Kategorie

Muzeum čokolády Choco-Story

4,2 / 5 (408 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Můžu jen doporučit. S manželkou jsme si to skvěle užili. Výborné muzeum.“

Dnes otevřeno: 9:30–19:00 Zobrazit všechny dny

Hodnocení podniku Muzeum čokolády Choco-Story

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Stanislava

Workshop super, velmi milé slečny, které byly při výrobě čokolády nápomocné a velmi ochotné. Odnesly jsme si s dcerou krásné výrobky. Dcera čokoládu a já pralinky.

Nelíbilo se mi neprofesionální chování paní Lenny. U vstupu nás hned upozornila, že je Angličanka a mluví anglicky. Proč by na mě v Čechách měl mluvit někdo anglicky? Když jsem na to upozornila, tak se Paní Lenny naštvala a povolala kolegu. Kolega byl zjevně zmaten, ale nakonec jsme se dozvěděly, co jsme potřebovaly. Cena 299,– Kč za dospělého a 199,– Kč za dítě je tak akorát. Plnou cenu bych za toto rozhodně nezaplatila. Nějak jsem nepochopila systém „all you can eat“. U vstupu jsme dostaly jeden čokoládový bonbón a při ukázce výroby pralinek také jeden bonbón. Pralinky a čokoládu, kterou jsme si odnesly domů jsme si zaplatily v ceně workshopu. Jiná možnost ochutnávky nebyla nebo jsme na ní nebyly upozorněny. Přilehlý obchod byl čistý, prostorný a krásně upravený a předražený, ale chápu, že tyto ceny byly spíše pro cizince. Zaměstnanci u pultu, kde jsme si chtěly dát kávu, také koukali jako když je člověk obtěžuje, nebyli schopni člověku poradit, něco mu nabídnout.

Vyjádření partnera
Muzeum čokolády Choco-Story Před 9 měsíci

je nám líto, ale za názor děkujeme
za tým Muzea Lenka

15. 5. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Zdobení čokolády, personál u zdobení. Ukázka výroby pralinek. Film o zpracování kakaových bobů. Lze si domů koupit čokoládové kousky za zvýhodněnou cenu jako návštěvník muzea.

Museum bylo trochu zklamání, je malé a vystaveno tam toho moc není. Nejvíce se člověk dozvěděl z filmu. Působilo na mne celé spíše jako lákadlo na turisty. Obchod s čokovýrobky byl mnohem větší než samotné museum. Je ale asi v Celetné pochopitelné. Ochutnávka spočívala v 2 kusech pralinek a v jednom místě muzea je automat na čokokousky. Mléčná, bílá a hořká. Čekala jsem, že ochutnám něco zvláštního.

Vyjádření partnera
Muzeum čokolády Choco-Story Před 9 měsíci

škoda, je nám líto
za tým muzea Lenka

11. 5. 2016
Užitečné? Ano
Jan

Uplatnění voucheru relativně bezproblémové, není potřeba rezervace předem. Workshop proběhl celkem v pohodě, i když hodně z rychlíku.

Podnik Choco-Story je umístěn v centru Prahy, což naznačuje, že je to z velké části především lákadlo na oškubání turistů. Zajímavého uvnitř není celkem nic, ale peněz zde můžete utratit hodně.
Samotné muzeum je poněkud nuda a s čokoládou souvisí jen celkem okrajově, spíše – a to ještě letem světem – představuje staré jihoamerické civilizace. Projít ho trvá asi 5 minut. O něco zajímavější je část věnovaná histrickým obalům od čkolád a cukrovinek, zejména českým. Ta by ale zasloužila více popisků, vysvětlení a pozornosti.
Samotné workshopy jsou sice zajímavé, ale zaměřené na to, aby v co nejkratší době uspokojily co nejvíce lidí s co nejmenšími náklady. Vše zabere jen pár minut, kdyby bylo více času na experimenty, určitě by si to každý užil o trochu lépe.
Velkým zklamáním je to, co je na voucheru označováno jako „neomezená ochutnávka“. Ve skutečnosti jde o jednu pralinku a pak přístup k asi 5 zásobníkům s čokoládovými kolečky. Tady je ochutnávka skutečně neomezená, ale v podniku tohoto typu bych si to představoval hodně jinak.

15. 8. 2016
Užitečné? Ano
Michal

Můžu jen doporučit. S manželkou jsme si to skvěle užili. Výborné muzeum.

20. 2. 2017
Užitečné? Ano
Jana

velmi se mi líbil workshop a předchozí seznámení se s odléváním čokolády od průvodce-kuchaře; workshop určitě stojí za to

výstava je trochu slabší a ochutnávka minimální, pouze kolečka čokolády z automatu. čekala jsem od toho víc.

20. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (112)

Podobné podniky