Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Permanentní tetování očních linek se stínováním

4,3 / 5 Diamondcosmetic Brno - Líšeň  (mapa) 6 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Iva

Dobrý den, jsem časově vytížená. Potřebuji se Vás zeptat jestli by byl volný termín ještě v březnu než odjedu do zahraničí.
Děkuji za odpověď
 Iva

Diamondcosmetic

Bohužel to už není, objednavky jsou nejbližší koncem Dubna.

Romana Dvořáčková

Dobrý den,
jakou máte délku objednací doby? Psala jsem Vam na email uvedený na Vašich stránkách. Potřebuji se domluvit písemně na termínu, než koupím voucher. Mám omezené volné dny.
Děkuji předem za info.
 Romana

Diamondcosmetic

Pro objednání ci info o objednávkách peosim volejte 731280295,dekujeme za pochopení

Dita

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se třeba si zakoupit 2 vouchery nebo je 1 voucher pro obě oči, děkuji. DŠ

Diamondcosmetic

Oci jsou párový organ,jeden kupon je samozřejmě na obe víčka. Zvolte pouze moznost s nebo bez spodnich víček.

Hana Sklenská

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak tetování linek dlouho vydrží. Děkuji
Sklenská

Diamondcosmetic

Dobrý den, toto je individuální, záleží jak se o něj starate,zda chodíte do solária,… 3–5let je standardní doba Permanent make-up

Eva Holatová

Dobrý večer,prosím Vás je možné podstoupit jakékoliv tetování když trpím alergií a mám onemocnění SLE.Děkuji Holatová Eva

Diamondcosmetic

Na to se musite zeptat sveho doktora, je to druh autoimunitního onemocnění, pokud mate lecbu kortikoidy tak bohužel Permanent make-up nebude držet

Dáša Holečková

Dobrý den,
ráda bych věděla, zda bude stejná nebo podobná nabídka platit i v Praze.

Děkuji za odpověď
Holečková D.

Slevomat.cz

Dobrý den, Dášo, bohužel momentálně nabídka zahrnuje jen Brno, ale děkujeme Vám za typ, můžeme se pokusit do budoucna rozšířit i do jiných míst. Pokud se Vám nechce čekat, můžete projet veškeré nabídky tohoto typu, které máme v Praze. Hezký den, David. :-)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru