Kategorie

Body & Face clinique

4,1 / 5 (1374 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „+ Moc pěkné prostředí kliniky.
+ Příjemná paní Karla
+ Procedura byla rozhodně přínosem pro mou pleť. Vypnutí, vyhlazení, zjemnění hlubších vrásek, zpevnění kontur. Vše se dalo zvládnou i bez anestetického krému. Vlastní bolestivá část netrvá dlouho Odhaduji max 10 minut. Žádné modřinky ani otoky.“

Klinika estetické medicíny Body & Face clinique Praha, Copenhagen, Cannes, je specialista na injekční mezoterapeutické antiagingové metody, dále se specializujeme na injekční podporu léčby alopecie, injekční lipolýzu a jiné modelační a redukční metody (Lipolaser, liposukce 4. generace a lékařská thermokryolipolýza). Najdete u nás výhradně odborný zdravotnický personál pod vedením primáře kliniky MUDr. Vladimíra Dandy. Celý tým kliniky se pravidelně účastní zahraničních seminářů a školení v oblasti antiagingu. Hlavní mezoterapeutka kliniky Mgr. Pavlína Blazek je členem asociace medicíny proti stárnutí. Tím vším je zaručena skutečná kvalita a efektivita našich zákroků a navíc vždy za rozumné a dostupné ceny. Na vaši návštěvu se těší, Mgr. Pavlína Blazek a Mgr. Alena Lorencová, majitelky.

Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny
Dnes zavřeno Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Body & Face clinique

Hodnocení podniku Body & Face clinique

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

+ Moc pěkné prostředí kliniky.
+ Příjemná paní Karla
+ Procedura byla rozhodně přínosem pro mou pleť. Vypnutí, vyhlazení, zjemnění hlubších vrásek, zpevnění kontur. Vše se dalo zvládnou i bez anestetického krému. Vlastní bolestivá část netrvá dlouho Odhaduji max 10 minut. Žádné modřinky ani otoky.

16. 1. 2017
Užitečné? Ano
Gia

👍

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před měsícem

Děkujeme :-)

13. 12. 2016
Užitečné? Ano
Michaela
12. 12. 2016
Užitečné? Ano
Ivana

příjemný personál
žádné čekání

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před měsícem

Velký dík za pozitovní hodnocení, které vždy inspirací a motivací pro naší další práci. věřím, že Vás budeme moci opět přivítat v Body&Face clinique, Mgr. Pavlína Blazek

8. 12. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Skvělý přístup, hezké prostředí, velká spokojenost i s výsledkem

Vyjádření partnera
Body & Face clinique Před 2 měsíci

Děkujeme za pozitivní hodnocení, které je vždy inspirací a motivací pro naší další práci. Věřím, že jste s výsledkem spokojená i v dalších dnech, terapie je opravdu účinná. K Vaší plné spokojenosti mi nezbývá, než doporučit pravidelné opakování, cca jednou za 6-8 měsíců, resp. podle Vašeho pocitu a potřeby.

Mgr. Pavlína Blažek

16. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (489)

Podobné podniky