Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Choco-Story: Prohlídka muzea, workshop a degustace čokolády

4,6 / 5 Muzeum čokolády Choco-Story Praha - Staré Město  (mapa) 606 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Lucie

Dobrý den, poku zakoupím rodinnou vstupenku. Mohou jít děti na dva workshopa, pokud já ani manžel nepůjdeme?

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, ano, možné to je. Akorát se může stát, že mezi dvěma workshopy bude cca patnáctiminutová prodleva.

Ivis Koki

Kdyz mam 200 voucheru na pamatky ,da se to uplatnit do vaseho muzea ,nepise mne to slevu odecet 200 .dekuji

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, bohužel vašemu dotazu nerozumím. Nevím o jakém 200 voucheru na pamatky hovoříte.

Ivis Koki

Dobry den kdyz mame ztp\p pujde invalida a doprovod kolik to stoji? Je lepsi koupit voucher pres slevomat ?nebo koupit na miste dekuji😅

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, invalida i jeho doprovod, pokud je majitelem průkazu ZTPP, zaplatí shodně 65,– Kč za vstup a 199,– za workshop.

Martina

Dobrý den. Jsme rodinka – já, 8-letá dcerka a tatínek. Tatínek workshop nechce, stačí mu prý jen se koukat. Já bych měla dospělácký workshop a dcerka dětský. Jak to pak probíhá fakticky? Já jdu „jinam“ než dcerka, nebo je to stejný workshop jen s dětskou cenou? A co po tu dobu s tatínkem 😉?

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, všechny workshopy probíhají na stejném místě, jen mají jinou náplň, kterou si můžete přčíst zde: http://choco-story-praha.cz/homepage/workshopy
Pokud tatínek nechce dělat workshop, pak je zbytečné, aby si kupoval program na Slevomatu, postačí, když si zakoupí dospělou vstupenku na recepci. Samozřejmě mu nikdo nebude bránit v tom, aby na workshopu byl s vámi a třeba fotografoval. Jen si neodnese žádný svůj výrobek.

Pavlína

Dobrý den, bude mi jako studentovi nabídnut pouze dětský workshop nebo si mohu vybrat jakýkoliv?

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, můžete si zvolit workshop jaký chcete. Hezký den!

Pavlína

Dobrý den, chci se zeptat, jak dlouho trvá prohlídka i workshop výroby 3 tabulek čokolády dohromady celkem. Předem děkuji za odpověď.

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, Pavlíno, je to přibližně hodina. Hezký den!

Roman Novotný

U rodiny nemáte omezení na všední dny takže lze využít i v sobotu nebo neděli?
Je možné u rodiny využit i pro seniora místo jednoho dítěte?

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane, voucher je možné využít pouze ve všední dny. Toto omezení nám u této nabídky opravdu chybělo a za to se moc omlouváme. Jako poděkování, za Vaše upozornění, máte na svém profilu od nás malý dáreček. Co se týče rodinné vstupenky, tak na tu bohužel senior vstoupit nemůže. Krásný den, Janča

Marcela Pistorová

K čemu je voucher, když bez něj je vstupné levnější? Anebo špatně čtu?

Slevomat.cz

Dobrý den, Marcelo, dětské vstupné na místě stojí 199,–, vstupné pro dospělé pak 270,– V rámci akce na Slevomatu máte v ceně navíc workshop výroby čokoládových dobrot, které si pak můžete odnést domů a čokoládový zážitek si alespoň trochu prodloužit. Hezký den, Klára :)

Marie Červená

Dobrý den, chtěla bych koupit vstup pro dospělou osobu s dítětem do 6 let, mám platit jen 199,–Kč?

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den,
Pokud koupíte poukaz na Slevomatu pro dospělou osobu, máte v ceně prohlídku a výrobu vlastní čokolády.
Nicméně dítě do šesti let má zdarma pouze vstup do muzea a pokud by si chtělo vyrábět vlastní čokoládu, budete muset přikoupit na recepci workshop.
Další možnost je, že svůj workshop věnujete dítěti a pak nemusíte připlácet nic.

Zuzana Bicanova

Dobry den chci zamluvit 2 mista na 27.5. do muzea cokolady a jeji vyroby ,pouze se chci se zeptat jestli maji invalidi slevu dekuji

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, rezervace provádějte prosím přímo na info@choco-story-praha.cz. Slevu poskytujeme na průkaz ZTP a ZTPp. Ještě upozorňujeme, že muzeum není bezbariérové.

Edith Pittnerová

Dobrý den, je možné si rezervovat termín na workshop na pátek 16/03 pro jednu dospělou osobu + dítě, nebo už máte plno? Děkuji předem za odpověď.

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, rezervace provádějte prosím přímo na info@choco-story-praha.cz. Děkujeme

Monika Nováková

Dobrý den, lze vouchery využít i v pátek 30.3. ? Nebo je muzeum zavřené?

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, muzeum má normální provoz a poukaz lze použít

Katarinka Dánaiová Cemanová

Kedy treba urobiť najlepšie rezerváciu, alebo poprípade mate voľné termíny 20. alebo 21.3.2018?

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, s žádostí o volné termíny a rezervaci se prosím obraťte na email info@choco-story-praha.cz

Sinderova

dobrý den, mam vouchery rezervovala jsem termín ale nepřišlo mi potvrzení že můžeme opravdu přijet 8/3 15:00 3 lidi. Děkuji

Muzeum čokolády Choco-Story

Rezervace potvrzena

Simona Doudová

Dobrý den,
Jak dlouho kurz pro děti trvá? Můžu je tam poslat samotné, nebo je potřeba doprovod dospělé osoby?
 Děkuji

Muzeum čokolády Choco-Story

Dobrý den, v tomto případě se nejedná o kurz, ale o workshop (nebo-li dílnu), na kterém si vyrobíte vlastní čokoládu. Workshop je součástí expozice muzea, které se věnuje především historii kakaa a čokolády.
Bohužel neuvádíte o jak staré děti se jedná a jak jsou šikovné, proto vám nedokáži jednoznačně odpovědět, zda je návštěva muzea bude bavit a zda si zvládnou vyrobit čokoládu samy.
Obecně bych absolvování této akce bez dohledu dospělé osoby nedoporučoval pro děti pod patnáct let.

Monika

Je mozne pouzit vouser I v nedeli?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mončo, voucher je možné využít pouze ve všední dny. Hezký den, Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru