Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Keukenhof, Zaanse Schans, Volendam, Amsterdam s ubytováním na 1 noc a snídaní

4,4 / 5 CK Metal Amsterdam - Nizozemsko 165 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Tereza Chylova

Dobrý den. 4.4. jsem poslala peníze na Vás účet a ještě jste mi neposlali voucher…Můžete se podívat,co se stalo? Mám už obavy… Peníze určitě odešly…Je to na termín 19.4. – 22.4. květinové korzo. Díky…

Slevomat.cz

Dobrý den, Terezo, vidím, že jsme Vám voucher posílali 5.4.2018. Nyní jsem Vám ho poslal ještě jednou do e-mailu. Zkuste se podívat taky do složky Spam, kam se občas zatoulá. Voucher najdete taktéž ve svém účtu na Slevomatu v sekci Mé nákupy. Pěkný den, Tibor

Veronika

Moc děkuji za odpověd a ještě jeden dotaz,chceme termín od 19.4. jede se? Protože jiný termín nemůžem a kdybynáhodou by se nejel tak vracíte peníze.Děkuji a přeji hezký den.

CK Metal

Dobrý den,

tento termín se jede na 100%, je to období, kdy je květinové korzo a to znamená, že se vždy konná zájezd, jelikož je zájem obrovský. Aktuálně máme posledních 5 volných míst.
Dekuji a preji hezky den Tým CK Metal Tel.: +420 547 385 464 www.ckmetal.cz

Veronika

Dobrý den, chtěla bych sem se zeptat co znamená místenka? Když jí nechci a kupuji dva vouchry tak budem snad automaticky vedle sebe? A doufám,že nejezdí iautobusy se sedadlemproti směru jízdy? Předem děkuji za odpověd

CK Metal

Dobrý den,
místenka znamená konkrétní místo pro zákazníka. Někteří zákazníci mají přímo požadavek např.: 3,4 po pravé. straně, pokud je Vám to jedno, tak to nemusíte zaškrtávat, jinak informuje, že bude zákazník vždy sedět vedle účastníka z registrace :-). Všechny CK jezdí s patrovymi autobusy a sedadlo v protisměru znamená, sedět u stolek u, kde sedí 4lide naproti sobě a jedna se o 4mista v autobuse.
Dekuji a preji hezky den Tým CK Metal Tel.: +420 547 385 464 www.ckmetal.cz

Akzhamal Turmaganbetova

Dobry den. Chtela jsem se prosim zeptat jestli dnes zakoupim na 22.3. zajezd muzu byt jista ze se zajezd uskutecni, protoze mam jenom volno tech tri dny jenom tento tyden? Dekuji

CK Metal

Dobrý den,

všechny termíny pro Keukenhof Holandsko se konají.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Štěpánka

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je zde uvedený program (návštěvy muzeí) povinný, nebo jestli existuje možnost vybrat si pouze některá muzea a zbytek času si vyplnit vlastním programem?
Děkuji za odpověď.

CK Metal

Dobrý den,

můžete mít individuální program, jen je nutné tuto informaci sdělit průvodci na místě.
Tým CK Metal, www.ckmetal.cz, tel.: +420 547 385 464

Renata Cacáková

A jeste jeden dotaz… co znamena v objednavkovem formulari priplatek „mistenka v autobusu“ za 150 Kc?

CK Metal

Dobrý den,

místenka znamená konkrétní místo pro zákazníka. Někteří zákazníci mají přímo požadavek např.: 3,4 po pravé. straně, pokud je Vám to jedno, tak to nemusíte zaškrtávat, jinak informuje, že bude zákazník vždy sedět vedle účastníka z registrace :-)

Dekuji a preji hezky den Tým CK Metal Tel.: +420 547 385 464 www.ckmetal.cz

Renata Cacáková

Dobry den, v terminu 5.-8.5. mame zajem o 4 mista. Jsou jeste volna? Pokud ano, tak se musi koupit voucher 2×?
Dekuji…

Slevomat.cz

Dobrý den, Renato, místa ještě jsou, takže se nemusíte bát, že květiny neuvidíte ;) Je však potřeba koupit voucher 4×, každý je jen pro jednu osobu. Hezký den, Klára

Veronika

Dobrý den,zájezd je i s podíváním na mlýny?Předem děkuji za odpověd.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, během zájezdu se podíváte i do skanzenu Zaanse Schans, ve kterém se několik větrných mlýnů nachází. Nemusíte se tedy bát, že budete o něco ochuzena ;) Hezký den, Klára

Ivana Korečková

Prosím o upřesnění, v jakém hotelu se bude bydlet v termínu So 28. 4. – Út 1. 5. 2018
Pro nástup v Praze – dostala bych přesnější plánek??
Děkuji. Korečková

CK Metal

Dobrý den,

budete bydlet v síti Tulip Inn a podobných. Máme mapu pro nástup, kterou Vám zašleme v odbavení.
Dekuji a preji hezky den Tým CK Metal Tel.: +420 547 385 464 www.ckmetal.cz

Nikola Rozmahelová

Dobrý den, chápu to tedy, že pokud jsem Vám zaplatila cenu a vyplnila do formuláře u CK kód voucheru, řídí se storno již CK a ne Vámi? I pokud jsem ještě s nimi smlouvu nepodepsala? Děkuji

CK Metal

Dobrý den,

potvrzujete při registraci u cestovní kanceláře OP a s tím jsou spojené i storno podmínky. Je to předběžné potvrzení smlouvy.
Dekuji a preji hezky den
Tým CK Metal
Tel.: +420 547 385 464
 www.ckmetal.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru