Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jarní Relax v Mariánkách: bazén, solná jeskyně a klid na výlety

4,3 / 5 Hotel Krakonoš Mariánské Lázně (mapa) 37 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Dáda Chodlová

Dobrý den, chci se zeptat zda máte volný pokoj v termínu od 11.-13.5.2018. Děkuji

Simona Havlínová

Dobrý den, prosím o informaci, zda by byl volný dvoulůžkový pokoj na 3 noci, termín půlka června? Děkuji za zprávu a možný navrhovaný termín.
Havlínová

Hotel Krakonoš

Přeji pěkný den, rezervace prosím směřujte na email info@hotelkrakonos.eu

Libuše Sosnová

Dobrý den, chtěla bych si rezervovat u vás pobyt na 4 dny (3noci) v termínu od 5.5. do 8.5.2018. Mate ještě volný tento termín? Děkuji za odpověď. Libuše Sosnová

Sková Olga

dobrý den,
byl by volný víkend 9.3–11.3. pro dva a čtyřletá vnučka

Mirka Kohoutová

Dobrý den, funguje nějaká místní doprava z hotelu do centra M.lázní?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirko, kousek od hotelu je autobusová zastávka a stačí si už vybrat pouze místo kam chcete jet. Hezký den, David. :-)

Eva Uhrová

Dobrý den, prosím o sdělení, zda volný vstup do bazénu znamená též vstup do sauny, pokud ji máte. Děkuji.

Alena

Dobrý den, když zakoupíme pobyt jen se snídaní, a připlácet budeme za dvouleté i když bude spát s námi a devítileté dítě i s polopenzí 650,– za noc? Nebo budou mít nižší cenu a také jen snídani? Samotné je asi na večeři nepošlu 😃 děkuji Alena

Bohuslav CRHÁK

Dobrý den.Nevím na čem jsem.Já jsem si koupil od Vás woucher na 5 nocí do Mariánek do hotelu Pramen.Zaplatil jse 8600kč v neděli a žádný woucher mi nepřišel?

Slevomat.cz

Dobrý den, děkuji Vám za Váš nákup a že nám píšete. Vaší platbu jsme již obdrželi a vouchery jsem Vám dala poslat znovu. Podívejte se případně také do spamu nebo do hromadných emailů. Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru