Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Za krásami Moravského krasu: Pobyt s polopenzí a vstupem do jeskyně

4,3 / 5 Holiday hotel Macocha*** Jižní Morava (mapa) 8 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Faitová Stanislava

dobrý den prosím jaké máte volné termíny v květnu můžeme i přes týden na 2 noci ,díky Faitová

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den paní Faitová,
volné termíny v měsíci květnu máme od 7.-10.5. a 11.-14.5. V případě dalších dotazů nás kontaktujte na email: rezervace@swiss-service.com, ev. nám můžete zavolat na tel. 517 33 33 30. Hezký den Hrabovská

Hana Binková

Dobrý den,

s manželem budeme 5.5.2018 slavit roční výročí od svatby :-) Chtěla bych mu tenhle pobyt dát jako dárek. Chtěla jsem se zeptat, jestli bude volný termín v sobotu 5.5. popř. nějaké datum poblíž…

Moc děkuji za odpověď

S pozdravem
Hana Binková

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, v tomhle termínu máme volné pokoje, prosím o vaše tel. číslo pro upřesnění rezervace. Napište mi prosím email: rezervace@swiss-service.com, ev. nám můžete zavolat tel. 517 33 33 30. Hezký den Hrabovská

Nada

Dobry den,mate volne dva pokoje 5.5.na.jednu noc?

Holiday hotel Macocha***

Dobrý den, nějaké pokoje jsou k dispozici, prosím o vaše tel. číslo pro upřesnění rezervace. Napište mi prosím email:
rezervace@swiss-service.com , ev. nam můžete zavolat tel. 517 33 33 30. Hrabovská

Marcela Trnkova

Dobrý den.
Chtěla bych se zeptat, na týdenní pobyt přes léto.
Polopenze a pro dva.. (možnost nějakého balíčku)
Děkuji za informace.
Trnková Marcela

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, celý týden za zvýhodněnou cenu momentálně nenabízíme, nastavte si ale u partnera odběr, abyste nepřišla o žádné novinky :) pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru