Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Profi zubní péče: Vysoce kvalitní implantát a případně i nasazení korunky

4,7 / 5 Artstom Praha - Vysočany  (mapa) 20 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Baroňová Ilona

Dobrý den po úrazu v mládí a po dvaceti letech kdy jsem měla korunky jsem přišla o 4 přední zuby nahoře jedničky dvojky zatím řešeno snimatelnou náhradou která nevyhovuje jsem po vytržení zubů 5 měsíců.. Těhotenství a teď kojím ještě.. Kdy by bylo vhodné zavést implantáty nebo kombinaci implantátů a můstku.. Děkuji..

ArtStom

Dobrý den, nejlepší bude když nejdřív přijdete na konzultaci (pro objednání zavolejte 777 245 775 nebo napište na artstom.cz@email.cz) a spolu s doktorem se dohodnete na postupu.

Jaroslav Sedlář

Dobrý den,
Potřeboval bych vyřešit náhradu formou implantátu.
Požádám o objednání ke konzultaci.
Děkuji za odpověď. Sedlář Jaroslav

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslave. určitě kontaktujte poskytovatele akce na telefonním čísle 777 245 775. Krásný večer, Jana

Markéta Peggy

Dobrý den ,
kolik u Vás stojí bud 1 implantát nebo jak se řeší ,když chybí jeden zub v řadě mezi zubama?
Děkuji .

ArtStom

Dobrý den, nejlepší řešení pro 1 chybějící zub je implantát, tady na Slevomatu nabízíme 4 zlevněné varianty: první dvě bez korunky za 8999 nebo 10999 korun, další dvě varianty s korunkou v ceně za 15999 nebo 19999 korun. Pro další informace volejte 777 245 775 nebo pište na artstom.cz@email.cz

Hanka

Dobry den nemam zuby a mam protezu ta me nedrzi v puse chtela bych se zeptat kolik by stala cena zubu tak aby my nepadaly z ust

ArtStom

Dobrý den, je možné že by se to dalo vyřešit pomocí protetiky která by se držela na implantátech (ty jsou právě v nabídce na Slevomatu), je ale potřeba aby se na to podíval doktor, na konzultaci se můžete objednat telefonicky 777 245 775 nebo emailem artstom.cz@email.cz
Přeji hezký den

Jana Palubjaková

Dobrý den.Prosím Vás,již asi 2 roky mi chybí zub,ale ještě stále tam mám kořen.Ten musí před implantátem ven.Mám pravdu?Děkuji Palubjaková

ArtStom

Dobrý den, ano, musí se extrahovat.
Přeji krásný den

Petrovičová Jaroslava

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,na kolik korunek je nyní cena po slevě 9000Kč Děkuji za odpověd Petrovičová Jaroslava

ArtStom

Dobrý den, varianty č. 1 (8999 korun) a č. 2 (10999 korun) nezahrnují cenu korunky (bude potřeba korunku a abutment doplatit).
Varianty č. 3 (15999 korun) a 4 (19999) už mají v ceně korunku a abutment.
Pro více informací volejte 777 245 775 nebo napište na artstom.cz@email.cz
Hezký den!

Veronika Tomášková

Dobrý den, ve věku 21 let (před 4 lety) mi vypadl poslední mléčný zub, místo kterého mi již nenarostl stálý. Řešili jsme to s implantologem u nás na Vysočině a říkal, že mám nějakou problémovou kost, či co, a že se tam ten implantát bojí zavést, aby časem nevypadl. Po cca roce jsem šla na nové vyšetření a po delším přemýšlení přišel s tím, že mám rok – rok a půl nosit fixní rovnátka (zub, který mi chybí, je dvojka, nicméně na místě dvojky mi vyrostla trojka) a poté se ukáže, jestli vůbec bude možné implantát zavést. Fixní rovnátka jsem nechtěla (jednak je to drahé a jednak nepříjemné, sama jsem si tím před lety prošla), nicméně je možné, že by se to dalo řešit i jinak. Věřím tomu, že v Praze jsou zkušenější implantologové, kteří by přišli na něco lepšího. Bylo by možné objednat se nejdříve na vyšetření a poté, když se najde řešení, si voucher koupit, příp. je tam možnost vrácení peněz, pokud bych po vyšetření implantát odmítla, nebo nebyl možný? Děkuji.

ArtStom

Dobrý den, nejlepší bude když nejdřív přijdete na konzultaci (pro objednání zavolejte 777 245 775 nebo napište na artstom.cz@email.cz) a spolu s doktorem se dohodnete na postupu. Voucher si můžete koupit potom, nebo v případě že už budete mít voucher a implantace nebude možná peníze budou vraceny (kromě ceny konzultace).

Hana Karasová

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat po jaké době od vytržení zubu je možné aplikovat implantát

ArtStom

Dobrý den, je to individuální, většinou od 1 měsíce do půlroku. Na konzultaci můžete přijít už po měsíci. Pro objednání nám zavolejte 777 245 775 nebo napište na artstom.cz@email.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru