Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt plný zážitků v rodinném pivovaru a čokoládovně Černý orel v Kroměříži

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Martina Mrkvová

Dobrý den,před chvilkou jsem si u Vás rezervovala 2krát ubytování na 12.-13.8. ale neproběhla platba,tak nevím,jestli to mám rezervované nebo ne.Chtěla bych to zaplatit bankovním převodem.Zkoušela jsem novou rezervaci ale už mi to na tento termín nejde.Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, vidím, že objednávka čeká stále na uhrazení…Pokud se Vám něco nedaří dejte nám vědět na čísle 222 745 354. Pěk­ný den

Radka

Dobrý den, je možné zaslat fakturu pro zaměstnavatele vystavenou na 2000 Kč z fondu FKSP? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden. Pěkný den

Šárka

Dobrý večer, máme stejný dotaz jako Petr dne 1.5.2018. Je možno platit fakturačně od zaměstnavatele z fondu FKSP?Pokud ano ,jak dále postupovat? Předem velmi děkujeme za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se na obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Kde uplatnit“."

V případě platby přes proforma fakturu dojde k úpravě doby splatnosti, není tak třeba uhradit do 2 pracovních dní, jak standardně píšeme. Samozřejmě chápeme, že vyřizování proforma faktury může zabrat trochu času a proto vám na připsaní platby výjimečně počkáme týden. Pěkný den

Jiří

Dobrý den, také by mě zajímalo, jak je to s uložením kol hostů. Lze dostat odpověď??

Hotel Pivovar Černý Orel

Dobrý den,
na kola nějaký uzamykatelný prostor máme.

Petr

Je možno platit fakturačně od zaměstnavatele z fondu FKSP?Pokud ano ,jak dále postupovat? Děkuji Petr

Slevomat.cz

Hezký den, Petře :) Návod, jak postupovat k vytvoření FKSP, jsem Vám právě poslala do e-mailu. Janča

Lucie

Dobrý den, je u vás možné uskladnit kola, která budeme mít sebou? Děkuji.

Hotel Pivovar Černý Orel

Ano, někam kola uložíme.

Kohoutová Pavlína

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné si předem domluvit parkování u hotelu (zdravotní důvody+pes). Také bych se chtěla zeptat, zda budete mít volné pokoje pro novomanžele v termínu od 2.-4.7.2018? Děkuji za odpověď.

Hotel Pivovar Černý Orel

Dobrý den, zatím je termín OK, ale rychle se termíny plní. Parkování předem se domluvit nedá, město kolem náměstí nenabízí žádnou možnost rezervace parkovacího místa, kromě záboru za velké peníze (např. pro stavbu).

Petr Hoffmann

Dobrý dotaz,
mám dotaz ohledně možnosti parkování skútrů, na ulici je neradi necháváme.
Je možnost parkování někde v areálu hotelu ? Máme dražší stroje.
Děkuji za odpověď, Hoffmann

Hotel Pivovar Černý Orel

Dobrý den,
jsme na náměstí a hned vedle městské policie, a opravdu v klidném městě. Dražší stroje tady máme také. Zrealizovat úschovu můžeme, ale nebude to místo vždy přístupné, tedy ideálně jen 1 den zaparkovat a některý další den odjet. Častější úschovu nemůžeme slíbit..

Milan

Dobý den, na „Přistýlka pro osoby starší 2 let“ se vyspí i dospělá osoba? Děkuji za odpověď.

Hotel Pivovar Černý Orel

Dobrý den,
ano vyspí.. Zvláště pak po pár našich skvělých pivech je kvalitní spánek zajištěn. Nicméně přistýlky mají minimální velikost 80×188cm.

pavel

disponuje hotel nebo penzion pokojem uspůsobený invalidům?

Hotel Pivovar Černý Orel

Dobrý den,
na hotelu je výtah, nicméně žádný pokoj není standardně pro invalidy vybaven. Pouze v restauracích jsou normované toalety pro invalidy.

pavel

Jak je to s cenou na parkování na náměstí pro osoby s průkazem ZTP-invalidy?,dává město nebo pivovar slevy nebo je to zadarmo jako v jiných městech? díky za odpovědˇ

Hotel Pivovar Černý Orel

Osvobození od placení parkovného

  1. Od placení parkovného jsou na dobu nezbytně nutné potřeby osvobozena:
  • vozidla Města Kroměříže a jeho organizací
  • vozidla integrovaného záchranného systému
  • vozidla havarijní a jiné pohotovostní služby při odstraňování havárie a jiné mimořádné

události

  • vozidla zdravotně postižených osob opatřená platným označením osob těžce postižených

na zdraví nebo těžce pohybově postižených

  • jednostopá vozidla bez RZ
  • vozidla lékařů a pečovatelských služeb vykonávajících návštěvu nemocných. Tato vozidla
musí být označena.
Firýtová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to s parkováním pokud se přijede autem. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Firýtová

Hotel Pivovar Černý Orel

Parkuje se všude kolem nás na náměstí a přilehlých ulicích, vlastní parkoviště zde nikdo nemá. My nabízíme parkovací kartu na den za 150,– Kč, dle nabídky města. O auta se bát nemusíte, jsme hned vedle městské policie a v naprosto klidném městě.
Jinak parkování dle automatů se platí PO-PÁ: 08:00–18:00, SOBOTA 08:00–12:00, pak je až do pondělí zdarma.
Ideální je parkovat navečer či brzo ráno, kdy je ve městě méně aut, nebo nepropadat panice a za chvíli se místo někde najde. Také je možnost parkovat v zónách zcela ZDARMA, a to například na Hanáckém náměstí, cca 5 minut chůze od hotelu.

Jana

Dobrý den, mohu se Vás zeptat od kdy je Kroměříž na Severní Moravě?
 Děkuji

Hotel Pivovar Černý Orel

Dobrý den,
Jejda, přehlédli jsme u korektur..:) Díky za upozornění. BZ

Marie

Dobrý den, zaujala mne tato nabídka, jen mírně tápu ve složení jejich dvou variant. Jak mám rozumět tomu, že pobyt na 2 dny/1 noc se nabízí s polopenzí, vč.1 večeře a varianta na 3 dny/2 noci pouze snídaně. V jiné části popisu je to pak zas úplně jinak popsané. Prosím o upřesnění, co vše skutečně obnáší varianta na 3 dny/2 noci. Děkuji.

Hotel Pivovar Černý Orel

Varianta 2 | Kdykoli | 2 osoby | 3 dny (2 noci)
2× ubytování pro 2 osoby v hotelu nebo penzionu Černý orel (dle volné kapacity)
2× snídaně formou studeného i teplého bufetu pro oba
1× večeře pro oba:
„Černý orel“ (200g hovězí steak z vysokého roštěnce, světlá sladová omáčka, grilovaná zelenina, bramborový dortík) a
„Černá orlice“ (200g kuřecí steak, tmavá sladová omáčka, glazírovaná zelenina, válečkové krokety)
1× exkurze do pivovaru Černý Orel vč. degustace 3–5 vzorků piva pro oba
1× exkurze po čokoládovně Yesterka a výrobně pralinek včetně ochutnávky pro oba
minerální voda na pokoji po dobu pobytu
1× vstupné na prohlídku VIA UNESCO pro oba (Zámek + Reprezentační sály + Zámecká věž + Květná zahrada)
Wi-Fi připojení

Karla

Měla bych zájem, ale máte jen online rezervaci. Nebudete mít i otevřené vouchery.?
 Děkuji

Hotel Pivovar Černý Orel

Otevřené vouchery jsou také k dispozici, nevájte však, super termíny se rychle plní.
Koupit na termín — koupit bez termínu

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru