Kategorie

Body & Face clinique

4,1 / 5 (1359 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Skvělý přístup, hezké prostředí, velká spokojenost i s výsledkem“

Klinika estetické medicíny Body & Face clinique Praha, Copenhagen, Cannes, je specialista na injekční mezoterapeutické antiagingové metody, dále se specializujeme na injekční podporu léčby alopecie, injekční lipolýzu a jiné modelační a redukční metody (Lipolaser, liposukce 4. generace a lékařská thermokryolipolýza). Najdete u nás výhradně odborný zdravotnický personál pod vedením primáře kliniky MUDr. Vladimíra Dandy. Celý tým kliniky se pravidelně účastní zahraničních seminářů a školení v oblasti antiagingu. Hlavní mezoterapeutka kliniky Mgr. Pavlína Blazek je členem asociace medicíny proti stárnutí. Tím vším je zaručena skutečná kvalita a efektivita našich zákroků a navíc vždy za rozumné a dostupné ceny. Na vaši návštěvu se těší, Mgr. Pavlína Blazek a Mgr. Alena Lorencová, majitelky.

Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny
Dnes otevřeno: 10:00–21:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Body & Face clinique

Hodnocení podniku Body & Face clinique

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

Skvělý přístup, hezké prostředí, velká spokojenost i s výsledkem

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 14 dny

Děkujeme za pozitivní hodnocení, které je vždy inspirací a motivací pro naší další práci. Věřím, že jste s výsledkem spokojená i v dalších dnech, terapie je opravdu účinná. K Vaší plné spokojenosti mi nezbývá, než doporučit pravidelné opakování, cca jednou za 6-8 měsíců, resp. podle Vašeho pocitu a potřeby.

Mgr. Pavlína Blažek

16. 11. 2016
Užitečné? Ano
Alena

Velmi přívětivý přístup paní kosmetičky. Svou práci dělala poctivě.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 14 dny

Děkujeme za pozitivní hodnocení, které je vždy inspirací a motivací pro naší další práci. Věřím, že jste s výsledkem spokojená i v dalších dnech, terapie je opravdu účinná. K Vaší plné spokojenosti mi nezbývá, než doporučit pravidelné opakování, cca jednou za 3-4 měsíce, resp. podle Vašeho pocitu a potřeby.

Mgr. Pavlína Blažek

16. 11. 2016
Užitečné? Ano
Věra

Velmi vstřícný přístup. Sama terapie není tak nepříjemná, jak by člověk čekal, ale je mnohem lepší myslet na něco jiného a s paní kosmetičkou se mi to dařilo. Taky jsem potom nebyla tak zarudlá na cestu domů, jak jsem očekávala. Teď, druhý den ráno, je výsledek jasně viditelný, ale úplně hodnotit budu až třetí den.

Klinika je trošku zastrčená pro zákazníka, který není na pražská sídliště moc zvyklý, i když hromadnou dopravou je velmi dobře dostupná. Doporučuju věnovat tomu pozornost, pokud jdete poprvé. Abyste tam podruhé trefili. Já se rozhodně chystám. :)

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 19 dny

Děkujeme za pozitivní hodnocení, které je vždy inspirací a motivací pro naší další práci. Věřím, že jste s výsledkem spokojená i v dalších dnech, terapie je opravdu účinná. K Vaší plné spokojenosti mi nezbývá, než doporučit pravidelné opakování, cca jednou za 3-4 měsíce, resp. podle Vašeho pocitu a potřeby.

Co se týče lokality, ve které sídlíme, je to tak, jak píšete. Nicméně jsem už v níže v komentářích vysvětlila důvody, které nás vedly k umístění kliniky. I když lokalita není zrovna "na jedničku" , jedná se o novou moderní budovu, plně odpovídající moderním standardům zravotnického zařízení. V areálu je velkokapacitní parking, což je nesporná výhoda oproti centrálním lokalitám. V neposlední řadě pak výše nájemného, která úzce souvisí s cenotvorbou. Zejména na základě posledně uvedeného Vám můžeme nabídnout stejné zákroky, jako prestižní kliniky v centru, ve stejné kvalitě (díky zkušeným lékařům a sestrám) ale za podstatně nižsí cenu. Proč platit více, když to jde i jinak?

Věřím, že Vás budeme moci optě brzy přivítat v Body&Face clinique a samozřejmě se na Vaši návštěvu těšíme.

Děkuji, Mgr. Pavlína Blažek

12. 11. 2016
Užitečné? Ano
Marcela

Přístup, profesionální a rychlá aplikace, výsledek výborný, Dostala jsem nabídku na příp. korekci za stejnou cenu voucheru po 14-ti dnech od aplikace

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před měsícem

Jménem kolektivu děkuji za Vaší pozitivní recenzi, která je inspirací a motivací pro naší další práci.
Nabídka opakovacího ošetření za akční cenu je pro nás samozřejmostí, neboť po opakovaném ošetření dochází k lepším výsledkům a dlouhodobějšímu efektu.
Ještě jednou děkuji a budeme se na Vás těšit v Body&Face clinique, Mgr. Pavlíba Blažek

31. 10. 2016
Užitečné? Ano
Jana

příjemné prostředí , profesionální přístup. Zlepšení kvality pleti : vrásky, fleky, akne. 52 let.

Potřeba opakování. Prý bude výsledek mnohem viditelnější.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před měsícem

Dobrý den, velký dík za Vaše pozitivní hodnocení, které je vždy inspirací a motivací pro naší další práci.
Současně díky za Váš komentář, neboť tak mohu vysvětlit věc, která je, bohužel vemi rozšířeným mýtem dnešní doby.

V kosmetické estetice neexistuje zákrok, který by zabral stoprocentně napoprvé a jeho efekt byl stálý. Toto je právě oním velkým mýtem, bohužel velmi rozšířeným. Díky tomu jsou pak některé klientky nespokojené, resp. nenaplníme stoprocentně jejich očekávání.

Všechny zákroky v kosmetické estetice jsou založeny na jisté pravidelnosti jejich opakování, a to včetně botoxu nebo dermálních výplní. I jejich účinnost je časově omezená.

Co se týče klasických mezoterapií, mezi něž řadíme i aplikaci vlastní krevní plazmy, pak se naopak jedná vysloveně o zákrok, který je třeba nejen opakovat ale také pravidelně udržovat. Ideální postup u ošetření vlastní krevní plazmou je takový, že měsíc po první aplikaci je vhodné ošetření zopakovat, poté postačí udržovací ošetření 1x za 6-8 měsíců. I v této oblasti je to velmi indviduální a záleží na mnoha faktorech, např, věku, aktuánímu stavu pleti, zda jste v aktivním věku či před nebo po menopause atd.
I já osobně bych přivítala zákrok, který by zabral ihned a vydržel pokud možno co nejdéle, ale zatím takový není a veřte, že ani sama plastická chirirgie trvalé zákroky neumí.

Věřím, žei přesto budete spokojena a že se díky Vaší spokojenaosti a našim cenám a kvalitě práce do Body&Face clinique vrátíte.

Děkuji, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka

29. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (485)

Podobné podniky