Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Severské metropole od Malmö po Kodaň: poznávací zájezd autokarem a 2 noclehy

4,3 / 5 CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Stockholm - Švédsko 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Mira Chytil

Dobrý den a děkuji za odpověď.
Mám ještě jeden dotaz…jsem od Zlína = bude možný nástup a výstup Zlín za avizovaný příplatek?
Děkuji předem
M. Chytil

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den pane Miro, ohledně nástupního místa nás prosím kontaktujte na tel. čísle 739 367 502 nebo 603 564 598.

Zdraví team CK WISNAR

Mira Chytil

Dobrý den. Chtěl bych jet sám single a je mi celkem jedno, kde a s kým bych spal. Je možné nějaké připojení k někomu do pokoje? Děkuji
Mira Chytil

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den pane Miro,
zakupte si voucher, máme možnost Vás doobsadit do 2 lůžkového pokoje.

Zdraví team CK WISNAR

A.K.

Dobrý den,
při vyplňování objednávky se mi tam objeví výběr počtu kusů. Je to počet kusů voucherů nebo pokojů? Nevím, kolik kusů mám zadat, kdybych objednávala 4-lůžkový pokoj a kolik u 2-lůžkového…

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den,
při vyplňování objednávky zadáváte počet voucherů, kdy podle počtu osob zvolíte variantu ubytování ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji. Pokud pojedete 2 osoby, zakoupíte 2 vouchery do dvoulůžkového pokoje.

Zdraví team CK WISNAR

Monika

Dobrý den,
jaká je cena pro dítě 9 let?

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den,

Cena pro dítě je u poznávacích zájezdů je stejná jako pro dospělou osobu. Dítě obdrží stejné služby.

Zdraví team CK WISNAR

Jan Pavlík

Dobrý den. Chci se zeptat, zda někdo neshání člověka do dvojice či čtveřice? Jinak holt koupím sám. Děkuji

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den pane Pavlíku,

můžete si koupit zájezd. Máme k Vám na doplnění muže, do 2 lůžkového pokoje, který má již zájezd koupený.

Zdraví team CK WISNAR

Alžběta Hřivnová

Dobrý den,
S kamarádkou bychom moc rády v létě na váš zájezd vyjely a chtěly bychom se zeptat, zda by byl problém, že kamarádce je 18 let a já budu mít těsně (2 týdny) před osmnáctými narozeninami. Byl by náš věk problém? Případně potřebovali bychom svolení rodičů?

Předem děkuji,
Alžběta Hřivnová

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den Alžběto,

samozřejmě, že můžete cestovat, věk určitě nebude překážkou. Stačí souhlas zákonného zástupce (rodičů), že souhlasí.
Ideální bude, když jeden z rodičů bude na smlouvě o zájezdu uveden jako objednavatel zájezdu. Smlouvu Vám zašleme v případě zájmu předvyplněnou.

Přejeme krásný den

team CK WISNAR

Kamila Pětrašová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, od jakého počtu zájemců se tento zájezd uskuteční? Děkuji!

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den paní Kamilo,

tento zájezd za poznáním severských metropolí se každoročně naplní na maximální počet účastníků. Letos máme již polovinu kapacity prodanou. Zájezd prodáváme nejen přes portál Slevomat a tak je garance, že se také letos uskuteční.

Přejeme pěkný den, team CK WISNAR

Martin Daniš

skor mam zaujem vediet kolko by stal samostatny pokoj, Nemam zaujem o dalsiu osobu.

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den pane Martine,

pokud nemáte zájem o doplnění, můžeme Vám nabídnout samostatný pokoj za příplatek 1800 Kč.

Zdraví team CK WISNAR

Martin Daniš

Je mozne mat pokoj pre 1 osobu?

CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

Dobrý den pane Martine,

zavolejte nám, pokusíme se Vás doobsadit do 2lůžkového pokoje s další osobou, pokud budete mít zájem.

Přejeme hezký den, team CK WISNAR

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru