Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Romantický odpočinek v privátní vířivce pro dva

4,6 / 5 X-Style Beauty Praha - Nové Město  (mapa) 179 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
David Houser

Platil sem včera na pobočce banky Moneta. Teď jsem si všiml že to trvá 2–4 dny, tak snad to přijde, aby jsme příští týden mohli jít.

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, plně tomu věřím, že dorazí vše v čas. Krásný den, Janča

David Houser

Přišel mi e-mail jak na zaplacení. Částku jsem již zaplatil v Bance Moneta. Za jak dlouho přijde e-mail k potvrzení platby? Abych mohl s přítelkyní přijít na domluvený termín? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, Vaší platbu zde ještě nevidím, voucher Vám přijde hned, jak ji obdržíme, nemělo by to trvat dlouho, záleží, kdy jste platbu uskutečnil. :-) Krásný den, Míša

Velechovská Aneta

Dobrý den, chci se zeptat jak dlouho se dopředu musí objednat čas a termín (pátek 23.3 cca 19h) a jak probíha platba? Převodem nebo mohu na míste v daný termín :-)? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Aneto, čím dříve provedete rezervaci, tím lépe. Před zakoupením voucheru doporučuji si zjistit, zda tento termín mají volný. Co se týče platby je potřeba, abyste voucher uhradila zde (je mnoho možností), pokud máte zájem o tuto slevu. Platit můžete online kartou, hotově na Monetě nebo i bankovním převodem. Krásný den, Jana

Šárka

Dobrý den, je možné uplatnit flexipassy sodexo? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, na tuto kategorii bohužel nelze uplatnit BENEFIT SODEXO. Veškeré podrobnosti o námi nabízených BENEFITECH, si můžete prohlédnout zde – https://www.slevomat.cz/cafeteria. Hezký den, David. :-)

Eva

Dobrý den , máte ještě nějaký volný termín v sobotu 28.4.2018 ? Děkuji za odpověď

X-Style Beauty

Vážení, poprosím o zavolání na níže uvedená telefonní čísla, recepční s Vámi ochotně najde termín pro Vaši rezervaci, dle aktuální obsazenosti.

Děkuji,
X-Style Beauty
222 540 363
602 758 038

Planickova

Dobry den, je mozne vzit sebou i dite? Kolik se za nej plati? Dekuji

X-Style Beauty

Dobrý den. Děti do 10 let, mohou s rodiči do vířivky zdarma.
S poděkováním za dotaz,
tým X-Style Beauty

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru