Paintball – HraBarev.cz

Hostivice a další 2 pobočky

„Výborné hřiště a profesionální přístup zaměstnanců, kteří se starali o to aby jsme se co nejvíce bavili. Vřele doporučuji.“ — Horakmichael, Před 4 měsíci

„Výborné hřiště a profesionální přístup zaměstnanců, kteří se starali o to aby jsme se co nejvíce bavili. Vřele doporučuji.“ — Horakmichael, Před 4 měsíci

O nás

Provozujeme největší oficiální paintballové areály v Evropě a pořádáme nejnavštěvovanější pravidelné veřejné hry pro začátečníky v ČR.

Paintball – HraBarev.cz
3 pobočky (zobrazit na mapě)
TIP: Na jakých pobočkách jde koupený voucher uplatnit se dozvíte vždy na detailu dané nabídky.

Kasárna Hájek

Hájecká 905, Hostivice, Praha-východ

Zobrazit na mapě
Hřiště se pro návštěvníky otevírá vždy po předchozí rezervaci. Číslo popisné udává adresu nejbližší budovy s číslem popisným v sousedním areálu, což znamená, že vstupní brána do našeho areálu + parkoviště pro hráče je cca o 500 m dále směr Červený újezd.
Dnes otevřeno 7:00–23:55

Raketová základna Bratronice

za obcí v lese, Bratronice

Zobrazit na mapě
Areál naleznete za obcí v lese. Z Bratronic se vydejte směr Nižbor a na první lesní křižovatce odbočte doprava směr Běleč. Po cca 300 m odbočte doprava na panelovou lesní cestu, která vás dovede až do areálu RZ Bratronice. Areál otevřen vždy po předchozí rezervaci.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

V přípravě – Kasárna Klecany

Horní kasárna, Klecany, Praha-západ

Zobrazit na mapě
Hřiště je v přípravě. Otevření první části hřiště pro veřejnost je plánováno na konec léta 2018. Samostatný vstup do paintballové části areálu se nalézá u třetí brány ve směru od příjezdové cesty z dálnice.
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Pavel
Pavel
Pavel

Moc jsme si to užili

Nedokonala organizace

Hodnocení podniku Paintball - HraBarev.cz

Hodnocení podniku Paintball - HraBarev.cz

4,7/5 (1 873 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Pavel
7. 10. 2018
Pavel
7. 10. 2018
Pavel

Moc jsme si to užili

Nedokonala organizace

30. 9. 2018
Luděk
3. 9. 2018
Luděk
3. 9. 2018
David
2. 9. 2018
Vladimir

Krásné prostředí, výborné jednání

22. 8. 2018
Anonym

Perfektní organizace a super zážitek.

9. 8. 2018
Tomáš

Top věc. Neni co dodat.

5. 8. 2018
Hana

Přehlednost web. stránek
Rychlost komunikace
Perfektní personál, vše důkladně vysvětlil, proškolil, poradil a věnoval se nám po celou dobu návštěvy! To považuji za největší plus :)
Větší počet hřišť, rozlehlost hřišť
Různé typy her
Možnost dát si pivo :)

Snad jen, že není o víkendu možno hrát soukromě a v ceně voucheru není overal.

4. 8. 2018
Veronika

Vše bylo naprostou TOP. Areál, obsluha, hry – všem doporučuji.

Není co vytknout.

16. 7. 2018
Radomír
10. 7. 2018
Lera

Musím pochválit přístup organizátorů! :-) Všechno možno zapůjčit, občerstvení bylo taky supr. Pěkná akce jak pro dospělé, tak pro děti. Určitě půjdeme znovu!

28. 6. 2018
Lenkaodin

Celková spokojenost!Super akce.

26. 6. 2018
Horakmichael

Výborné hřiště a profesionální přístup zaměstnanců, kteří se starali o to aby jsme se co nejvíce bavili. Vřele doporučuji.

10. 6. 2018
Filip

výborná organizace, funkční zázemí, skvélé hřiště

28. 5. 2018
Tomáš
8. 5. 2018
Lucka

Perfektní organizace od rezervace hry se slečnou Katkou, přes pomoc s dopravou do areálu, bezpečnostní instruktáž a samotná hra – bomba! Rozhodčí Kuba byl velice milý a ochotný, před každou hrou neměl problém nám méně chápajícím ženám :D pravidla i zopakovat a díky tomu jsme si den moc užili. Proto doporučuji návštěvu i těm slečnám, které se na paintball moc necítí a bývají ke hře spíše donuceny svými drahými polovičkami :D . I ženská jim to tam zvládne pořádně nandat! Těšíme se příště :D .

30. 4. 2018
Hanka

Nejdříve jsme se báli pořádat narozeninovou oslavu pro 12–13 letá děcka, ale díky zkušenostem s návštěvou tohoto areálu tatínků jsme do toho šli a děti se úžasně vyřádily! Na převlečení je asi lepší dovézt nějaké vlastní oblečení, jelikož místní overaly nejsou na tak malé děti úplně stavěné, ale náš organizátor Dan si poradil i s tím a pokusil se je dětem upravit tak, aby jim seděly. Mohli jsme si přivést i vlastní dort a jelikož naše akce končila již za tmy, dokonce nám byl připraven i malý ohňostroj, což nás velice mile překvapilo a hlavně děti měly radost. Až na několik modřin, kterým se bohužel nejde úplně vyhnout, to byl pohodový den a rádi se sem zase opět za rok vrátíme. Palec nahoru!

30. 4. 2018
Stemraz

Vše v pohodě, akci jsme si všichni velmi užili.

16. 4. 2018