Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt v Itálii u Jaderského moře: 7 nocí v apartmánu pro 2 nebo 4 osoby

4,2 / 5 CK České kormidlo Lignano - Itálie (mapa) 22 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Viktorie Báňová

Dobrý den, je možné do apartmánu Mono 4, přidat přistýlku? Popř je možné aby v apartmánu bydlelo 5 lidí?
Děkuji
 V.

CK České kormidlo

Dobrý den, přistýlku zde možné přidat není. Avšak je možné aby dítě do 11,99 let spalo na lůžku s rodiči.Pokud se jedná o dospělou osobu, tak to nelze. Přeji krásný den.

Simona

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jaký by byl příplatek za výhled na moře v termínu 4.8.-11.8. za Mono 2. Děkuji

CK České kormidlo

Dobrý den, v tomto termínu je již volný pouze apartmán Mono 4, zde by byl doplatek za výhled na moře 1400 Kč, Přeji krásný den.

miroslav jurecka

dobry den chci se zeptat dostal jsem na vasi cestovku dobre doporuceni chtel bych na dovcu v cervenci od 7.7. do 17.7. coz je 10 dni. muzete mi preosim neco nabidnout? a jsem jen jeden, mate takove moznosti? moc dekuji J.

Slevomat.cz

Dobrý den Miroslave, pro individuální poptávku kontaktujte přímo cestovní kancelář na e-mailu
brno@ceskekormidlo.cz nebo telefonním čísle 511 444 355. Můžete se podívat přímo také na jejich internetové stránky www.ceskekormidlo.cz. Pěkný den

Žaneta

Dobrý den je možno rezervovat od 16.6.-27.6. pro dva dospělé a jedno dítě 3 roky. Jaká by v tomto případě byla cena?

CK České kormidlo

Dobrý den, v tomto případě stačí zakoupit voucher na daný termín na apartmán Mono 2 a dítě může být zdarma na posteli s Vámi, je možné spojování pouze jednotlivých nabízených termínu, tedy 7,14,… dní. Přeji krásný den.

Lucie

Jeste dotaz pobytovou taxu plati i deti??

CK České kormidlo

Dobrý den, ano pobytovou taxu hradí všechny osoby. Přeji krásný den.

Lucie

Dobry den, chci se zeptat zda v Mono 2 je moznost 1 pristylky?A misto na detskou postylku?Jak dlouho trva cesta autobusem z Brna a kdy se vyjizdi?Autobusovou dopravu bude platit i dite 7let i dite 7m?A jake jsou orientacni ceny vyletu a potravin?Mate volny termin bud 30.6–7.7 nebo 7.7 – 14.7.2018??Dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, ano je zde možné přidat jednu přistýlku + další dítě může být s Vámi na lůžku. Jedná se o malý apartmán a přistýlka + ještě postýlka by se zde nevešla. Z Brna se odjíždí cca 21:00 hod a příjezd je v ranních hodinách do destinace. Autobusovou dopravu platí všechny osoby, každá osoba musí mít vlastní sedadlo. Termíny jsou volné oba, ale pouze apartmány Mono 4. Přeji krásný den.

Pavlína Vojancová

Dobrý den, je možné zakoupit pokoj pro 2, když s námi pojedou 2 děti 5 a 7 let, kteří by s námi spali v manželské posteli?
Děkuji
Vojancová

CK České kormidlo

Dobrý den, ano možné to je, ale osobně bych nedoporučovala kvůli nedostatku prostoru, ale není problém. Přeji hezký den.

Lukas Volesak

Dobrý den. Jaká jsou odjezdová místa při dokoupení autobusové dopravy? jsme z Ústí nad Labem. Děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Na naše nástupní místa se můžete podívat zde: http://www.ceskekormidlo.cz/leto/Italie/Friuli-Venezia-Giulia/Lignano/Villa-Yachting-tydenni-pobyty/815436?Dospelych=2. Přeji hezký den.

Jana

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jaký by byl příplatek za výhled na moře v termínu 1.-8.9.2018 a znamená to,že bychom neměli přístup do zahrady?Dva dospělý a děti 11a8let a 1rok může být mono4?Zakoupit voucher a poté kontaktovat cest.kancelář?Dě­kuji za odpověď.Hezký den Jana

CK České kormidlo

Dobrý den, děkuji za dotazy. V tomto termínu je příplatek za apartmán s výhledem na moře 1000 Kč. Přístup do zahrady mají všichni klienti. Ano můžete být v apartmánu Mono 4, miminko bude s Vámi v posteli. Nejdříve si prosím v CK vytvořte nezávaznou rezervaci, čímž si ověříte dostupnost a poté zakupte voucher zde na Slevomatu. Přeji hezký den.

MarťaS

Dobrý den, chápu to spravne, ze cena je tedy za cey apartman, tudz v terminu 7.7.-14.7. na ubytko vyjde na 7890 kc, tedy za osobu 3945 kc? Staci tedy zakoupit jeden voucher? pripadne kolik by prosim stal ten priplatek za vyhled na more? dekuj za odpoved

CK České kormidlo

Dobrý den, ano cena je za celý apartmán, tedy jen jeden voucher. Příplatek za apartmán s výhledem na moře je v tomto termínu 1 100 Kč. Hezký den.

Martin

Dobrý den, tento zájezd mě velice zaujal, avšak mne totálně odrazují recenze na danou cestovní kancelář České kormidlo-jedna horší jak druhá co se týče dopravy i delegátek. Můžete se za ni jako Slevomat zaručit, že vše proběhne v pořádku?

Slevomat.cz

Dobrý den pane Martine,

Cestovní kancelář České kormidlo u nás inzeruje své nabídky již od roku 2011, může se pochlubit hodnocením od více jak 5.000 zákazníků a to v celkovém průměru 4,2* z 5*. Samozřejmě ne vždy může být vše v naprostém pořádku a pokud se tak stane, cestovní kancelář na nepříjemnosti reaguje. V naprosté většině jsou ale zájezdy v pořádku jak se ukazuje právě v hodnocení našich zákazníků.
Pokud se i vy rozhodnete cestovat s Českým kormidlem, budeme rádi, když nám dáte vědět zpětnou vazbu.

Přeji hezký den,

 Adéla

Jiří

Dobrý den. Zde na Slevomatu je uvedeno, že mám nejdříve vytvořit rezervaci u CK a až pak zakoupit voucher o což se snažím – ale nojo, jenže já mám zájem o autobusovou dopravu a v rezervačním formuláři u CK mi ji nejde zvolit a to u žádného termínu.. Přitom přímo v poznámkách u CK je psané, že u termínů od soboty do soboty (což splňujeme..) lze dokoupit autobusovou dopravu-tak jsem z toho jelen ;). Jedná se o termín 7.7.-14.7. pro 2 dospělé osoby. Jak to tedy je?
 Díky.

CK České kormidlo

Dobrý den, ano dokoupení dopravy možné je, ale zde na Slevomatu zakupujete pouze ubytování sobota-sobota, naše autobusy vyjíždí vždy v pátek, abyste byly v sobotu již na místě. Je třeba tedy při rezervaci zvolit termín o jeden den dříve. Děkuji za pochopení.

Jozef Krcho

dobry den,chci se zeptat v terminu 7.7.do 14.7.jsme 2osoby plus dite 6let,plati se i za dite?dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, dítě může být s Vámi v apartmánu zdarma. Hezký den.

Vladimir Rybak

Dobry den
Jaky apartmán bych mel zvolit kdyz jsme dva dospeli a jedno dite 4 roky a jedno mimino do jednoho roku je mozne vzit mono 2 a jednu pristilku cestovni postylky mame svoje. Termin od 1.9 je volny. Dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, ano je možné zvolit tuto variantu a v tomto termínu je momentálně apartmán volný. Děkuji za pochopení.

Ján

Ako je to s parkovaním ??? Delegát a fakultatívne zájazdy?

CK České kormidlo

Dobrý den, soukromé parkování je 300 metrů od objektu zdarma, oblastní delegát je k dispozici v hlavní sezóně 16.6. – 15.9.2018 a nabízí právě i fakultativní výlety. Děkuji za pochopení.

Jana Pěchotová

Dobrý den, jaká je cena příplatku za pokoj s pohledem na moře? A jaká je cena přistýlky (pro dite-5let) v mono 2?

CK České kormidlo

Dobrý den, dítě může být v tomto termínu zdarma a příplatek za apartmán s výhledem na moře je dle konkrétního termínu. Děkuji za pochopení.

Petr Lukáš

Dobrý den, nebyly by k dispozici i dřívější termíny od začátku června?
Děkuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den, zde na Slevomatu lze zakoupit pouze uvedené termíny, ostatní termíny lze zakoupit přímo přes: http://nove.ceskekormidlo.cz/dovolena/leto/5661-italie-friuli-venezia-giulia-villa-yachting-tydenni-pobyty/
Děkuji za pochopení.

Ladislav Budinský

Zajímalo by mne, jak mám uplatnit voucher do 31.5, když si chci koupit termín
16–23. 6. 2018. Myslí se tím uplatněním, jen nahlásit na cestovku? Nebo něco jiného. V datu uplatnění vouchru nemám zájem o tento pobyt.

CK České kormidlo

Dobrý den, ano jedná se pouze o datum, do kdy je třeba uplatnit voucher na Vámi zakoupený termín v naší CK. Děkuji za pochopení.

Sabina Rauchova

dobrý den chtěla bych se zeptat zda je možný vzít sebou i 2 psy ? 1 je mala rasa a 2 je střední děkuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den, v pořádku. Jen nám to nezapomeňte nahlásit při rezervaci, ať o tom v zahraničí ví před Vaším příjezdem. Hezký den.

Petr Sobotka

Dobrý den,
je možnost dokoupit polopenzi?
Děkuji za odpověď

CK České kormidlo

Dobrý den, je mi líto, ale dokoupení polopenze zde možné není. Hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru