

Dobrý den Lidije, ano možné to je. Naše zkušené masérky umí namasírovat i děti :) Vhodnou variantou je masáž nohou, či relaxační olejová masáž. Těšíme se na Vaši návštěvu! Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru