Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výlet do Tropicaria v Budapešti, svou rozlohou největšího akvária ve střední Evropě

4,2 / 5 CK České kormidlo Budapešť - Maďarsko (mapa) 348 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Milena Svobodova

Dobrý den,musíme si vyměnit české peníze maďarské?

Slevomat.cz

Dobrý den, paní Svobodová, ano, vstup do Tropicaria a na vyhlídkouvou plavbu lodí budete platit v maďarských forintech. Cestovní kancelář doporučuje 10 000 HUF kapesné. Hezký den :-)

Michaela Hajná

Dobry den, to je jen za cestu nebo i se vstupem? Dekuji, Hajna

Slevomat.cz

Hezký den, Michaelo, vstup v ceně voucheru zahrnutý není. Orientační ceny vstupného jsou : Tropicarium (dospělá osoba cca 2.500 HUF, děti a senioři 1.600 HUF), vyhlídková plavba lodí na 1 hod. cena cca 2.900 HUF (podle vybavenosti lodi) :-) Přeji pohodový večer.

Monika

Dobrý den chtěla bych se zeptat, jestli budou i další termíny? Dekuji

CK České kormidlo

Dobrý den, prozatím v plánu další termíny nemáme.

David Hofman

Dobrý den, když je tam termín 16.8–17.8, jede se z Prahy na přelomu 16–17.června v noci nebo z 15.16.června v noci?

CK České kormidlo

Dobrý den, z Prahy se jede 16.8. cca kolem 3 hodiny ranní.

Petr Špinka

Dobrý den,
jsem z Kolína a dostávat se takhle brzo ráno do Prahy,či Jihlavy je komplikované.....
nabíráte,třeba,i v Ko­líně ?
děkuji…

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, bohužel, nástupní místa jsou pouze ty uvedené v nabídce. Pěkný den

Veronika Horníčková

dobrý den již v objednávce mám 2 vouchery na tropic na 16–17.8. mám je tedy rezervované?

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, objednávku vidím stornovanou. Nákup je potřeba dokončit a poté se řídit pokyny na voucheru. Pokud potřebujete poradit dejte nám vědět na čísle 222 745 354. Pěk­ný den

Kristýna Novotná

Dobrý večer , nebudete mít termíny i v září? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, tuto informaci nemáme k dispozici. Můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den

Klára

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to s pásem když je to mimochodem ČR? Já mám jen OP, ale dcera nevlastní nicu ( 10 let) . Ještě jsem se chtěla zeptat v kolik e příjezd do prahy . Děkuji moc

CK České kormidlo

Dobrý den, příjezd je v nočních hodinách. Každý cestující musí mít vlastní doklad – OP nebo pas.

Lucie

Dobrý den, mohla by jet s námi i dcera, které v srpnu bude půl roku?

CK České kormidlo

Dobrý den, ano samozřejmě může, ale všechny osoby hradí stejnou částku. Osobně bych pro takto malé miminko ale zájezd úplně nedoporučovala. Přeji krásný den.

Jaroslav Poll

Dobrý den, budete mít i termíny na srpen? Děkuji za odpověď a hezký den.

CK České kormidlo

Dobrý den, termíny na srpen máme v nabídce naší CK, jen nejsou momentálně dostupné na Slevomatu. Doporučuji proto průběžně sledovat tuto akci. Děkuji za pochopení.

Petra

Dobrý den, máte v plánu i termíny zájezdu červenec/srpen? Děkuji.

CK České kormidlo

Dobrý den, ano máme již v nabídce, jen ještě nejsou propsány nové termíny zde na Slevomatu, tak chvíli vyčkejte. Hezký den.

Michala

Dobrý den, chtěla bych se zeptat když pojedeme 2 s nástupem v Praze budeme platit oba 300kč za nástup?

CK České kormidlo

Dobrý den, ano 300 Kč/os. Hezký den.

Gabriela Valovičova

Dobrý den v kolik hodin se vyjíždí z Prahy a odkud. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabrielo, odjezd z Prahy je vždy ve 2:45 od parkoviště naproti Hlavnímu nádraží (u skleněných kupolí) ;) Hezký den, Klára

Bc. Radek Švejda

Dobrý den,
Tropicarium je od centra Budapešti relativně dost daleko a pokud bychom měli zájem se podívat do centra města nebo na zmíněné pamětihodnosti, tak se tam budeme muset dopravit MHD nebo nás tam dovezete busem? Děkuji za odpověď.

CK České kormidlo

Dobrý den, po návštěvě Tropicaria budete všichni hromadně převezeni do centra Budapešti a pan průvodce vám nabídne společnou prohlídku městem.

Hanka

Dobrý den, chtela jsem se zeptat na kolik jeste vyjde tento zájezd. Pocitam ještě 800,– vstup do akvária . Abych vedela , kolik peněz si vzit s sebou , nebo vyměnit. Dekuji Hanka

CK České kormidlo

Dobrý den, orientační ceny vstupného: Tropicarium (dospělá osoba cca 2.500 HUF, děti a senioři 1.600 HUF), vyhlídková plavba lodí na 1 hod. cena cca 2.900 HUF (podle vybavenosti lodi). Na tento zájezd doporučujeme kapesné cca 10 000 HUF.

Ludmila Pavlíková

Dobrý den, co to znamená "uplatněte voucher do 6.4.2018. Znamená to nástup na zájezd do 6.4.2018?
Objednala jsem zájezd pro dva dospělé na 9.6.2018, ale teď bych chtěla přiobjednat ještě 2 děti. Mám udělat novou objednávku pro 4 osoby?

Zdraví

Ludmila Pavlíková

CK České kormidlo

Dobrý den, datum uplatnění voucheru znamená, že budete mít do 6.4.2018 vytvořenou rezervaci v CK a zašlete čísla zakoupených voucherů jako potvrzení o zaplacení zájezdu. Pokud už rezervaci v CK máte a přejete si přidat 2 osoby navíc, tak pouze kontaktujte prodejce zájezdu, se kterým jste v CK komunikovala a dokupte si na Slevomatu 2 vouchery pro děti.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru