Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

1 nebo 2 hodiny v privátním wellness a případně lahev sektu pro pár

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Royal Court Praha - Nové Město  (mapa) 219 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Karol Komenda

Dobrý deň, písal som Vám dnes 2 maily a zatím žiadna odpoveď. Rád by som som dnes rezervoval vírivku po 17:30.

Ďakujem, Karol

Royal Court

Dobry den děkuji za Váš email a zájem o naše SPA Ja se omlouvam ale myslim ze doslo to k technicke chybe.
Tesim se na Vasu navstevu 9.4 ve 19:30)
S pozdravem
 Sofia

Cyril Dynka

Dobrý den, stále jsem nedostal potvrzení rezervace. Technický problém zřejmě stále přetrvává. Chtěl bych rezervovat 14.4. od 15h.
Děkuji Dynka

Royal Court

Dobry den,Cyril
Dekuji Vam za email a zajem a Nase SPA
Pro Vytvoreni rezervace budu potřebovat cislo voucheru.
Tesim se na odpoved
S pozdravem
 Sofia

Cyril Dynka

Dobrý den,
Posílal jsem 3× e-mail s žádostí o rezervaci termínu. Dosud mi nikdo neodpověděl. Chteli bychom rezervovat 2h na sobotu 14.4.
Děkuji za odpověď

Royal Court

Dobry den
děkuji za Váš email a zájem o naše SPA
Ja se omlouvam ale myslim ze doslo to k technicke chybe.
Posilam vam termin ktery jsou v tento den
14.4.2018 od 10:00, od 15:00
Tesim se na vasu odpoved na tento e-mail front.desk@royalcourthotel.cz .
S pozdravem
 Sofia

Tereza Kocmanová

Dobry den, posílala jsem e-mailem Objednávku a rezervaci do vašeho wellness, bohužel mi ještě nepřišla odpověď.

Royal Court

Dobry den děkuji za Váš email a zájem o naše SPA.
Ja se omlouvam ale myslim ze doslo to k technicke chybe.
Prosim Vam napiste na tento email fdm@royalcourthotel.cz.
Tesim se na Vasu odpoved
S pozdravem
 Sofia

Helena Skopova

Dobrý den psala jsem dotaz ohledně rezervace termínu ale nikdo mi zatím neodpověděl…

Royal Court

Dobrý den, Dekuji Vam za zajem a Nase SPA
Prosim Vas Pro vytvoření rezervace napiste na tento e-mail front.desk@royalcourthotel.cz .
Pro vytvoření rezervace budu potřebovat číslo Vašeho voučeru a telefonicky kontakt abychom se s Vámi mohli spojit.
Tesim se na Vasu navstevu.
S pozdravem
 Sofia

Planickova

Dobry vecer, je mozne vzit sebou dite? Kolik se za nej plati? Dekuji za odpoved.

Royal Court

Dobrý den,
Dekuji Vam za zajem a Nase SPA
ano urcite muzete vzit sebou dite.Priplatek za osobu je 250cz.
Jestli mate jeste dotazy nevahejte kontaktovat na tento e-mail front.desk@royalcourthotel.cz
Tesim se na Vasu navstevu.
S pozdravem
 Sofia

Bara

Volno a patek 16??okolo 18??

Royal Court

Dobrý den, Barboro, nyní bych Vám doporučovala se obrátit na poskytovatele na emailu front.desk@royalcourthotel.cz a vířivku zkusit hned i zarezervovat.
Hezký den
S pozdravem
 Sofia

Eva Matoušková

Dobrý den, je možné si k dvouhodinové verzi připlatit láhev sektu a čokoládu s jahodami, jako máte v romantické hodinové variantě? A kolik by bylo třeba připlatit? Děkuji, s pozdravem Eva

Royal Court

Dobrý den, Evo, nyní bych Vám doporučovala se obrátit na poskytovatele na emailu front.desk@royalcourthotel.cz a vířivku zkusit hned i zarezervovat.
Hezký den Sofia

Zaneta

Dobry den, zakoupila jsem voucher na 2 hodiny (do 16:30). Prosim v kolik hodin musime dojit, nebo zda-li je mozno dojit treba v 10:00 a na case nezalezi, jen abychom se vlezli do tech 16:30? Dekuji predem za odpoved

Royal Court

Dobrý den, Zaneto, nyní bych Vám doporučovala se obrátit na poskytovatele na emailu front.desk@royalcourthotel.cz a vířivku zkusit hned i zarezervovat.
Hezký den
S pozdravem
 Sofia

Gabriela Bobková

Dobrý den, máte volno na Valentýna?

Slevomat.cz

Dobrý den, Gabrielo, nyní bych Vám doporučovala se obrátit na poskytovatele na emailu front.desk@royalcourthotel.cz a vířivku zkusit hned i zarezervovat. Hezký den Jana

Mirka

Dobrý deň. Mate prosím voľno na Valnetína 14.2. ? Ďakujem mirka

Slevomat.cz

Dobrý den, Mirko, informace ohledně volných termínů Vám rádi sdělí na emailu front.desk@royalcourthotel.cz, na kterém můžete provést i rezervaci. Hezký den Jana

Sabina Sedláčková

Dobry den,lze vyuzit i o vikendu ? Dekuji Sabina

Slevomat.cz

Dobrý den, Sabino, ano, je to možné i o víkendu. Hezký den, Tereza.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru