Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Injekční ošetření vrásek kyselinou hyaluronovou

4,4 / 5 Body & Face clinique Praha - Chodov  (mapa) 26 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Katka

Dobrý den,

trápí mě vrásky pod očima. Je tato metoda na jejich vyhlazení ta správná? Velice děkuji.

Body & Face clinique

Dobrý den Katko, pokud chcete oči jen oživit, pak doporučuji speciální oční terapii, kterou mohu nabídnout v ceně 990,– Kč a tento voucher lze do ceny započíst. Pokud jsou však vrásky hluboké, pak bych doporučovala ošetření botoxem. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Eliška

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jakou metodu pro vyhlazení vrásek kolem očí a nosoretní rýhy byste mi doporučila. Je mi 38 let a jsem kardiochirurgická pacienta (doživotně užívám warfarin). V kontraindikacích se podobné kosmetické zákroky nedoporučují, ale snad by při vhodné aplikaci nemusel být takový problém. Prosím poraďte mi, krémy s kyselinou hyaluronovou již nepůsobí. Děkuji Eliška

Body & Face clinique

Dobrý den Eliško, bohužel nejde o „vhodnou“ či „nevhodnou“ aplikaci ale o to, že ve vašem případě je nebezpečné jakékoliv porušení integrity kůže. Na tento váš dotaz by vám nejlépe odpověděl váš ošetřující lékař a jedině s jeho výslovným souhlasem vás budeme moci ošetřit. Před tím bych ale jistě doporučila konzultaci s s naším lékařem aby bylo vše bezpečné a bezproblémové. Jistě se však nebude jednat o mezoterapii, která je založena na mnoha vpichách ale budete nutné aplikovat silnější a účinný preparát, bez nutnosti nadbytečného počtu vpichů. Dohodněte se prosím s vaším lékařem a pokud bude souhlasit, pak vás objednám na konzultaci k MUDr. Peygerové. Chápu, že se pro vás jedná o zlouhavé řešení ale jde především o vaše zdraví a bezpečnost zákroku. Děkuji za pochopení a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Body & Face clinique

Dobrý den Eliško, bohužel nejde o „vhodnou“ či „nevhodnou“ aplikaci ale o to, že ve vašem případě je nebezpečné jakékoliv porušení integrity kůže. Na tento váš dotaz by vám nejlépe odpověděl váš ošetřující lékař a jedině s jeho výslovným souhlasem vás budeme moci ošetřit. Před tím bych ale jistě doporučila konzultaci s s naším lékařem aby bylo vše bezpečné a bezproblémové. Jistě se však nebude jednat o mezoterapii, která je založena na mnoha vpichách ale budete nutné aplikovat silnější a účinný preparát, bez nutnosti nadbytečného počtu vpichů. Dohodněte se prosím s vaším lékařem a pokud bude souhlasit, pak vás objednám na konzultaci k MUDr. Peygerové. Chápu, že se pro vás jedná o zlouhavé řešení ale jde především o vaše zdraví a bezpečnost zákroku. Děkuji za pochopení a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Martina

Dobrý den, zajímalo by mě, jakým způsobem je kyselina hyaluronová do pokožky vpravovaná. V nadpisu je injekční aplikace, ale v textu pak uvádíte mezoterapie. Mohu poprosit o více informací? Jak velkou oblast je možné ošetřit na jeden voucher? Je mi 35 let a trápí mě nosoretní rýhy. Děkuji za odpověď, Martina

Body & Face clinique

Dobrý den Martino, mezoterapie je injekční aplikace, resp. mikroinjekční, neboť se jedná o velmi maličkou jehličku, kterou je preparát vpravován do svrchních vrstev kůže, kde aktivně působí. To je princip mezoterapie. Pokud chcete ošetřit nosoretní rýhy, pak hodně záleží na jejich hloubce. Mezoterapie sice zabere vždy ale u hlubších vrásek jsou výsledky neuspokojivé. V tomto případě doporučuji buď výplňový gel z vlastní krevní plazmy anebo klasickou dermální výplní. Pokud vrásky ještě hluboké nejsou, pak mezoterapii doporučuji, kupte si jeden voucher a v případě, že vám ošetřující dermatoterapeutka na místě doporučí více preparátu, nabídneme vám jej samozřejmě za akční cenu. Velmi ráda bych vám poradila lépe ale bez toho abych vás viděla to opravdu není možné. Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Dag

Dobrý den,

je tato metoda vhodná na vrásky pod očima? Děkuji za odpověď.

 D.

Body & Face clinique

Dobrý den, na vrásky pod očima bych jistě doporučila speciální preparát pod oči určený. Terapie je zacílena právě na tuto oblast, kde běžné přípravky často alergizují. Tento preparát Vám můžeme nabídnout v akční ceně 990,– Kč anebo si zakupte tento voucher a na místě rozdíl v ceně doplatíte. Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Hana

Dobrý den, je mi 42, chtěla bych řešit nosoretní rýhy – doporučujete dermální výplň nebo vyplnění plasmou (na tu jsem u vás našla na slevomatu akci) děkuji za informaci, Hana

Body & Face clinique

Dobrý den Hano, záleží na tom, co si vyberete. Plazma je naprosto přírodní produkt, který vydrží 3–4 měsíce, poté je třeba zopakovat ale pak je efekt již více jak 6 měsíců. Tento produkt nyní nabízíme zde v akci. Dermální výplň má efekt cca 1 rok a stojí 4.500,– Kč. Okamžité efekty jsou u obou produktů srovnatelné. Děkuji za dotaz, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Hana Ondraskova

Dobrý den,mám zájem o vyplnění nosoretni rýhy,je mi 58 let a dost mě tyto rýhy trápí,dekuji za odpoved s pozdravem.On­draskova

Body & Face clinique

Dobrý den paní Ondrášková, tato metoda není určena k vyplnění, k tomu slouží klasická dermální výplň. Mezoterapie je terapie určena k jemnému a přirozenému vyhlazení vrásek. Pro Vaši spokojenost jednozančně doporučuji klasickou dermální výplň, kterou nabízíme v ceně 4.500,– Kč. Efekt výplně je okamžitý a vydrží cca 1 rok. Děkuji za dotaz a přeji heký den, Mgr. Pavlína Blažek

Jana

Dobrý den,
Minulý týden jsem byla u Vas na aplikaci botoxu, čelo je vyhlazené, ale bohužel glabela zatim zůstala, pan doktor mě i upozornil, ze je dost hluboká a ze je možné, ze se bude muset vyplnit, je prosím tato aplikace vhodná? A ješte bych měla dotaz, zdali je vhodna i na zbaveni kruhu pod očima, ktere me trápí a kolik je potřeba materialu? Moc děkuji za Vaši ochotu a přístup.

Body & Face clinique

Dobrý den Jano, v této věci doporučuji osobní konzultaci. Mezoterapie umí vrásky přirozeně vyhladit ale není vhodná pro všechy typy vrásek. Domnívám se, že by v tomto případě bya mezoterapie nedostatečná. Do glabelly se obvykle použije minimální množství výplně a proto by se zbytek dal použít právě na oblast pod očima. Dermální výplň u nás stojí od 4.500,– Kč a tento ani jiný voucher do její ceny nelze započíst. Domnívám se však, že jednou výplní by se dala ošetřit jak glabella tak oblast pod očima. Zavolejte si na 774195335, děvčata s vámi dohodnou termín pro nezávaznou konzultaci u lékaře. Děkuji Mgr. Pavlína Blažek

Daniela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli se tato terapie hodí na ošetření glabelly, resp. kolik ml obvykle je zapotřebí. Je mi 40 let .

Body & Face clinique

Dobrý den Danielo, v mnohém záleží na tom, jak je glabella hluboká ale v tomto věku bych jistě doporučila botox. Ten, nejen, že zabere dobře ale navíc zabrání dalšímu prohlubování glabelly. Mezoterapie vrásku zjemní ale nezabrání mimickým pohybům ošetřené oblasti a tak nezabrání ani prohlubování vrásky. Nabídku na aplikaci Botoxu najdete zde na Slevomat.cz také. Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Andrea

Dobrý den, je mi 38 a ráda bych se zbavila mimických vrásek okolo očí. Poradíte mi, prosím, kterou z Vámi nabízených procedur zvolit?

Body & Face clinique

Dobrý den Andreo, osobně bych okolo 40tého roku jistě volila aplikaci botoxu. Ten, nejen, že Vás mimických vrásek zbaví ale zároveň bude působit preventivně proti jejich dalšímu prohlubování. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

ondra

Dájí se i touto procedurou spravit i zvrásčené rty ?

Body & Face clinique

Dobrý den, na vyhlazení rtů máme speciální preparát k tomu určený v akční ceně 990,– . Pokud o ošetření máte zájem, je možné abyste si zakoupila tento voucher a na místě doplatila rozdíl v ceně. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Brigita

Dobrý den, ještě se chci zeptat, zda budete mít zase akci na aplikaci Argilerinu? Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den Brigito, pokud Vám argilerin vyhovoval, můžete si zakoupit tento voucher a na místě žádat aplikaci argilerinu. Cena je stejná. Děkuji za dotaz a přeji pěkný den, Mgr. Pavlína Blažek

Stanislava

Dobrý den,
Chtěla jsem se zeptat, zda je nabídka vhodná na ošetření vrásek pod očima a zda případně stačí jeden voucher.
 Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den Stanislavo, na ošetření očního okolí mezoterapií máme jiný preparát v ceně 990,– Kč. Oční okolí a zejména pak oblast pod očima jsou velmi citlivé oblasti a třeba použít preparát, který je do těchto míst přímo určen. Toto ošetření také naše klinika nabízí zde na Slevomat.cz. Co se týče počtu voucherů, pak by se mezoterapie měla po 14ti dnech až 3 týdnech zopakovat, zejména pro posílení a prodloužení doby efektu. Děkuji za dotaz a pokud se pro nás rozhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu, Mgr. Pavlína Blažek

Brigita

Dobrý den, chci se zeptat zda je ošetření vhodné na čelo a nosoretní rýhy a kolik cca materiálu se spotřebuje? Věk 28–29 a mírné vrásky. Děkuji.

Body & Face clinique

Dobrý den, jen velmi těžko Vám mohu dobře poradit, pokud Vás nevidím. Ve Vašem věku obvykle vrásky nebývají hluboké, proto doporučuji zakoupení dvou voucherů, myslím, že by to mělo stačit. Pokud si budete na místě přát ošetřit více lokalit či si bude zapotřebí více preparátu, samozřejmě Vám nabídneme dokoupení dávky za akční cenu. Děkuji za dotaz a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek

Petra

Dobrý den, je možné voucher pouzit i na výplň rtů? Děkuji

Body & Face clinique

Dobrý den Petro, pokud chcete zvětšit objem rtů, pak je tento materiál nevhodný, neboť se jedná o mezoterapii, která vrásky vyhlazuje ale není stavebním materiálem, který by jakkoliv měnil objem ošetřované oblasti. Pokud uvažujete o zvětšení objemu rtů, pak Vám mohu nabídnou aplikaci klasické dermální výplně v ceně 4.500,– Kč. Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek #@Bodyfaceclinique

Stanislava Hubálková

Dobrý den. Zaujala mě nabídka na ošetření vrásek kyselinou hyaluronovou. Chtěla bych se zeptat zda vadí že se léčím s vyšším tlakem.Také nejsem z Prahy a mám obavy zda bych na vaší kliniku vůbec trefila. S pozdravem Hubálková S.

Body & Face clinique

Dobrý večer Stanislavo, pokud máte vyšší tlak léčený, pak Vám aplikace rozhodně neuškodí. Co se týče cesty k nám, pak na www.body-face.cz/kontakty, najdete návod na to, jak se k nám dostanete. Děvčata Vám rády poradí i telefonicky, pokud bude potřeba. Děkuji za dotaz a pokud se pro nás rouzhodnete, budeme se těšit na Vaši návštěvu, Mgr. Pavlína Blažek @#Bodyfaceclinique

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru