Kategorie

Body & Face clinique

4,1 / 5 (1387 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Moc se mi tam líbilo doktor i sestry super a výsledek skvělý. Doporučuji všem.“

Klinika estetické medicíny Body & Face clinique Praha, Copenhagen, Cannes, je specialista na injekční mezoterapeutické antiagingové metody, dále se specializujeme na injekční podporu léčby alopecie, injekční lipolýzu a jiné modelační a redukční metody (Lipolaser, liposukce 4. generace a lékařská thermokryolipolýza). Najdete u nás výhradně odborný zdravotnický personál pod vedením primáře kliniky MUDr. Vladimíra Dandy. Celý tým kliniky se pravidelně účastní zahraničních seminářů a školení v oblasti antiagingu. Hlavní mezoterapeutka kliniky Mgr. Pavlína Blazek je členem asociace medicíny proti stárnutí. Tím vším je zaručena skutečná kvalita a efektivita našich zákroků a navíc vždy za rozumné a dostupné ceny. Na vaši návštěvu se těší, Mgr. Pavlína Blazek a Mgr. Alena Lorencová, majitelky.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Body & Face clinique

Hodnocení podniku Body & Face clinique

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Irena

ochota a vstřícnost personálu

kvalita služby – samotná aplikace – nejsem přesvědčena o její správnosti

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 2 dny

Vážená paní Hojková,

díky za pochvalu personálu ale současně si dovoluji podat vysvětlení k Vaší nespokojenosti, která mě samozřejmě velmi mrzí.
Netuším, proč a z jakých důvodů pochybujete o správnosti aplikace. Procedura Vám byla zcela nepochybně provedena tak, jak znělo v nabídce s odpovídajícím množstvím preparátu a odpovídajícím způsobem. Co je a není správné, to lze jen velmi těžko soudit, protože v Body&Face clinique sestavujeme ošetření tak, aby byla maximálně účinná. Postupy vycházejí samozřejmě z odborných doporučení ale zejména ze zkušenosti a výsledků, kterých ten který produkt dosahuje. Velmi často čerpáme zkušenosti i z našeho sesterského zařízení ve Francii. Právě hyaluronová terapie přišla odstud a je místními náročnými klientkami oblíbena. Už proto mě poněkud zaráží Vaše pochybnosti.
Bohužel musím konstatovat, že Vaše nespokojenost může plynout ze dvou zřejmých omylů. Tím prvním je fakt, že jste byla na ošetření jen jednou a výsledky jsou patrné jen málo, což se může stát i přesto, že používáme velmi kvalitní produkty. Ani ty nejkvalitnější nejsou bohužel samospasitelné a ve většině případů je třeba buď opakování zákroku či pravidelného docházení. Nejinak je tomu i v případě hyaluronové terapie. Bohužel se s nereálným očekáváním v ČR setkáváme často.
Další možností, zejména proto, že poukazujete na správnost provedení, je fakt, že jste si zákrok spletla s mnohonásobně dražším, lékařským, tzv. liquid-liftingem. Nic takového ovšem naše nabídka neslibuje. Jedná se o spíše kosmetické, biorevitalizační a hydratační ošetření obličeje, které je v Body&Face clinique jedním z nejoblíbenějších produktů.
Pokud máte zájem o ošetření, které bude mít razantnější výsledky hned napoprvé, je třeba zajímat se o lékařské zákroky, typu výplně či botoxu. Tak jako tak tyto zákroky naše primářka doporučuje kombinovat právě s hyaluronovou terapií.
Děkuji za pochopení a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka kliniky

17. 2. 2017
Užitečné? Ano
Ivana

Objednání proběhlo rychle. Vlastně ten samý den mi byla kyselina aplikovaná. Dámy byly milé a poradily, vysvětlily.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 4 dny

Děkujeme za Vaše hodnocení, kterého si velmi vážíme a je motivací pro naši další práci. Stejně tak věřím, že jste spokojena s výsledkem zákroku. Díky a prima večer, Mgr, Pavlína Blažek, majitelka kliniky

15. 2. 2017
Užitečné? Ano
Radka

Pani byla mila, terapie navzdory injekcni aplikaci nebyla nic dramatickeho.

Efekt by mohl byt videt asi po vice aplikacich, doporucuje se chodit cca co mesic.. Po jedne aplikaci jsem nic nezaznamenala.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 7 dny

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Dovolíte-li, vyjádřím se k tomu, že je potřeba více aplikací. Bohužel si dnes mnoho žen (ale i mužů) myslí, že jedním zákrokem lze dlouhodobě vyřešit nejaký problém. V mnohém tomuto mýtu napomáhají některé nabídky konkurenčních slevových porátlů, kde se slibují "zázrak na počkání a nemožné do druhého dne". Tak to ale bohužel opravdu nefunguje. Každé estetické ošetření je založeno buď na tom, že se provede několikrát za sebou v tzv. kůře anebo se na něj musí docházet pravidelně. Pokud někdo slibuje opak, pak se jedná o neserioní nabídky. V Body&Face clinique jednáme s klientelou seriosně a to zejména proto, že naším cílem je Vaše naprostá spokojenost a té nelze dosáhnout ani u nás, ani jinde, jedním ošetřením.
Konkrétně hyaluronovou terapii osobně doporučuji absovovat pravidelně, postačí jednou za 2-3 měsíce. S každám dalším ošetřením jsou výsledky stále viditelnější, pleť se výrazně zlepšuje, jak po vzhledové stránce tak zejména po stránce její kvality. Terapií lze alternovat klasické kosmetické ošetření a to zejména ve středním či zralém věku, kde již klasická masáž, spolu s čištěním pleti, ač je velmi příjemné, nepřináší takové výsledky, jaké bychom očekávaly.
Věřím, že si dopřejete další aplikace a nakonec budete spokojena, jako mnoho dalších klientek, které si v Body&Face clinique právě tuto terapii velmi oblíbily. Děkuji a přeji hezký den, Mgr. Pavlína Blazek, majitelka kliniky

10. 2. 2017
Užitečné? Ano
Andrea

komunikace se sestřičkou – otevřená, lidská, příjemná

paní doktorka naopak komunikuje minimálně, je velice odtažitá a vyvolává v člověku pocit, že není vítán + nepodává žádné informace o tom, jak zákrok funguje, jaké mají být dodržovány zásady po aplikaci atd. Kdybych neměla vlastní zkušenost, nevím, co dělat…

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 10 dny

Dobrý den, je mi velmi líto, že jste nebyla spokojena. Jsem velmi překvapena, že jste získala takový názor na MUDr. Filatovou, ač to bude znít jako klišé, jste opravdu jediná. Paní doktorka je velmi oblíbenou lékařkou, jak z profesního tak z lidského hlediska. Samozřejmě chápu, že nemusí sednout všichni všem ale s tím opravd nic nenadělám.
Co se týče informovanosti, pak se ale musím proti Vašemu sdělení ohradit, neboť jste dostala spolu s informovaným souhlasem leták, ve kterém je uveden komplexní následný režim po aplikaci BTX, stejně tak Vás o tomto režimu poučila sestra. Tento postup jsme na klinice zvolili, aby se lékař mohl věnovat své práci a veškeré související věci řeší sestry. Je mi líto ale toto Vaše tvrzení není fér, pokud, jak jsem shora uvedla jste byla poučena dokonce 2x, jednou písemně a jednou ústně. Pevně věřím, že budete na jiném pracovišti s přístupem, efektem zákroku a jeho cenou spokojenější. Mgr. Pavlína Blažek, majitelka kliniky

8. 2. 2017
Užitečné? Ano
lenka

prostředí, ochota personálu, domluva při rezervaci na výborné úrovni

výsledek bohužel není vidět ani po 14 ti dnech, přestože jsem si na místě doplatila ještě jeden voucher, 14.2.2017 jsem objednaná na korekci.

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 18 dny

Díky za kladné hodnocení kliniky, kterého si velmi vážíme. Co se týče efektu po aplikaci, pak je ji samozřejmě velmi líto, že nejste prozatím s efektem spokojena a věřím, že po další korekci se výsledek dostaví. Musím však upozornit na všeobecně známý fakt, že sebelepší zařízení nemůže 100% ručit za efekt zákroku, neboť každý reaguje indiviuálně, na preparát může existovat přecitlivělost nebo dokonce resistence. Jedná se sice o velmi ojedinělé případy ale nelze to úplně vyloučit. Ti, kteří tvrdí, že za efekt ručí nejednají fér. Samozřejmě v Body&Face clinique uděláme vše, co je v našich silách, abychom pomohli vyřešení Vašeho problému, resp. naplnění Vaše přání. Děkuji za pochopení a věřím, že budete nakonec spokojena, Mgr. Pavlína Blažek, majitelka kliniky

1. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (497)

Podobné podniky