Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zimní ráno u náplavky: snídaňové menu podle vašeho gusta pro 1 či 2 osoby

3,8 / 5 Kavárna s galerií Michael Praha - Nové Město  (mapa) 200 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Monika Carbochová

Dobrý den, na vašich stránkách nemáte žádnou snídaniovou variantou za 234 Kč tak by mě zajímalo jak to vychází se slevovou cenou 139,–

Jana Školníková

Dobrý den, takže si můžeme vybrat v rámci snídaněrůzné varianty nebo se musíme rozhodnout pro jednu? Můžeme si poté, co to sníme, přidat? Děkuji předem za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Jančo, bylo by krásné udělat si takový mixík, ale bohužel musíte se vybrat jednu variantu. Hezký den, David. :-)

Jana Školníková

Dobrý den, může si čtyřčlenná skupina objednat různé snídaně nebo musíme stejnou? Je to formou bufetu (All you can eat) nebo dostaneme jeden talíř? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jani, snídaně můžete mít každý úplně jinou. Přece Vás nebudeme nutit snídat něco, co nemáte rádi. ;) Vždy dostanete svou porci a talíř. Můžete se juknou na porce a jejich vzhled do hodnocení nabídek, já se koukla a dostala jsem na to hroznou chuť. Hezký den Jana

Eva

Dobrý den, do kolika hodin mohu voucher využít? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, snídaně se podávají po–pá 9.00–11.00 a so–ne 9.00–12.00. Hezký den Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru