Nabídku Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Botulotoxin pro okamžité vyhlazení vašich vrásek

4,3 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 49 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Ivana Hajkova

Dobrý den. Řeším problém s nosoretními rýhami. Je Botulotoxin na toto vhodný?

Body & Face clinique

Dobrý den Ivano, ne rozhodně není, protože do této oblasti se botox vůbec neaplikuje. V vyplnění nosoretních rýh se používá dermální výplň, kterou Vám mohu nabídnout v ceně 4.500,– Kč. Tento voucher do ceny výplně nelze započíst. Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Elissa

Děkuji za odpověď.Ještě by mě zajímala dostupnost nejbližších možných terminu?Na základě čeho se rozhoduje zda se aplikuje botox či disport?

Body & Face clinique

Dobrý den, nejbližší volné termíny jsou v druhé půli května. Botox a dysport jsou preparáty se stejnou účinnou látkou. MUDr. Danda aplikuje Dysport a MUDr. Peygerová, Ph.D., aplikuje botox. Obojí má shodný účinek a jednotky botoxu, které jsem uváděla v předchozím zprávě, jsou ekvivaletem jednotek dysportu. Díky za dotaz a přeji příjemný, den, Mgr. Pavlína Blažek

Elissa

Dobry den,zajímalo by mě zda se jedna o dostatečne množství k aplikaci glabely?Kolik jednotek dáváte standardně do tohoto místa?

Body & Face clinique

Dobrý den Elisso, do glabelly obvykle aplikujeme 15–17 jednotek Botoxu anebo 40 jednotek Dysportu. Z dlouholeté zkušenosti vím, že se rozhodně jedná o množství, které je potřebné k efektivnímu ošetření této oblasti. Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Zuzana Wetterová

Dobrý den,mám hlubší vrásky nad horním rtem.Byla by tato metoda vhodná a dostačující?Jednou jsem u vás byla na vyplnění kys.hyal.ale nemělo to moc efekt.Děkuji za odpověď,Wetterová

Body & Face clinique

Dobrý den Zuzano, ano, MUDr. Peygerová botox do hornícho rtu nebo nad ret aplikuje. Pokud jsou vrásky hlubší, je skutečně lepší použít botox, neboť hyaluron nezamezí mimickému pohybu a ač zapůsobí vždy, stejně tak vždy při mimickém pohybu vrásky vnímáte. S touto terapií budete jistě spokojena. Díky za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Petra

Dobrý den,co je lepší na vrásky na cele a mezi očima botox nebo kyselina hyal.?Dekuji Petra

Body & Face clinique

Dobrý den Petro, rozhodně botox, který je na čelo jediný stoprocentně účinný, včetně prevence dalšího vzniku dalších vrásek. Kyselinu hyaluronuvou bych na oblast čela a glabelly doporučila jako doplněk pro úplné vyhlazení zlomů kůže – poté, co botox „vyřadí z provozu“ svaly, které jsou odpovědné za vznik čelních vrásek a glabelly. Ošetření botoxem můžete zakoupit v akční nabídce také zde na Slevomat.cz. Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Jana R.

Dobrý den,
chtěla jsem si zakoupit voucher, ale moje vrásky na glabele jsou již hlubší a někde jsem četla, že botox nebude stačit, že je potřeba vyplnit kyselinou hyaluronovou…jak mám postupovat? Děkuji, Jana R.

Body & Face clinique

Dobrý den Jano, je to přesně tak, jak píšete. Pokud je glabella hluboká, obvykle je zapotřebí po aplikaci botoxu ještě vyplnění vrásky. Jedno bez druhého by bylo nedostatečné, resp. výsledek by byl „polovičatý“. Je to proto, že botox sice vyřadí z provozu příslušný sval ale pokud je vráska hluboká včetně zlomu na kůži, nedá se úplně vyhladit. Doporučuji nejdříve podstoupit aplikaci botoxu, vyčkat 3 týdny, kdy je výsledek defintivní a poté můžeme společně zhodnotit výsledek a posoudit, zda k dovyhlazení postačí klasická mezoterapie (obvykle ano) anebo jestli bude skutečně zapotřebí dermální výplň. Poté se na základě konzultace rozhodnete pro další případný postup. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Pavla Mikulcová

Dobrý den,
Zvažuji nákup voucheru na aplikaci botulotoxinu na vaší klinice. Již před lety jsem stejný zákrok podstoupila jinde.
Ráda bych se zbavila vrásek na čele, hlavně však „mračící“ vrásky mezi obočím.
Stačí na nákup jeden voucher nebo mám zakoupit dva?
Velice děkuji.
S přáním hezkého dne
Pavla Mikulcová

Body & Face clinique

Dobrý den, na úspěšné vyhlazení čela včetně glabelly jistě doporučuji koupě dvou vouhcerů. Děkuji a budeme se těšit na vaši návštěvu v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blažek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru