Kategorie

Visage de Paris

4,5 / 5 (171 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Rychlá komunikace v objednání. Příjemné vystupování a opět vše vysvětlené, i když sem již byla po několikáté. Nemohu si na nic ztěžovat. Vše v pořádku.“

Dnes otevřeno: 9:00–20:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Visage de Paris

Hodnocení podniku Visage de Paris

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

Rychlá komunikace v objednání. Příjemné vystupování a opět vše vysvětlené, i když sem již byla po několikáté. Nemohu si na nic ztěžovat. Vše v pořádku.

13. 12. 2016
Užitečné? Ano
Ponitts

Všechno

26. 11. 2016
Užitečné? Ano
eva.seifertova@agrow

Přístup paní, která prováděla epilaci.

Velmi krátký čas pro epilaci. Pravděpodobně je snaha, aby zákazník přišel víckrát a zaplatil o mnoho více za tuto službu.

Vyjádření partnera
Visage de Paris Před měsícem

Ano,jestli ze mate epilace horniho rtu,tak to urcite s nasim novym pristrojem je richle hotove.Vubec nechapeme toto hodnoceni od vas.Jestli ze mate neco co se dela 10 minut tak proc by jsme to mnely delat pul hodiny.

23. 11. 2016
Užitečné? Ano
Zuzana

Velmi milý personál, ochotný a profesionální. Příjemné prostředí. Nemůžu zatím hodnotit účinky epilace, to se ukáže až po x opakování, takže uvidíme :)

14. 11. 2016
Užitečné? Ano
Sarsur20

Prostředí moc krásné, profesionálně vybavený salón, čistý a luxusní.
Když si pro mě do čekárny přišla paní, která pracuje s tím pristrojem, podala mi ruku na pozdrav i na rozloučenou (považuji to za velmi profesionální přístup). Po vstupu do její pracovny mě posadila do židle a podala mi dotazník. Máte čas v klidu si to vyplnit a ptát se. Poté vás vyzve, aby jste vysvlekla urcitou partii a lehla si na lehatko. Lehátko je též čisté, pokryté jednorázovým papírovým ručníkem. (omlouvám se za takové detaily, ale jako studentka LF si na takové ‚blbosti‘ potrpím :D). Jinak paní byla skvělá, hodná a příjemná.

Je to asi tím, že jsem na takovém zákroku byla poprvé, ale musela jsem se hodně ptát… Např. i na to, na jakou stranu (na bricho/na záda) si mám lehnout. Jinak není nic, co bych dalšího vytkla :)

11. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (56)

Podobné podniky