Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

7 nocí ve vile v chorvatské Vodici: doprava, polopenze, animační program

4,3 / 5 CK Pelhrim Vodice - Chorvatsko (mapa) 5 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Karolína

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda balkon je soukromí – pouze pro náš pokoj nebo se dělíme s dalším pokojem?
Je možné v den odjezdu (předpokládám, že se jede v odpoledních/ve­černích hodinách), když budeme z hotelu ráno odhlášeni, využít před odjezdem nadále sprchu nebo hlavně wc?

CK Pelhrim

Dobrý den, balkon spojený z druhým pokojem je pouze v jednom případě. Ostatní pokoje mají samostatný balkon, nebo u přízemních pokojů bez. Vše záleží na termínu a obsazenosti. WC je k dispozici v restauraci 50 m od ubytování, sprcha na pláži. Pěkný den CK PELHRIM

Ivona

Dobrý večer chtěla jsem se zeptat kolik stojí voucher 1dospělý+1dítě 12 let a jestli volný termín 25.7–3.8. na 7 nocí.Předem děkují za odpověď S pozdravem Červenáková

CK Pelhrim

Dobrý den, ve Vámi zvoleném termínu je možno, cena 2 × 7899,– Kč. Pěkný den Němcová Dagmar

Vanda

Dobrý den,
kolik hodin cesta autobusem trvá? A je možné zamluvit místo s větším prostorem pro nohy?
Předem děkuji za odpověď.

CK Pelhrim

Dobrý den, záleží na Vašem nástupním místě, cca 12 hod., jediné místo kde je možné natáhnout si nohy je prostřední sedačka na zadní pětce. Pěkný den Němcová Dagmar

Karolina

Dobrý den, chtel jsem se zeptat na nástupní místa. Děkuji

Slevomat.cz

Hezký den, Davide, nástupní místa jsou následující:
Praha
Benešov
Vlašim
Tábor
Pelhřimov
Humpolec
Havlíčkův Brod
Jihlava
Brno

Snad se Vám alespoň jedno z nich bude hodit! :) Hezký den, Lucka

PP

Zdravim,muzu se zeptat na cenu pro deti?dekuji

CK Pelhrim

Dobrý den, cena pro děti do 12 let 7100,– Kč. Pěkný den Němcová CK Pelhrim

Martina Dítková

Dobry den,chci se zeptat,zda jde koupit tento balíček jen bez dopravy,jeli bychom svým autem.
2 dospěli 1 dítě do 6 let.

CK Pelhrim

Dobrý den, bez dopravy koupit nelze. Pokud si přejete vlastní dopravou, napište mi na ckpelhrim@seznam.cz, zašlu nabídku. Němcová CK Pelhrim

Klára

Šlo by o tenhle termín St 4. 7. – Pá 13. 7. 2018
Ano sezení vzadu na pětce.

CK Pelhrim

V tomto termínu mohu vyhovět. Němcová CK Pelhrim

Klára

Dobrý den,jeli bychom 4 osoby. Je možné si nějak u vás zajistit místa úplně vzadu vedle sebe. Jsem velká(přes 180 cm) a cestování autobusem na větší dálky je většinou problém,kam s nohama..
Děkuji za odpověď

CK Pelhrim

Dobrý den, pokud to jde, rádi vyhovíme, pokud myslíte sezení na pětce, může být, pokud ve Vámi zvoleném termínu takový požadavek již nemám.S pozdravem Němcová CK Pelhrim

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru