Kategorie

Muzeum čokolády Choco-Story

4,2 / 5 (312 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Čokoláda :D
Paní na recepci byla hrozně ochotná a milá(i když byla na workshopu velká skupina, tak nám vyšla vstříc a otevřeli pro nás poslední workshop :))
Ukázka i workshop super, personál byl příjemný a milý a dal nám pralinky navíc :D
Pět hvězdiček je málo :)“

Dnes otevřeno: 9:30–19:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Muzeum čokolády Choco-Story

Hodnocení podniku Muzeum čokolády Choco-Story

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Stanislava

Workshop super, velmi milé slečny, které byly při výrobě čokolády nápomocné a velmi ochotné. Odnesly jsme si s dcerou krásné výrobky. Dcera čokoládu a já pralinky.

Nelíbilo se mi neprofesionální chování paní Lenny. U vstupu nás hned upozornila, že je Angličanka a mluví anglicky. Proč by na mě v Čechách měl mluvit někdo anglicky? Když jsem na to upozornila, tak se Paní Lenny naštvala a povolala kolegu. Kolega byl zjevně zmaten, ale nakonec jsme se dozvěděly, co jsme potřebovaly. Cena 299,- Kč za dospělého a 199,- Kč za dítě je tak akorát. Plnou cenu bych za toto rozhodně nezaplatila. Nějak jsem nepochopila systém "all you can eat". U vstupu jsme dostaly jeden čokoládový bonbón a při ukázce výroby pralinek také jeden bonbón. Pralinky a čokoládu, kterou jsme si odnesly domů jsme si zaplatily v ceně workshopu. Jiná možnost ochutnávky nebyla nebo jsme na ní nebyly upozorněny. Přilehlý obchod byl čistý, prostorný a krásně upravený a předražený, ale chápu, že tyto ceny byly spíše pro cizince. Zaměstnanci u pultu, kde jsme si chtěly dát kávu, také koukali jako když je člověk obtěžuje, nebyli schopni člověku poradit, něco mu nabídnout.

Vyjádření partnera
Muzeum čokolády Choco-Story Před 6 měsíci

je nám líto, ale za názor děkujeme
za tým Muzea Lenka

15. 5. 2016
Užitečné? Ano
Jan

Uplatnění voucheru relativně bezproblémové, není potřeba rezervace předem. Workshop proběhl celkem v pohodě, i když hodně z rychlíku.

Podnik Choco-Story je umístěn v centru Prahy, což naznačuje, že je to z velké části především lákadlo na oškubání turistů. Zajímavého uvnitř není celkem nic, ale peněz zde můžete utratit hodně.
Samotné muzeum je poněkud nuda a s čokoládou souvisí jen celkem okrajově, spíše - a to ještě letem světem - představuje staré jihoamerické civilizace. Projít ho trvá asi 5 minut. O něco zajímavější je část věnovaná histrickým obalům od čkolád a cukrovinek, zejména českým. Ta by ale zasloužila více popisků, vysvětlení a pozornosti.
Samotné workshopy jsou sice zajímavé, ale zaměřené na to, aby v co nejkratší době uspokojily co nejvíce lidí s co nejmenšími náklady. Vše zabere jen pár minut, kdyby bylo více času na experimenty, určitě by si to každý užil o trochu lépe.
Velkým zklamáním je to, co je na voucheru označováno jako "neomezená ochutnávka". Ve skutečnosti jde o jednu pralinku a pak přístup k asi 5 zásobníkům s čokoládovými kolečky. Tady je ochutnávka skutečně neomezená, ale v podniku tohoto typu bych si to představoval hodně jinak.

15. 8. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Zdobení čokolády, personál u zdobení. Ukázka výroby pralinek. Film o zpracování kakaových bobů. Lze si domů koupit čokoládové kousky za zvýhodněnou cenu jako návštěvník muzea.

Museum bylo trochu zklamání, je malé a vystaveno tam toho moc není. Nejvíce se člověk dozvěděl z filmu. Působilo na mne celé spíše jako lákadlo na turisty. Obchod s čokovýrobky byl mnohem větší než samotné museum. Je ale asi v Celetné pochopitelné. Ochutnávka spočívala v 2 kusech pralinek a v jednom místě muzea je automat na čokokousky. Mléčná, bílá a hořká. Čekala jsem, že ochutnám něco zvláštního.

Vyjádření partnera
Muzeum čokolády Choco-Story Před 6 měsíci

škoda, je nám líto
za tým muzea Lenka

11. 5. 2016
Užitečné? Ano
Klára

Čokoláda :D
Paní na recepci byla hrozně ochotná a milá(i když byla na workshopu velká skupina, tak nám vyšla vstříc a otevřeli pro nás poslední workshop :))
Ukázka i workshop super, personál byl příjemný a milý a dal nám pralinky navíc :D
Pět hvězdiček je málo :)

Včera
Užitečné? Ano
Obchod

Ocutnávka výro ba čokolády.

Včera
Užitečné? Ano

Další hodnocení (83)

Podobné podniky