Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Epilace diodovým laserem: Zbavte se nechtěných chloupků

4,3 / 5 Visage de Paris Praha - Vinohrady  (mapa) 219 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Gabriela

Dobrý den, je možnost epilace v oblasti břicha? Jaký případně voucher zakoupit? Děkuji.

Visage de Paris

Dobry den,ano je mozne ale poprosila bych vas zavolat a nebo prijit na konzultace aby jsme vam to mohly rict presne:)

Kristyna

Dobry den, je mozne odstranit i chloupky na kraji nosu u muze? Kolik by byla cena? Dekuji

Visage de Paris

Dobry den,chloupky uvnitr nosu se neda odstranit ale kolem nosu ano.Doporucila bych vam zavolat a upresnily by jsme to:)Hezky den:)

Mike

Dobrý den,
rád bych podstoupil proceduru epilace horního rtu diodovým laserem.
Počítám, že bych zúčastnil proceduru 4×. Mám tedy koupit 4 x voucher na epilace horního rtu?
Mám si to koupit naráz nebo spíš postupně?

Děkuji za odpověď
 Mike

Visage de Paris

Dobry den,v popisu mame napsane ze by se mnelo provest 6–8 procedur.Ale muzete zakoupit zatim 3–4 a pak se uvidi jak richle na vas to zapusobi:)

Michaela

Dobrý den,

ráda bych se pořídila proceduru na lýtka. Počítám s tím, že bude potřeba jít nekolikrát. Počítám že asi 5× nebo 6×?
Mám velmi světlou pokožku a zároveň tmavé vlasy i chloupky. Kolik tedy tak zákroků doporučujete? A zároveň v jakém intervalu je provádět? :)

Předem děkuji.

Visage de Paris

Dobry den,tak je to individualni ale zaklad je 5.Pak opaluje se to vzdy intervalem 3–6 tydnu:)Hezky den:)

Ludmila

Dobrý den, chtěla bych koupit voucher na epilaci předloktí, cena je za jedno předloktí? Jedna procedura pro obě ruce jsou dva vouchery (2 předloktí)? Když bych chtěla koupit 4 procedury měla bych koupit 8 voucherů? Děkuji za Váš čas, s pozdravem Ludmila

Visage de Paris

Dobry den,cena je za oba predlokti.Takze jeden voucer pro oba predlokti:)

Tamara M.

Dobry den,
ak sa chcem zucastnit 5× na procedure, tak si mam kupit naraz 5 voucherov? Alebo staci jeden a ostatne si kupim na mieste – v salone?
Vdaka za odpoved,
s pozdravom,
Tamara.

Slevomat.cz

Dobrý den, Tamaro, kupte si pět voucherů naráz :-) hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru