Kategorie

Muzeum čokolády Choco-Story

4,2 / 5 (277 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jsem docela kritik a věčně se mi něco nelíbí, ale téhle akci se nedá nic vytknout. Úplně perfektní. Moc jsme si to užili.“

Dnes otevřeno: 9:30–19:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Výstavy a muzea, Jídlo a pití, Dorty a sladkosti, Pro děti, Zážitky pro děti, Kurzy vaření

Hodnocení podniku Muzeum čokolády Choco-Story

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Stanislava

Workshop super, velmi milé slečny, které byly při výrobě čokolády nápomocné a velmi ochotné. Odnesly jsme si s dcerou krásné výrobky. Dcera čokoládu a já pralinky.

Nelíbilo se mi neprofesionální chování paní Lenny. U vstupu nás hned upozornila, že je Angličanka a mluví anglicky. Proč by na mě v Čechách měl mluvit někdo anglicky? Když jsem na to upozornila, tak se Paní Lenny naštvala a povolala kolegu. Kolega byl zjevně zmaten, ale nakonec jsme se dozvěděly, co jsme potřebovaly. Cena 299,- Kč za dospělého a 199,- Kč za dítě je tak akorát. Plnou cenu bych za toto rozhodně nezaplatila. Nějak jsem nepochopila systém "all you can eat". U vstupu jsme dostaly jeden čokoládový bonbón a při ukázce výroby pralinek také jeden bonbón. Pralinky a čokoládu, kterou jsme si odnesly domů jsme si zaplatily v ceně workshopu. Jiná možnost ochutnávky nebyla nebo jsme na ní nebyly upozorněny. Přilehlý obchod byl čistý, prostorný a krásně upravený a předražený, ale chápu, že tyto ceny byly spíše pro cizince. Zaměstnanci u pultu, kde jsme si chtěly dát kávu, také koukali jako když je člověk obtěžuje, nebyli schopni člověku poradit, něco mu nabídnout.

Vyjádření partnera
Muzeum čokolády Choco-Story Před 5 měsíci

je nám líto, ale za názor děkujeme
za tým Muzea Lenka

15. 5. 2016
Užitečné? Ano
Jana

Zdobení čokolády, personál u zdobení. Ukázka výroby pralinek. Film o zpracování kakaových bobů. Lze si domů koupit čokoládové kousky za zvýhodněnou cenu jako návštěvník muzea.

Museum bylo trochu zklamání, je malé a vystaveno tam toho moc není. Nejvíce se člověk dozvěděl z filmu. Působilo na mne celé spíše jako lákadlo na turisty. Obchod s čokovýrobky byl mnohem větší než samotné museum. Je ale asi v Celetné pochopitelné. Ochutnávka spočívala v 2 kusech pralinek a v jednom místě muzea je automat na čokokousky. Mléčná, bílá a hořká. Čekala jsem, že ochutnám něco zvláštního.

Vyjádření partnera
Muzeum čokolády Choco-Story Před 5 měsíci

škoda, je nám líto
za tým muzea Lenka

11. 5. 2016
Užitečné? Ano
Vendula
5. 10. 2016
Užitečné? Ano
Maru

Jsem docela kritik a věčně se mi něco nelíbí, ale téhle akci se nedá nic vytknout. Úplně perfektní. Moc jsme si to užili.

29. 9. 2016
Užitečné? Ano
Pavla

Byl to dárek, kamarádka byla moc spokojená

9. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (73)

Podobné podniky