Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Paintball v největších areálech Evropy: akční hra plná taktiky a adrenalinu

4,9 / 5 Paintball - HraBarev.cz (2 pobočky) Klecany  (mapa) 216 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Lenka

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi těmito nabídkami? https://www.slevomat.cz/akce/1176434-paintball-ve-vojenskych-kasarnach-vcetne-munice https://www.slevomat.cz/akce/1250320-paintball-v-nejvetsich-arealech-evropy Předpokládám, že je na obě možné se zúčastnit veřejných i soukromých her. Manžel by byl sám, příp. dva, tak aby voucher vůbec mohl uplatnit… Mockrát děkuji za brzkou odpověď, Lenka

Paintball - HraBarev.cz

Dobrý den, první odkaz, který jste mi poslala, inzeruje konkurenční paintballová firma „Paintball Entertainment“, takže k této nabídce Vám podrobnosti nemohu poskytnout. Druhý odkaz je na naši nabídku, kde v ceně voucheru máte vstupné (zapůjčení zbraně+masky) a 100 ks munice. Vstupné se dá uplatnit jak na soukromou akci tak na veřejnou akci, když by se manžel chtěl/musel připojit k některé z našich otevřených her. Pokud by Vás napadly ještě nějaké otázky, neváhejte mne kontaktovat na rezervačním telefonu 725 805 738. Přeji hezký den! Kateřina Kučíková, rezervační a informační oddělení

MK

Dobry den, jen se chci ujistit, ze voucher nelze pouzit v indoor hale na Letne. Predem diky.

Paintball - HraBarev.cz

Dobrý den, jelikož je hala na Letné momentálně až do odvolání mimo provoz, vouchery se zde nedají uplatnit. Pokud by jste měla jakékoliv další otázky, neváhejte mne kontaktovat na tel. 725 805 738. Ka­teřina Kučíková, rezervační a informační oddělení

Market

Dobry den, jen se chci ujistit, ze voucher nelze pouzit v indoor hale na Letne? Diky.

Paintball - HraBarev.cz

Dobrý den, jelikož je hala na Letné momentálně až do odvolání mimo provoz, vouchery se zde nedají uplatnit. Pokud by jste měla jakékoliv další otázky, neváhejte mne kontaktovat na tel. 725 805 738. Ka­teřina Kučíková, rezervační a informační oddělení

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru