Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Romantické Benátky a Shakespearovská Verona: nocleh, snídaně, průvodce

4,2 / 5 CK České kormidlo Benátky - Itálie 122 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Nicol

Dobrý den, máte ještě volný termin pro dve os. od 16 – 19.7. , je možnost si to rezervovat?

Druha otazka…je moznost zajet si i na 2–3hod k mori? Napr. Lago di Garda? Dekuji za odpoved

CK České kormidlo

Dobrý den, ano místa volná máme. Rezervovat můžete přímo na našich stránkách. Zajížďka k Lago di Garda se bohužel již nevejde do programu.

Valerie

Dobrý den, je mi 17 let a mému kamarádovi 18 let. Mamka by mě bez problémů pustila. Je to možné?

CK České kormidlo

Dobrý den, ano pokud je alespoň jeden spolucestující plnoletý není problém. Přeji krásný den.

Eva Schaferová

Dobrý den mate jedtevolny termín od 9.7 do 12.7. Dekuji Schaferova

CK České kormidlo

Dobrý den, ano na tento termín máme stále volná místa. Přeji krásný den.

Petra Kocourková

Dobrý den, prosím jaká je cena při koupi jednoho voucheru?
děkuji za odpověď.

 pk

CK České kormidlo

Dobrý den, pokud máte tedy na mysli využití jednolůžkového pokoje tak je to s příplatkem za jednolůžkový pokoj 800 Kč/noc. Přeji krásný den.

Monika Danielová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné, aby se tohoto zájezdu zúčastnily osoby mladší 18 let.

CK České kormidlo

Dobrý den, do Itálie všeobecně požadují aby nezletilé osoby cestovaly v doprovodu osoby starší 18 let. Přeji krásný den.

filip marek

dobry den chtel jsem se optat jestli na tuto cenu je nejaka lhuta nebo cena je trvala dekuji za odpoved

CK České kormidlo

Dobrý den, momentálně nemáme v plánu cenu jakkoli měnit. Přeji hezký den.

filip marek

dobry den chtel jsem se optat jestli an tuto cenu je nejaka hluhata nebo cena je trvala

CK České kormidlo

Dobrý den, momentálně nemáme v plánu cenu jakkoli měnit. Přeji hezký den.

Veronika

Dobrý den,
zasedací pořádek v autobuse je automaticky dle rezervace? Aby se pak nestalo, že každý bude sedět s někým cizím? Děkuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, ano zasedací pořádek je dle rezervací, klienti z jedné rezervace vždy pospolu. Přeji hezký den.

Carolína Juřenová

dobrý den je tam možnost i koupání v moři?

CK České kormidlo

Dobrý den, je mi líto, ale u tohoto zájezdu k tomu není prostor. Děkuji za pochopení.

Alina Drankina

Dobrý den, Když chci jet s kamaradkou, a chceme si koupit vauchery zvlašt, ale bydlet spolu. Či jde to? dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, ano to není problém. Vytvoříte si u nás rezervaci na dvoulůžkový pokoj, každá si zakoupíte 1 voucher a pak nám je zašlete dohromady k rezervačnímu číslu, pod kterým bude Vaše objednávka. Děkuji za pochopení a přeji hezký den.

Lukáš B.

Dobry den, budete podobné zajezdy plánovat v období srpna a září nebo rijna roku 2018? Přítelkyně ma v tomto období narozeniny. Dekuji za info.

CK České kormidlo

Dobrý den, ano, termíny máme na srpen, září i říjen.

Peteříková

Dobrý den je možné nastoupit v Plzni děkuji Peteříková na zimní dovolenou do Itálie jsme s vámi takhle jeli

CK České kormidlo

Dobrý den, je mi líto, ale tento zájezd se jede trasou Praha – Brno – Mikulov. Plzeň tedy možná není. Hezký den.

Aneta Pyšová

Dobrý den, chtela bych se zeptat je to zajezd na 4dny ale píšete jen 1noc další si ma každej zajistit sam ? dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, to určitě ne, ostatní noci jsou v autobuse. Děkuji za pochopení.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru