Kategorie

Diamondcosmetic

4,1 / 5 (151 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Prácu pani kozmetičky hodnotím veľmi pozitívne, každý krok vysvetlila a prácu odviedla skvele! Bonusom naviac bol príjemný pokec :o)“

dermatologický kosmetický salon, školící centrum

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

Dnešní nabídky Diamondcosmetic

Hodnocení podniku Diamondcosmetic

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Vlasta

Paní je milá, hodná, příjemná, komunikativní.

Výsledek i po korekci hodnotím jako neprofesionální. Paní nic nepředkresluje. Rovnou tetuje. Strašně to bolelo. Gel neumrtvuje. Byl to boj. A výsledek po odpadání stroupků je rozmazaná neostrá linka. Samozřejmě jsem byla na korekci. Chtěla jsem linku spravit a ještě o kousíček prodloužit. No paní mi udělala na konci háčky nahoru! A na každém oku jinak! Nic takového jsem nechtěla. Takže jsem druhý den stroupky trhala pryč abych to odstranila… Částečně se to povedlo. Zkrátka mě to moc zklamalo… Už nikdy více.

27. 11. 2016
Užitečné? Ano
Erika

Prácu pani kozmetičky hodnotím veľmi pozitívne, každý krok vysvetlila a prácu odviedla skvele! Bonusom naviac bol príjemný pokec :o)

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Iveta

Ochotná a velmi vstřícná, paní kosmetička, která ví co dělá. Zájem o zákazníka👍 což v dnešní době není samozřejmostí. Doporučuji.

5. 10. 2016
Užitečné? Ano
Vavrikovan

ochota personálu a kvalita služby

22. 9. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Nedoporucuji. Linka kazda jina, neprofesionalni pristup, velmi slaba znalost pouzivanych materialu (ono se totiz muze stat to, ze prijde clovek znaly problematiky). Kdovi jestli ma pani vubec nejaky kurz a Zivnostensky list na permanentni make-up, protoze zadne osvedceni jsem v salonu viset nevidela.

21. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (51)

Podobné podniky