Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Miami: rajské klima, kokosové palmy, tyrkysové moře… Tady chcete být

4,3 / 5 CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Miami - Spojené státy 1 prodej

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Aluška

Dobrý den, můžu taky poprosit ceny atd. na mail....alice.horakova@email.cz.
Děkuju. A.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Ano zašleme 😊.

Pavlyna Kolarova

Dobry den, ano prosim zašlete mi orujentačne ceny na pavl.kol@seznam.cz, dekuji P.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

OK, v pondělí vše odešleme 😊

Pavlyna Kolarova

Dobry den, toby bylo fajn kdyby jste mne obsadili s nekym, tkaže pokud jsem to dobře pochopila celej zajezd stoji 30990 kč, plus poplatky ktere jsou uvedene na strance, zjimalo by mne kolik jeste je třeba vzit penez aspon přibližne s sebou na jidlo piti nejake vstupne se bude muset platit jeste a.t.d., dekuji za odpoved P.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den,

každý utratí za jídlo jinak, pokud nám zašlete svůj e- mail, zašleme Vám ceny potravin, orientačně i ceny jídla v restauracích a také možnosti vstupů.

Přejeme krásný den, team CK WISNAR

Pavlyna Kolarova

Dobry den, chtela bych se zeptat, pokud poletim sama jakej bude doplatek? Děkuji P.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den,

Můžeme se pokusit Vás doobsadit do pokoje dvoulůžkového abyste nemusela doplácet 😊.

Zdraví team CK WISNAR

Michaela Schäferová

Dobrý den, měla bych zájem o tento zájezd i pro mou 9 letou dceru. Zajimá mě hlavně výběr letenek, neboli letu. Někdy se na přestup čeká hodinu, ale někdy taky daleko déle třeba i 5 h. Podle toho jaká letenka je zakoupena. Dále mě zajímá jestli je někdo, kdo organizuje sraz na letišti a skupina lidí, která zakoupila zájezd letí společne? Děkuji M:)

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Michaelo,

náš průvodce letí s celou skupinou z Prahy až do Miami. Letenky jsou vždy zakoupeny tak, aby byla dodržena časová garance možnosti přestupu (na doporučení letecké společnosti). Narovinu – hodina je málo, protože většinou je potřebné přesunout se na jiný terminál, který může být i značně vzdálen, projít opětovnou bezpečnostní kontrolou a předsunutým imigračním pohovorem ohledně vstupu do USA. Boarding bývá zpravidla již hodinu před odletem a proto je potřebné na přestup větší časové rozpětí.

Zdraví team CK WISNAR

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru